Dzięki swojej budowie ułatwia picie lub jedzenie, a ciężkie i płaskie dno zapobiega przewracaniu miski.
Nadaje się do podawania mokrej lub suchej karmy oraz wody. Szklista powłoka zapobiega przywieraniu brudu. Zewnętrzne malowanie jest odporne na ścieranie. Można miskę myć w zmywarce. kolory:
brązowa
Wymiary/pojemność:
Ø 20cm / 1,4l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24533 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24533 |
Żakiet Model Z02 Mustard - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|---|
| 36 | 52,5 cm | 61,5 cm | 90 cm |
| 38 | 53 cm | 61,5 cm | 94 cm |
| 40 | 53,5 cm | 61,5 cm | 98 cm |
| 42 | 54 cm | 61,5 cm | 102 cm |
| 44 | 54,5 cm | 61,5 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Żółty |
Bokserki Model 34255-59X 2 sztuki Black/Navy - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-96 cm |
| M | 82-88 cm |
| XL | 98-104 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czarny |
Sukienka model 1580 Black - PeeKaBoo
Elastan 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 94 cm |
| M | 95 cm | 90 cm |
| S | 94 cm | 86 cm |
| XL | 97 cm | 98 cm |
| XXL | 98 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
Organy/Keyboard + Mikrofon + LCD...
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154331 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154331 |
Bluza Damska Model M014 Grey - Infinite You
Polyester 80 %
~Viscosa 15 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Model Delfina Navy - Ewlon
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- usztywniane miseczki
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- linia dekoltu ozdobiona jest modnymi falbankami
- góra wiązana na szyi
- z tyłu zapięcie na klamerkę
- klasyczne figi
- w tyle zalotne falbanki
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny w świetnym zestawieniu kolorystycznym
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | 36 |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | 38 |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | 40 |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | 42 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
Sweter Damski Model 40002 Blue - PeeKaBoo
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 65 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Trampki Model Q56 Black - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.5 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Furminator Odżywka Ultra Premium ograniczająca linienie 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR120384 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR120384 |
Bluzka Model K405 Wzór 24 White - Katrus
- modna bluza damska
- z długim rękawem
- klasyczny fason
- wykonana z lekkiego materiału
- z przodu kolorowa grafika
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Biały |
Piżama Męska Model PMB.9474 Light Jeans - Dn-nightwear
Komfortowa piżama męska z linii Doctor Nap.
- klasyczna góra
- rękaw krótki
- dekolt okrągły
- krótkie spodenki
- z przodu zapięcie na dwa guziki
- w pasie wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- po bokach kieszenie
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny.
Skład:
Koszulka: 50% bawełna, 50% poliester.
Spodenki: 100% bawełna.
Wymiary
Rozmiar S: Klatka 84-88, pas 74-78
Rozmiar M: Klatka 92-96, pas 82-86
Rozmiar L: Klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: Klatka 108-112, pas 98-102
Rozmiar XXL: Klatka 116-120, pas 106-110
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model TM.5009 Light Blue - Dn-nightwear
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620099 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620099 |
Bluzka Model A47 White - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Biały |
Stefanplast Transporter Gulliver 2 z metalowymi drzwiami piaskowo-szary
- Specjalne uchwyty na pas samochodowy
- Możliwość zamontowania paska do noszenia transportera na ramieniu.
- Lekki i poręczny
- Wysokiej jakości plastik
- Posiada doskonała wentylację, mozliwość doczepienia kółek.
Wymiary:
długość: 55 cm
szerokość: 36 cm
wysokość: 35cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97270 |
| EAN | 8003507972704 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97270 |
| EAN | 8003507972704 |
Bluzka Koszulowa Model VT054 Ecru - Venaton
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Kostium Model Bunny teddy Black - Obsessive
Zabawa dopiero się rozpoczyna!
Zadziorne detale kostiumu Bunny:
- seksowne body z dodatkami w stylu króliczka
- eleganckie połączenie czerni i bieli podkreśla zadziorny charakter kostiumu
- regulowane ramiączka idealne dopasowanie
- pionowa wstawka oraz aplikacja z perełek optycznie wyszczuplają talię
- w kroku zapięcie na haftki łatwo założyć, łatwo zdjąć!
- puszysty ogonek zachęca do zabawy
- w komplecie perfekcyjne dodatki: opaska z uszkami, kołnierzyk z muszką i mankiety
- przyjemny i elastyczny materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Powiadomienie na Tel. o Wejściu/Włamaniu+Podsłuch+VOX..
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415500 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415500 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Christina Nero-Tweety-Crickiet M-348 Black/Yellow/Green
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |


_1432652165_TX-24531–24533.jpg)