Biustonosz, który kusi delikatnością i uwodzi smakiem tajemnicy. Przejrzysta koronka oczaruje Cię, gdy miękko otuli Twoje ciało, uchylając jedynie rąbka jego tajemnicy. Ozdobiony kobiecymi detalami potrafi przemówić do wyobraźni, w sposób jednocześnie słodki i obiecujący, jak namiętny szept. Model posiada miękkie miseczki, regulowane ramiączka krzyżujące się na plecach oraz trzystopniowe zapięcie na dwie haftki.
~Polamid 92 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Tropical Spirulina Granulat 250ml.- Roślinny pokarm granulowany, z dodatkiem glonów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
POMPA HYDRAULICZNA CASE 1825 ,C14.3/14.3L 33155 ,104291A1 ,120882A1 ,
Numery do celów porównawczych:
C14.3/14.3L 33155 ,104291A1 ,120882A1 ,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 33155AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 33155AE |
TRAMPKI DAMSKIE MONOCOLOUR CZARNE NB176 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model PS5 Pink - Tessita
Skład materiału: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| uniwersalny | 100 cm | 116-136 cm | 108-128 cm | 98-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Różowy |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Roxanne 056/118 Pink - Cornette
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 90-94 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| XXL | 114-120 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Różowy |
Koszulka Model Wendy Navy - DKaren
Seksowna koszulka Wendy.
- miękkie miseczki
- wstawki z kuszącej koronki
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- biżuteryjna ozdoba
- koszulka wykonana jest z satynowego materiału
- świetnie prezentuje się na sylwetce
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 105-110 cm | 95-100 cm |
| M | 100-105 cm | 85-90 cm |
| S | 90-95 cm | 80-85 cm |
| XL | 110-115 cm | 105-110 cm |
| XS | 85-90 cm | 75-80 cm |
| XXL | 115-120 cm | 110-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Granatowy |
Figi Model Arleta Powder Pink - Unikat
- gustowne figi
- wykonane z dzianiny w subtelny kwiatowy wzór
- klasyczny, pełny krój
Elastan 12 %
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Różowy |
Sweter Damski Model S51 Grey - Makadamia
Modny sweterek typu oversize.
- komfortowy luźny fason
- dłuższy krój
- dekolt w łódkę
- rękaw długi typu kimono
- po bokach kieszenie
- wykonany jest z ciepłej, wysokiej jakości przędzy
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| uniwersalny | 75 cm | 100 cm | 112 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model Porta White - Eldar
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Biały |
Komplet Model Lavanya Black - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Legginsy KATIA bawełna-elastan
Sportowe, kobiece leginsy doskonale przylegające do ciała. Dają poczucie komfortu i nie krępują ruchów. Musisz je mieć!
Wysokogatunkowa bawełna zapewnia skórze oddychanie, dodatek elastanu sprawia że legginsy dobrze się dopasowują do sylwetki..
Tkanina: 90% bawełna, 10% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M,S,XXL |
Sukienka w groszki z szyfonu MM1049 Blue - Mira Mod
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
ZOLUX Mastery Senior Vitality dla starszych psów 3kg
? Sprawny układ odpornościowy
? Solidne i zdrowe zęby Kompletna karma dla starszych psów (począwszy od 9 roku życia dla psów małych, powyżej 8 roku życia dla psów średnich, powyżej 7 roku życia dla psów dużych, powyżej 6 roku życia dla psów olbrzymich). SKŁAD: suszone mięso, kukurydza, pszenica, białko kukurydzy, tłuszcz zwierzęcy, pulpa buraczana, gotowane ziarna soi, siemię lniane, otręby zbożowe, frukto-oligosacharydy i minerały. * Zawiera co najmniej 53 % mięsa, czyli 23 % po wysuszeniu. DODATKI DIETETYCZNE NA 1 KG, w tym: E672/Wit. A, 12500 UI ; E671/Wit. D3, 1300 UI ; Wit. E, 600 mg ; E4/Cu, 12 mg ; E2/I, 2,5 mg ; E5/Mn, 21 mg ; E8/Se, 0,2 mg ; E6/Zn, 100 mg. Przeciwutleniacze. Nie zawiera barwników i sztucznych aromatów. ANALIZA SKŁADU: białko surowe 28 %, tłuszcze i oleje surowe 15 %, nienasycone kwasy tłuszczowe 3,7 % popiół surowy 6 %, błonnik surowy 3 %, wapń 1,3 %, fosfor 0,7 %.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS300021 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | MAS300021 |
Sukienka Model K386 Blue - Lenitif
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Niebieski |
Płaszcz Damski Model VT040 Black - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Szorty Model Tess Black - Anais
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
Bluzka Model Megan Pink/Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Szalik Damski Model 04 Grey - Kamea
SZALIK 04 to prosty a zarazem niepowtarzalny i stylowy szalik.
- został wykonany z ciepłej przędzy w prążki w modnym kolorze,
- klasyczna długość pozwala na podwójne owinięcie wokół szyi,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model M282 Beige - Figl
Skład: 98% bawełna, 2% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 93-100 cm | 70-77 cm |
| S/M | 92-98 cm | 85-92 cm | 66-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Pluskwa do Budynków, Aut... + Cyfrowy Nagrywający Odbiornik do 500m. + VOX + Słuchawki + Pamięć 2GB.


_84845.jpg)