Pas do pończoch Dorado wspaniale podkreśli atuty Twojej sylwetki. Prosta forma wzbogacona subtelnym, złocistym ażurem koronki i ukośnie biegnącymi paskami zagwarantuje ci zjawiskowy efekt!
~Polamid 89 %
~Poliuretan 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 95-100 cm | 73-76 cm |
| M | 89-94 cm | 68-72 cm |
| S | 83-88 cm | 64-67 cm |
| XL | 101-106 cm | 77-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model B018 Graphit Melange - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
GORSENIA BIUSTONOSZ 874 VANESSA
Czerń z dodatkiem aplikacji kwiatowych w odcieniach beżu i brązu. Pikanterii dodaje duża cyrkonia pomięczy miseczkami. Model idalnie zbiera i potrzymuje biust, szeroka rozmiarówka sprawi iż każda z Pań znajdzie coś dla siebie.
Model posiada regulowane ramiączka.
Skład:
90% Poliamid
7% Elastan
3% Poliester
Możliwość skompletowania z figami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 70E,75D,65G,70I,65I,65J |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 70E,75D,65G,70I,65I,65J |
Tor Zakręt Średni - Część Zamienna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor11 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor11 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Spódnica Model K410 Wzór 37 Pink - Katrus
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model Blackardi chemise Cobalt - Obsessive
- regulowane ramiączka ? idealne dopasowanie
- głęboki dekolt z delikatną koronką
- fiszbiny unoszące biust
- miseczki zdobione zakładkami tworzącymi paseczki
- urocza, satynowa kokardka między miseczkami
- koronkowe obszycie ? perfekcyjne wykończenia!
- gładki tył
- bardzo przyjemny i elastyczny materiał ? perfekcyjnie układa się na ciele (90% poliamid, 10% elastan)
- seksowne stringi w komplecie
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Niebieski |
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Madam sz.r. Navy - Italian Fashion
Kobieca koszulka nocna Madam.
- miękkie miseczki
- góra oraz ramiączka wykończone są kuszącą koronką
- dekolt w szpic
- szerokie ramiączka
- ozdobna kokardka
- fason lekko rozszerzający się ku dołowi
- koszulka wykonana z przyjemnej w dotyku, lekkiej, wiskozowej dzianiny
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Granatowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Elin 2 Titanium-Fata M-344 Grey/Ice - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm | |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm | |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm | |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm | |
| XL/M | 86-92 cm | 77-82 cm | 90-92 cm | M |
| XXL/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 93-94 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Szary |
GF Majtki na cieczkę CARNATION M23/6
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Kombinezon Damski Model VT024 Oliwka - Venaton
~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
Rozmiar: 5, długość od szyi do ogona 34,5cm., obwód w klatce piersiowej 51cm.
Jak mierzyć psa? Na drugim obrazku wyszczególniono liniami poszczególne miejsca psa, według których łatwiej dopasować wymiary produktu do rozmiarów pieska. a - obwód szyi b - długość grzbietu c - odległość miedzy środkiem przedniej i tylniej łapy d - odległość od łapy do szyi e - obwód w kłębie f - obwód tylnej łapy w udzie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
TETRA Delica Daphia - przekąska dla wszystkich ryb tropikalnych 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T734043 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T734043 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Andrea Baia M-193 Blue - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 96-102 cm | 84-90 cm | 95-97 cm | XL | F |
| L | 92-98 cm | 72-78 cm | 86-88 cm | L | C |
| M | 88-94 cm | 68-74 cm | 83-85 cm | M | B |
| S | 82-90 cm | 64-70 cm | 80-82 cm | S | A |
| XL | 96-102 cm | 76-82 cm | 89-91 cm | XL | D |
| XXL | 100-106 cm | 80-86 cm | 92-94 cm | XXL | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Ciążowa Model 1642C Flowers - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 92 cm | 100 cm | 148 cm |
| S/M | 90 cm | 92 cm | 134 cm |
| XXL | 94 cm | 108 cm | 162 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model VT080 Grey - Venaton
Polyester 8 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model 301 Yellow - Figl
Klasyczna sukienka damska.
- dopasowany krój
- długość midi
- rękaw 3/4
- dekolt w łódkę
- dopasowana do sylwetki
- z tyłu kuszący, głęboki dekolt
- sukienka wykonana z elastycznej dzianiny
- świetnie prezentuje się na sylwetce
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Żółty |


_82281.jpg)