Waga: ok 2,8 kg.
Maksymalna waga zwierzęcia: 11,3 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CatIt |
| Kod producenta | 50782 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | CatIt |
| Kod producenta | 50782 |
Termoaktywna Kominiarka - Maska Polarowa (3w1).
Termoaktywna Kominiarka - Maska Polarowa (3w1).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752000197 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5901752000197 |
Gorsety, body, pasy Giulia body mocca - Gorteks
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Brązowy |
Alarm Wstrząsowy Bezprzewodowy - Moc 95dB.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415295 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415295 |
Trixie Drapak dla kota Medina 161 cm beżowy
Ostrzenie pazurów jest dla kota bardzo ważną czynnością. Pozbywa się dzięki temu złuszczających się i rosnących części pazura. Drapak niweluje też niszczenie przez kota mebli i dywanów
Wymiary:
-Podstawa: 50 x 50 cm,
-2 słupki: 40 cm,
-2 słupki: 75 cm,
-1 taras: 44 x 44 cm,
-2 taras:40 x 40 cm,
-Wymiary drapaka: 78 x 36 cm,
-Całkowita wysokość: 161 cm
WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43614 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43614 |
KOZAKI SZNUROWANE NA SZEROKIM OBCASIE AE81P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model VT066 Black - Venaton
Polyester 33 %
~Viscosa 63 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Elite IV White - Mitex
Elastan 10 %
~Polamid 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 98-103 cm | 77-83 cm |
| M | 93-98 cm | 70-76 cm |
| S | 88-93 cm | 64-70 cm |
| XL | 103-108 cm | 84-90 cm |
| XXL | 108-113 cm | 91-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Biały |
Biustonosz do Karmienia Model 1743 Beige - Lupo Line
Elastan 20 %
~Polamid 70 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
Ami Play smycz NX 150/2 cm płomienie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Sweter Miękki, przyjemny w dotyku, ciepły kardigan GR1190 Karmazynowy - GrandUA
~Angora 10 %
wełna 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Fioletowy |
Dyskretny Znacznik Przedmiotów UV/Tester Banknotów itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773111 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773111 |
Kompas Kieszonkowy – Metalowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414956 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414956 |
ZAMSZOWE SLIPONY Z GUMA BL91P RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,7 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Mira Balsamo M-412 Green - Marko
Figi - komfortowo wiązane po obu stronach bioder, z wykończeniem, które nawiązuje do biustonosza.
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z wypełnieniem push up
Push up bez możliwości wyjęcia z modelu, dostępny we wszystkich rozmiarach
Wzorzysta tkanina
Ramiączka z broszkami, wiązane na szyi
Obwód zapinany na klamerkę.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 86-87 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 84-85 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-83 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 88-89 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 90-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Bluzka Model Sitivi Gołębi - Dursi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Niebieski |
TRIXIE Kamizelka odblaskowa dla psa rozmiar L (obw. karku 48-62 cm)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 30083 |
| EAN | 4011905300832 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 30083 |
| EAN | 4011905300832 |
Kostium dwuczęściowy Stringi Model Irina M-02 Mirtillo Blue - Marko
Prać ręcznie w wodzie o temp. do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98 cm |
| M | 94 cm |
| S | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model 178-3 Pastel Pink - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 92 cm | 76 cm |
| M | 90 cm | 88 cm | 72 cm |
| S | 86 cm | 84 cm | 68 cm |
| XL | 98 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Flexi NEW Classic M linka 8m - czarna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |


_1408481326_50782_s.jpg)