Smycz spacerowa znajduje się w komplecie. Regulacja obwodu w zakresie:
- szyja: 28 - 33,5 cm
- klatka: 44 - 49,5 cm Rozmiar - medium / dla dużych kotów
Kolor: black / czarna
Made in USA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Gottlieb Szampon dla psów Pudel czarny z olejkiem norkowym 300ml.
Szampon z dodatkiem olejku norkowego zapobiega przesuszaniu się włosa. Składniki szamponu zabezpieczają włos i skórę poprzez tworzenie specjalnej warstwy ochronnej, zatrzymującej odpowiednią ilość wody i tłuszczu.
Linia szamponów holenderskiej firmy Gottlieb cieszy się dobrymi opiniami użytkowników - dobra jakość i korzystna cena.
Sposób użycia: zwilżyć sierść, rozprowadzić szampon tak, aby dotarł do skóry, następnie spłukać ciepłą wodą.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gottlieb |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gottlieb |
Odstraszacz Pająków - Ultradźwiękowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4006745669713 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4006745669713 |
Nowoczesna Deskorolka WAVEBOARD (podpalana) + Świecące Koła.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415741 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415741 |
CHABA Smycz skórzana 14mm / 130cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Sukienka Model 44-3 Grafit/Napisy - Numoco
Skład: 95% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XL | 96-114 cm | 114 cm | 96 cm |
| XS | 86-96 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
Mikro-Kamera FHD WiFi/P2P (Zasięg Cały Świat!) Ukryta w Pudełku na Chusteczki + Zapis itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414342 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414342 |
Sukienka Model M153 Black - Infinite You
Elastan 5 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czarny |
Język angielski English Repetytorium tematyczno-leksykalne cz.1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Małgorzata Cieślak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Małgorzata Cieślak |
Szpilki Model KBA890 Black - Heppin
Materiał: skóra ekologiczna
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Nożyczki zwykłe do przycinania sierści dla psów i kotów
Nożyczki przeznaczone są do przycinania sierści u psów i kotów. Wykonane są z nierdzewnej stali, uchwyt zrobiony jest z materiału zapobiegającemu wyślizgiwanie się nożyczek z ręki .
Długość: 18 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2351 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2351 |
POMPA HYDRAULICZNA CATERPILLAR 133-1725 ,7795G
Numery do celów porównawczych:
133-1725 ,7795G
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 7795G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 7795G |
Kostium dwuczęściowy Biustonosz K?pielowy Model SK-13 Sky Blue - Ava
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65 F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90 B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90 C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90 D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Niebieski |
Komplet Model Glamour corset Black - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
STURDI Kamizelka spacerowa M - Hot Pink
Regulacja obwodu w zakresie:
Rozmiar - medium / dla dużych kotów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
AQUA EL CIRCULATOR REEF 10000 przeznaczony do akwariów rafowych
| Nazwa produktu | ReefCirculator 2600 | ReefCirculator 10000 |
| Kod produktu | 107451 | 107976 |
| Moc (W) | 4 | 20 |
| Wydajność (l/h) | 2600 | 10000 |
| Poj. akwarium(l) | <200 | <400 |
| EAN | 5905546058483 |
5905546019286 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 107976 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 107976 |
Sukienka Model K260 Black - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model MM 001-3 Grafit - Morimia
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 98 cm | 80 cm |
| M | 94 cm | 76 cm |
| S | 90 cm | 72 cm |
| XL | 102 cm | 84 cm |
| XS | 86 cm | 68 cm |
| XXL | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Szary |
T-shirt Model Kiner 20844 Brown/Green - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|
| L | 103-106 cm |
| M | 99-102 cm |
| XL | 107-110 cm |
| XXL | 111-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Brązowy |
Piżama Damska Model Army Pink - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Różowy |
Vitakraft Vita C Forte 100g.- Granulowana nać pietruszki z witaminą C
Produkt wykonano specjalnie z myślą o dziennym zapotrzebowaniu na witaminę C przez świnki morskie. Dzięki Vita C Forte również inne gryzonie uzupełniają niedostatek witaminy C potrzebnej dla wzmocnienia i odnowienia życiowych sił obronnych. Uzupełnienie witaminy C w organizmie gryzoni jest szczególnie ważne w okresach podwyższonego zapotrzebowania spowodowanego dużym stresem, chorobą lub ciążą.
Skład: pietruszka (min. 87%), otręby pszenne, mąkka pszenna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |


_Walking.Vest.Black_es0.jpg)