Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiału, czyszczenie jest bardzo łatwe i wygodne, a przy tym nie niszczy torebki. Wystarczy zastosować normalne płyny odkażające lub specjalne płyny do zastosowań dla zwierząt, likwidujące mocz i nieprzyjemne zapachy. Polecam także używanie jednorazowych podkładów dla zwierząt, które wchłaniają mocz na podobnej zasadzie jak pieluchy, które bez problemu można nałożyć na dolną pokrywę torebki. Kolor: resegarden black / czarna z różami
Wymiary: 28 x 15 x 23 cm / szer x głeb x wys. Waga: ok 0,5 kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DOXTASY |
| Kod producenta | 06LUSIPECAGI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DOXTASY |
| Kod producenta | 06LUSIPECAGI |
PODKŁAD VINYLOWY do klatki STURDI HABITAT - oryginal
Wykonany z elastycznego winylu ułatwiającego zachowanie czystości podłogi klatki. Idealnie nadaje się do stosowania w klatce z kociętami lub pod kuwetę, gdzie utrudnione jest zachowanie czystości.
Wymiary dostosowane do klatki oraz oryginalnych, miękkich wkładów na podłogę. Do wypełnienia podłogi całej klatki potrzebne są dwa wkłady.
Aby zachować czystość wystarczy spryskać i przetrzeć powierzchnię preparatem czyszczącym lub odkażającym.
Wymiary przybliżone: 63 x 61 cm, dostosowane do klatki STURDI w rozmiarze HABITAT.
Kolorystyka:
bezbarwny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Kod producenta | VLH |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Kod producenta | VLH |
Stringi Model Rigola White - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 92-98 cm |
| M | 88-94 cm |
| S | 84-90 cm |
| XL | 96-102 cm |
| XS | 80-86 cm |
| XXL | 100-106 cm |
| XXXL | 104-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Biały |
Spawarka inwerterowa TIG VIP 210P AC/DC Magnum
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Stringi Model Nefer Black/Łosoś - Róża
Elastan 20 %
~Polamid 75 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 109-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium kąpielowy Model Carmen Amarillis M-468 Yellow - Marko
Cechy kostiumu:
- Nieziemsko seksowny, jednoczęściowy kostium typu monokini, w stylu \"Latino Cubano\", z brazylijskim tyłem
- idealny na małe i średnie biusty
- kryje brzuszek
- włoska tkanina najwyższej jakości
- egzotyczna kolorystyka
- kostium z efektem push up (wypełnienie push up niewyjmowane, dostępne w rozmiarach S, M, L, XL, 2XL)
- zjawiskowo wypycha piersi ku górze, modeluje je i optycznie powiększa
- miseczki usztywniane, z fiszbinami
- dekolt z falbaną w stylu kubańskim
- biżuteryjna broszka (złota kokardka) - nieodpinana
- ramiączka o regulowanej długości, całkowicie odpinane
- obwód elastyczny, zapinany na klamerkę
- wiązania po obu stronach bioder
- brazylijski krój tyłu
- dla uzyskania pełnego efektu tył należy znacząco pociągnąć ku górze, aby trójkątny kształt kostiumu ładnie ozdobił pośladki
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 85-86 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 83-84 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-82 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 87-88 cm |
| XXL | 104 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | S |
Powiadomienie-Alarm na tel. GSM o Wejściu/Włamaniu+Podsłuch+VOX.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415290 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415290 |
Komplet Model 838-SEG-3 Red - Obsessive
Odkryj obsesyjnie cudowny zestaw zaprojektowany z myślą o niezwykle przyjemnych chwilach we dwoje. Przepiękny biustonosz z ozdobnymi gumeczkami (rewelacyjnie podkreślają piersi!) i urocze stringi oraz? koronkowy pas, dzięki któremu możesz też założyć seksowne pończochy! Zabierz do siebie ten wyjątkowy komplecik!
Poznaj go bliżej:
- trzyczęściowy, koronkowy komplet
- miękki biustonosz zdobiony elastycznymi gumeczkami i błyszczącą zawieszką rewelacyjny wygląd biustu!
- regulowane szelki zapinane na szyi
- kilkustopniowe zapięcie na plecach
- seksowny pas do pończoch
- pasujące do całości stringi wyeksponowane pośladki
- komplet zawiera biustonosz, pas do pończoch i majteczki (zrobi jeszcze większe wrażenie, gdy połączysz go z pończochami!)
- przyjemny w dotyku, rozciągliwy materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czerwony |
Bokserki Model Prime 904/47 Grey - Cornette
Bokserki Prime to świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby. Bokserki wykonane są z wysokogatunkowej bawełnianej dzianiny z dodatkiem elastanu.
Cechy produktu:
- delikatna, płasko łączona guma
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
- designerski wzór
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 2XL | 98-102 cm |
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
Sweter Ciążowy Model 30058C Sky Blue - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 57 cm | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Bluza Damska Model Milena 2 Light Grey/Navy - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 54 cm | 62 cm | 94-98 cm |
| M | 53.5 cm | 62 cm | 88-92 cm |
| S | 53 cm | 62 cm | 82-86 cm |
| XL | 54.5 cm | 62 cm | 100-104 cm |
| XXL | 55 cm | 62 cm | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
Osłona/Mata Przeciwoszronieniowa Na Szybę Samochodową.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773777 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773777 |
STURDI Kamizelka spacerowa - LE Crazy Kitty - S
Smycz spacerowa znajduje się w komplecie.
- szyja: 21,5 - 26,5 cm
- klatka: 34 - 38 cm Rozmiar - small / dla średnich kotów
Kolor: LE Crazy Kitty
Made in USA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
Koszulka nocna Koszulka Roxy - Donna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 98 cm | 76 cm |
| M | 96 cm | 94 cm | 72 cm |
| S | 92 cm | 90 cm | 68 cm |
| XL | 104 cm | 102 cm | 80 cm |
| XXL | 106 cm | 108 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor |
Stringi Model V-5828 Corona Boreale Black - Axami
Fantazyjne i niewiarygodnie seksowne stringi uwodzą subtelnym ażurem koronki i wycięciami, które z pewnością nie pozostawią nikogo obojętnym!
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Body Model BDV 096 Brown - Vestiva
Elastan 8 %
~Viscosa 87 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm |
| S | 92-96 cm | 83-90 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-127 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Brązowy |
Zolux Muscat Smycz Mac Leather 10mm/1,2m różowa
Wymiar: szerokość smyczy 10mm., długość 1,2m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522010RS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 522010RS |
Bluzka Model ABK0096 Multicolor - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Wielokolorowy |
Komplet Model Margot Black - BeautyNight
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 84-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
STURDI KLATKA WYSTAWOWA - HABITAT PET SHELTER - BONE
wymiary: 127 L x 68,6 W x 73,7 H
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |


_Luxury_Side_Pet_Carrier_-_Rosegarden_Black_es.jpg)