Intrygujące kwiaty rozkwitają na beżowych miseczkach biustonosza Amber. Wyrazisty rysunek koronki podkreśla tiulowe zdobienia na miseczkach, czyniąc z tego modelu propozycję jedną w swoim rodzaju. Model posiada odpinane, regulowane ramiączka, wyjmowane wkładki powiększające, fiszbiny pionowe oraz trzystopniowe zapięcie na dwie haftki. Tył wykonany jest z podwójnej siateczki.
Elastan 1 %
~Polamid 22 %
~Poliuretan 12 %
Polyester 40 %
~Viscosa 1 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Beżowy |
Versele Laga Happy Life Senior 3kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 431107 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 431107 |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Jednoczęściowy Model Perla Black/Blue - Ewlon
Stylowy jednoczęściowy kostium kąpielowy.
- sportowy krój
- usztywniane miseczki
- wyjmowane wkładki push-up
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- wycięcie na plecach
- kostium w świetnym zestawieniu kolorystycznym
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | 36 |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | 38 |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | 40 |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | 42 |
| 44 | 117-122 cm | 85-90 cm | 44 |
| 46 | 122-127 cm | 90-95 cm | 46 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czarny |
Chromowana Podkładka Pod Rejestrację.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077701119 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077701119 |
Biustonosz Soft Top Soft Model 1850 Ecru - Lupo Line
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 92-94 cm |
| M | 87-89 cm |
| S | 82-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
Komplet Model Grace Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 87-91 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Sukienka z miękkiej dzianiny GR1304 Black - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
DAKO-ART Wapno Calcium dla gryzoni - duża kostka 120g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Naomi Bianco M-245 White - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 95-99 cm | 83-86 cm | 100-103 cm | XL |
| L | 91-94 cm | 70-74 cm | 88-93 cm | L |
| M | 87-90 cm | 65-70 cm | 83-88 cm | M |
| S | 85-88 cm | 60-67 cm | 80-83 cm | S |
| XL | 95-99 cm | 75-79 cm | 93-96 cm | XL |
| XXL | 100-105 cm | 80-83 cm | 96-99 cm | XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S031-05 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S031-05 |
Łoże Mocowanie Silnika Intruder X30-20
Numer katalogowy: X30-20
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x30-20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x30-20 |
Nadzwyczaj chłonne podłoże. Dobrze wysuszone oraz odpylone doskonale nadaje się jako podściółka dla myszek, chomików, świnek morskich, króliczków, szynszyli, itp.
Zapewnia optymalną higienę i czystość.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DOMUS S.C. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DOMUS S.C. |
Biustonosz - 85% Poliamid,15% Elastan
Figi - 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1554 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1554 |
Bokserki Model Prime 904/30 Grey/White - Cornette
Cechy produktu:
- delikatna, płasko łączona guma
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
OBUWIE SPORTOWE DAMSKIE CZARNE NB151P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model Hermon 8440 Blue - Click Fashion
~Lycra 7 %
Polyester 10 %
~Rayon 13 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
Wielofunkcyjny Multitool + Etui/Pokrowiec.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620077 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620077 |
Anais Bodystocking Intenso black - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 104-124 cm | 92-100 cm | 74-94 cm |
| S/M | 82-104 cm | 84-92 cm | 54-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
TETRA Pleco Multi Wafers - wafelki 2w1 dla wszystkich roślinożernych ryb dennych 3,6L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T193840 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T193840 |
Przezroczysty Kubek Słoik Ze Słomką - 200ml
Masz dość standardowych kubków?! Oto nowy pomysł na kubek w stylu retro. Szklany kubek w kształcie słoika z kolorową zakrętką, w której znajduje się otwór na słomkę. Na pierwszy rzut oka zwykły słoik na przetwory, a w rzeczywistości kubek ze słomką. Dzięki zakrętce zawartość kubka nie wylewa się i można spokojnie się z nim przemieszczać. Kubki dostępne w kilku kolorach zakrętek. Wysyłamy jako mix kolorów.
Gadżet w skrócie:
- szklany przezroczysty kubek w kształcie słoika z kolorową słomką
- kubek posiada zakrętkę, dzięki czemu płyny nie wylewają się
- produkt dostępny w kilku kolorach zakrętek
- pojemność około 200 ml
- wysyłamy jako mix kolorów
- bardzo nowoczesny kubek utrzymany w stylu retro
Wymiary produktu: 9 x 9 x 7 cm
Waga produktu: 0,330 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 78-7848 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 78-7848 |


_84851.jpg)