UWAGA!!!
Mleko można przechowywać w stanie sypkim przez 2 lata od daty produkcji /podanej na opakowaniu/. Aby zachować jego pełne właściwości, najlepiej przechowywać w zamrażalniku w zamkniętej torebce.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | FARM FOOD |
| Kod producenta | 12005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | FARM FOOD |
| Kod producenta | 12005 |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Jednoczęściowy Model L4133/8 Black - Lorin
Elegancki jednoczęściowy kostium kąpielowy.
- klasyczny krój
- miseczki usztywniane
- wyjmowane wkładki push-up w miseczkach A, B i C (brak wkładek w miseczkach D)
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- z tyłu wycięcie
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- przód podszyty jest białą dzianiną
- po bokach ażurowe wycięcia, optycznie wyszczuplające sylwetkę
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 70B/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 84-86 cm | S | B |
| 70C/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 86-88 cm | S | C |
| 70D/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 88-90 cm | S | D |
| 75B/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 89-91 cm | M | B |
| 75C/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 91-93 cm | M | C |
| 75D/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 93-95 cm | M | D |
| 80B/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 94-96 cm | L | B |
| 80C/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 96-98 cm | L | C |
| 80D/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 98-100 cm | L | D |
| 85B/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 99-101 cm | XL | B |
| 85C/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 101-103 cm | XL | C |
| 85D/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 103-105 cm | XL | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Czarny |
SERA Goldy - pokarm płatkowany dla złotych rybek 50ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194243 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194243 |
Sukienka Model M292 SKy Blue - Makadamia
Stylowa sukienka damska o prostym kroju.
- dekolt łódka
- krótki rękaw
- długość midi
- po bokach kieszenie
- przód zdobi wstawka z innego materiału
- sportowy styl
- sukienka wykonana jest z materiału dresowego
Elastan 8 %
Polyester 20 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 98 cm | 92 cm | 84 cm | 80 cm |
| 38 | 99 cm | 97 cm | 89 cm | 84 cm |
| 40 | 100 cm | 102 cm | 94 cm | 90 cm |
| 42 | 101 cm | 107 cm | 99 cm | 95 cm |
| 44 | 102 cm | 112 cm | 104 cm | 100 cm |
| 46 | 103 cm | 117 cm | 109 cm | 105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Niebieski |
Virbac Aquadent 500ml.- płyn do codziennej higieny jamy ustnej
Roztwór w wodzie do picia zapobiegającej tworzeniu się płytki nazębnej.
Stworzony przez lekarzy weterynarii - specjalistów w dziedzinie stomatologii, Vet Aquadent jest smacznym i odświeżającym roztworem do walki z nieprzyjemnym oddechem u psów i kotów.
Chlorheksydyna znana jest w stomatologii jako substancja działająca antyseptycznie, ograniczająca wzrost bakterii a tym samym hamująca rozwój płytki nazębnej.
Ksylitol pomaga redukować płytkę nazębną, tworzenie się kamienia nazębnego i tym samym przyczynia się do walki z nieprzyjemnym oddechem.
Prosta aplikacja - wystarczy dodać odpowiednią ilość preparatu do dziennej porcji wody do picia, VET AQUADENT jest idealnym produktem do codziennej higieny jamy ustnej.
Najlepsze rezultatu uzyskuje się gdy VET AQADENT stanowi część kompleksowego programu higieny jamy ustnej. Zapytaj swojego lekarza weterynarii o więcej informacji na temat ochrony jamy ustnej u psów i kotów.
Sposób użycia:
Dla psów i kotów powyżej 6 miesiąca życia.
1 nakrętka (10ml) Vet Aquadent na każde 500ml wody do picia.
Jeśli woda nie zostanie wypita w całości należy ją wymieniać co 24 godziny.
Ostrzeżenia:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Przeznaczony dla psów i kotów.
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Niewielki osad może powstać na dnie opakowania, jednak bez uszczerbku dla jakości produktu.
Wstrząsnąć przed użyciem.
Skład:
Woda oczyszczona, diglukonian chloheksydyny 0,049%, ksylitol, gliceryna, hydrometyloceluloza, polisorbinian 20, sorbinian potasu, benzoesan sodu, wyciąg ze
słodu jęczmiennego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Virbac |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Virbac |
T-shirt Model Art. 31458-90X Navy - Henderson
| Rozmiar | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|
| L | 99-102 cm |
| M | 95-98 cm |
| XL | 103-106 cm |
| XXL | 107-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Koralowy |
| rozmiar | 2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Koralowy |
| rozmiar | 2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Sukienka Model S078 Black - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 104 cm | 95 cm | 91 cm | 75 cm |
| S | 104 cm | 90 cm | 86 cm | 70 cm |
| XL | 104 cm | 105 cm | 101 cm | 85 cm |
| XXL | 104 cm | 110 cm | 106 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model V-6258 Nougat Beige/Black - Axami
Stringi Nougat o seksownym kroju, uszyte z delikatnej koronki, znakomicie podkreślają wyjątkową, ponadczasową urodę.
Elastan 9 %
~Polamid 77 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Plażow Tunika Model Elsa Bianco M-313 White - Marko
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| L | 82 cm |
| M | 80 cm |
| S | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Dwie Ochronne Opaski Odblaskowe na Ręce..
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734422 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734422 |
MOKASYNY DAMSKIE SZNUROWANE NIEBIESKIE T297 BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,2 cm |
| 37 | 23,6 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Nature\'s Protection Kitten 2kg
Skład: mączka z kurczaka, tłuszcz drobiowy, ryż, kukurydza, gluten kukurydziany, jaja w proszku, mączka rybna, wysłodki buraczane, ekstrakt z jukki, ekstrakt z rozmarynu, drożdże piwowarskie, aktywny zmikronizowany klinoptylolit (1%), ekstrakt z suszonych drożdży. Dodatki dietetyczne: witamina A ? 27 500 j.m., Witamina D3 ? 2 063 j.m., witamina E ? 756 mg, żelazo ? 69 mg, jod ? 2 mg, miedź ? 7 mg, mangan ? 28 mg, cynk ? 158 mg, selen ? 0,14 mg. Przeciwutleniacze: naturalnego pochodzenia ekstrakty bogate w tokoferol. Analiza: Białko surowe ? 34%, tłuszcz surowy ? 22%, popiół surowy ? 6,3%, włókno surowe ? 1,3%, wapń ? 1,5%, fosfor ? 0,9%, potas ? 0,7%, sód ? 0,3%, kwasy tłuszczowe DHA+EPA ? 0,262%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
KLUCZ UDAROWY PNEUMATYCZNY 1/2\'\' 850Nm ZESTAW
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czerwony |
Profesjonalna Luneta Celownicza Walther 4-12x50CI + Montaż + Podświetlenie...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 400084437098 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 400084437098 |
Megan Piasek dla ptaków z minerałami 1l wiaderko
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
Pluskwa (20-dni) do Budynków, Aut... +Cyfr. Odbiornik Do 1km.
Biurach, P
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160063 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160063 |
Sandał SANDAŁKI NAD SZEROKIM OBCASIE SZARE B-64 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,2 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |


_1409073551_farm_food_500g_s.jpg)