Kobieca i seksowna koszulka Orbita Ellittica jest jak spełnienie marzeń. Delikatny tiul urzeka przejrzystością, a kokieteryjnie wycięta, czarna koronka podkreśla urodę Twojego biustu. Oryginalny i niebanalny krój pozwoli wyeksponować twoje kobiece atuty. Satynowe kokardki to detale finezyjne i urocze - a całość jest propozycją niezapomnianą i stworzoną, by podbijać serca oraz rozpalać zmysły...
W komplecie ze stringami.
Elastan 7 %
~Polamid 92 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Shanon Magenta M-323 Fuksja - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Produkty Babell sprzedawane są w eleganckich i gustownych opakowaniach, dzięki czemu będą wspaniałym upominkiem dla bliskiej osoby.
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 100-104 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
Dyskretny Znacznik Przedmiotów UV/Tester Banknotów itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773111 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773111 |
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model M394 Black - Figl
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Spódnica SP24 Green/Kratka - Nife
~Viscosa 10 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 51 cm | 65 cm |
| 38 | 51 cm | 69 cm |
| 40 | 51 cm | 73 cm |
| 42 | 51 cm | 77 cm |
| 44 | 51 cm | 81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Zielony |
Spódnica model T201/7 Light Beige - Tessita
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 56 cm | 104 cm | 84 cm |
| M | 56 cm | 98 cm | 78 cm |
| S | 56 cm | 92 cm | 72 cm |
| XL | 56 cm | 110 cm | 90 cm |
| XS | 56 cm | 86 cm | 66 cm |
| XXL | 56 cm | 116 cm | 96 cm |
| XXXL | 56 cm | 122 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Beżowy |
TRIXIE Rozdzielacz / Dwójnik skórzany 30cm/10mm
- Bardzo wytrzymały - Umożliwia podpięcie 2 psów na jednej smyczy. KOLOR: CZARNY
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1981 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1981 |
TETRA IN 1000 plus Impeller - wirnik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T134720 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T134720 |
Bluzka Model M505 Wzór 3 White/Kwiaty - Figl
- elegancka bluzka
- wykonana z pięknej kolorowej dzianiny
- rewelacyjnie uklada się na sylwetce
- rękaw za łokieć
- tył wydłużony z ozdobna baskinką
Materiał: 100% poliester
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
Sukienka z krótkim rękawem z teksturowanej tkaniny GR1192 Black - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
Sukienka z falbaną i kokardą ED05-1 Malina - Ella Dora
Elastan 8 %
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 89 cm | 94 cm | 86 cm | 80 cm |
| 38 | 90 cm | 98 cm | 90 cm | 84 cm |
| 40 | 91 cm | 102 cm | 94 cm | 88 cm |
| 42 | 92 cm | 106 cm | 98 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Sweter SWE129 Gray - MKM
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |
Mokasyny Model KBF73 Black - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 37 | 25 cm |
| 38 | 25.5 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26.5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
Koszula Damska Model L027 White - Lou-Lou
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 64/75 cm | 90 cm |
| 38 | 65/76 cm | 94 cm |
| 40 | 66/77 cm | 98 cm |
| 42 | 67/78 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Biały |
CHABA Smycz taśmowa ozdobna regulowana 25mm / 270cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Wiatrówka Beretta 92F Elite II - 4,46mm/Co2.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412393 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412393 |


_82273.jpg)