UWAGA!!!
Mleko można przechowywać w stanie sypkim przez 2 lata od daty produkcji /podanej na opakowaniu/. Aby zachować jego pełne właściwości, najlepiej przechowywać w zamrażalniku w zamkniętej torebce.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | FARM FOOD |
| Kod producenta | 12030 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | FARM FOOD |
| Kod producenta | 12030 |
GF Bluza Czerwona na zamek B47/4
Wymiary:
B-30-34 cm
E-40-46 cmJak mierzyć psa? Na drugim obrazku wyszczególniono liniami poszczególne miejsca psa, według których łatwiej dopasować wymiary produktu do rozmiarów pieska. a - obwód szyib - długośc grzbietuc - odległosc miedzy środkiem przedniej i tylniej łapyd - odległosc od łapy do szyie - obwód w kłębief - obwód tylnej łapy w udzie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
POMPA HYDRAULICZNA HITACHI EU30, EU40, UE30 ,KRP4-13-13CBN
Numery do celów porównawczych:
KRP4-13-13CBN
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16674AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 16674AE |
Sweter Damski Model SWE041 Pastel Pink - MKM
~Viscosa 55 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 56 cm | 116 cm |
| M | 55 cm | 106 cm |
| S | 54 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Różowy |
Body Klasyczne Model BD 029 Black - Vestiva
Elastan 8 %
~Polamid 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm | 78-85 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm | 70-77 cm |
| S | 92-96 cm | 83-90 cm | 62-69 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm | 86-96 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-127 cm | 97-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model K 350 XXXXVII Grey - Spektra
~Nylon 83 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 40 | 100 cm | 98 cm | 80 cm |
| 42 | 104 cm | 102 cm | 84 cm |
| 44 | 108 cm | 106 cm | 88 cm |
| 46 | 112 cm | 110 cm | 92 cm |
| 48 | 116 cm | 114 cm | 96 cm |
| 50 | 120 cm | 118 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model S027 Chaber - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 104 cm | 92 cm | 82 cm |
| M | 91 cm | 98 cm | 90 cm | 78 cm |
| S | 90 cm | 94 cm | 88 cm | 76 cm |
| XL | 95 cm | 110 cm | 94 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
Głęboka kanapa dla kotów i małych psów, zaprojektowana w ten sposób, aby każde zwierzę chętnie z niej korzystało. Po wejściu do legowiska zanurza się w jego oparciach, dając bezpieczne schronienie i odpoczynek. Poduszka wewnętrzna jest wyjmowana i nadaje się do zabierania w podróż wraz z pupilem. Łatwa w czyszczeniu, nadaje się w całości do prania dzięki zastosowaniu zdejmowanego pokrowca z poduszki i całej kanapy.
materiał tapicerski / ozdobny - materiał stosowany na obicia kanapowe,
mikrofibra - miękki i delikatny w dotyku materiał, antyalerginczy.
Wypełnienie:
wełna syntetyczna - dobrze izoluje zarówno przed zimnem oraz ciepłem. Można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce.
Rozpiąć umieszczony pod spodem kanapy suwak, wyjąć wszystkie umieszczone w nim poduszki i zdjąć pokrowiec. Prać można zarówno pokrowiec jak i poduszki wypełniające kanapę.
Wymiary przybliżone: 70 x 60 cm
Waga ok. 3,5kg
Zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolory na ekranie mogę wyglądać nieco inaczej niż w rzeczywistości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BKG-8102 |
| EAN | 05901122201434 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BKG-8102 |
| EAN | 05901122201434 |
Podkoszulek Męski Model Tank Top Claudio Bordo - Pierre Cardin
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|
| L | 71 cm | 107 cm |
| M | 70 cm | 101 cm |
| XL | 72 cm | 113 cm |
| XXL | 73 cm | 119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Czerwony |
Spódnico-spodnie Model L111 Navy - Lemoniade
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 72 cm | 112 cm | 78 cm |
| M | 71 cm | 108 cm | 74 cm |
| S | 70 cm | 104 cm | 70 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model Eva 103634 kr.ręk. Lawenda Pink - Wadima
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 96 cm |
| M | 92 cm |
| S | 88 cm |
| XL | 100 cm |
| XXL | 104 cm |
| XXXL | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wadima |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wadima |
| Kolor | Różowy |
Figi Model Lola White - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Sukienka dzianinowa B-033 Black/Graphit - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 106 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40/42 | 96 cm | 116 cm | 102 cm | 100 cm |
| 44/46 | 96 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 48/50 | 97 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 52/54 | 98 cm | 144 cm | 122 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Czarny |
Czapka Chic Cream - Art of polo
Długość 22 cm.
Elastan 5 %
~Polamid 15 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Art of polo |
| Kolor | Beżowy |
Tropical Mini Wafers Mix 90g.-Tonące wafelki z astaksantyną i spiruliną dla ryb dennych i skorupiak
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Camon trymer klasyczny do cienkiego i średniego włosa
Trymer klasyczny gęsty do cienkiego i średniego włosa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | B140 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Camon |
| Kod producenta | B140 |
Lauren Design Narzutka / Kocyk Dante 100 cm x 70 cm Granatowy pikowany + szary
O produkcie luksusowa, mięciutka i dwustronna narzuta dla psów i kotów piękne, staranne wykończenie doskonała na kanapę, fotel, czy do samochodu nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie dodająca elegancji bawełniana lamówka
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 06101101 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 06101101 |
TRAMPKI DAMSKIE CZARNE BM1950 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Asymetryczna sukienka oversize TR1848 Indygo - Trand by GrandUA
Polyester 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| 46 | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| 48 | 116 cm | 108 cm | 90 cm |
| 50 | 120 cm | 112 cm | 94 cm |
| 52 | 124 cm | 116 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trand by GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Delikatna sukieneczka wykonana z miękkiego, elastycznego materiału, co zapewnia wygodę i komfort noszenia. Gładki lekko prześwitujący materiał delikatnie przysłania piersi i biodra co jest alternatywą dla bardziej nieśmiałych pań. Brzuch ozdabia fantazyjny wzór z motywem roślinnym. Sukienka wiązana jest na szyi co ułatwia dopasowanie głębokości dekoltu i długości sukieneczki. Dostępna w kolorze czarnym i białym. Kuś i czaruj!


_1409081736_farm_food_3kg_s.jpg)