Dzięki swojej budowie ułatwia picie lub jedzenie, a ciężkie dno zapobiega przewracaniu miski.
Nadaje się do podawania mokrej lub suchej karmy oraz wody. Szklista powłoka zapobiega przywieraniu brudu. Zewnętrzne malowanie jest odporne na ścieranie. Można miskę myć w zmywarce. Wymiary/pojemność:
∅11cm / 0,3l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4010 |
Czapka Model Silvia Navy - Kamea
SILVIA to jedna z tych czapek obok której nie da się przejść obojętnie.
- ciepła dwuwarstwowa czapka z domieszką wełny,
- modny dwukolorowy wzór jodełki,
- z przodu ozdobna aplikacja,
alpaka 10 %
~Viscosa 10 %
wełna 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Granatowy |
Cyfrowy Tester Grubości Lakieru + Przewód + Pamięć Ostatnich Pomiarów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415459 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415459 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | z008-USB |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | z008-USB |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model AnabellaVery Fuchsia M-425 Fuksja - Marko
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Usztywnione, gładkie miseczki z push up-em
Wypełnienie push up dostępne w każdym rozmiarze, nie wyciągane z kostiumu
Ramiączka wiązane na szyi, z broszkami
Obwód zapinany na klamerkę
Świetna, soczysta kolorystyka
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie).
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-78 cm | 87-89 cm |
| M | 94 cm | 72-76 cm | 84-86 cm |
| S | 90 cm | 68-72 cm | 81-83 cm |
| XL | 102 cm | 76-80 cm | 90-91 cm |
| XXL | 106 cm | 78-84 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Piżama Szorty Sophia PS07 Black/Powder Pink - IVON
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w talii |
|---|---|
| L | 76 cm |
| M | 72 cm |
| S | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
Lauren Design Legowisko Demi 100 cm x 80 cm Fioletowy pikowany
O produkcie płaskie legowisko stworzone dla psów nie lubiących ograniczeń miękkie dzięki gąbce grubości 3cm nie "łapie" sierści do skompletowania z zabawką FUN w tym samym kolorze
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie wytrzymała kordura na spodzie pianka poliuretanowa grubości 3cm jako wypełnienie mocny suwak.
Dostępne wymiary 100cm/80cm dla psów wielkości Labrador Retriver, Golden Retriver, Owczarek Niemiecki, Alaskan Husky, Alaskan Malamute, Mastiff, Boxer... 70cm/60cm dla psów wielkości Beagle, Border Collie, Buldog Angielski, Cocker Spaniel, Pitbul Terrier, Jamnik, Buldog Francuski... 50cm/40cm dla małych piesków, szczeniaków, kotów
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 03100412 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 03100412 |
Pończochy Model Julitta stocking White - Obsessive
Sprawdź nieco więcej:
- subtelne, białe pończoszki
- koronka z kwiatowym wzorem na udach
- nie są samonośne
- rewelacyjny dodatek do kompletu Julitta
- delikatny, gładki materiał
~Polamid 94 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Biały |
Biustonosz Soft Model B-224 Keira Cobalt - Wiesmann
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-92 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 70K | 68-72 cm | 102-104 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 75J | 73-77 cm | 105-107 cm |
| 75K | 73-77 cm | 107-109 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 80I | 78-82 cm | 108-110 cm |
| 80J | 78-82 cm | 110-112 cm |
| 80K | 78-82 cm | 112-114 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 85I | 83-87 cm | 113-115 cm |
| 85J | 83-87 cm | 115-117 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90H | 88-92 cm | 116-118 cm |
| 90I | 88-92 cm | 118-120 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| 95H | 93-97 cm | 121-123 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Niebieski |
CHABA Smycz skórzana 25mm / 130cm kolor: naturalny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Sukienka Model Oktawia Black - Jersa
- dopasowana sukienka
- marszczenia na przodzie
- tył dopasowany zaszewkami
- dekolt zakładany
- idealnie maskująca brzuszek
- odcinana w pasie
- zapinana z tyłu na zamek
- rękaw motylek
- długość midi
Polyester 93 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 97 cm | 95 cm | 90 cm | 71.5 cm |
| 38 | 97 cm | 99 cm | 94 cm | 75.5 cm |
| 40 | 97 cm | 103 cm | 98 cm | 79.5 cm |
| 42 | 97 cm | 107 cm | 102 cm | 83.5 cm |
| 44 | 101 cm | 111 cm | 106 cm | 87.5 cm |
| 46 | 103 cm | 115 cm | 110 cm | 91.5 cm |
| 48 | 106 cm | 121 cm | 116 cm | 97.5 cm |
| 50 | 106 cm | 127 cm | 122 cm | 103.5 cm |
| 52 | 107 cm | 133 cm | 128 cm | 109.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model T171 Light Grey - Tessita
Elastan 4 %
~Viscosa 68 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 94 cm | 104 cm | 96 cm | 84 cm |
| M | 92 cm | 98 cm | 90 cm | 78 cm |
| S | 92 cm | 92 cm | 84 cm | 72 cm |
| XL | 94 cm | 110 cm | 102 cm | 90 cm |
| XXL | 96 cm | 116 cm | 108 cm | 96 cm |
| XXXL | 96 cm | 122 cm | 114 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Koszula Damska Model K47 Sky Blue - Nife
- elegancka koszula
- długi rękaw
- kołnierzyk
- zapinana z przodu na guziki
- mankiety
- świetna propozycja do pracy
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 63 cm | 88 cm |
| 38 | 64 cm | 92 cm |
| 40 | 65 cm | 96 cm |
| 42 | 66 cm | 100 cm |
| 44 | 67 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
AQUAEL Świetlówka 24W T5 Aquastar
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
Bokserki Model Comfort 002/106 Blue - Cornette
Bokserki męskie Comfort wykonane z wysokogatunkowej miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny. Luźne i wygodne, przeznaczone są dla osób ceniących komfort i wygodę użytkowania.
Cechy produktu:
- delikatna, lekko ściągająca guma
- rozporek na guziczek
- luźne nogawki
- modna krata
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 2XL | 98-102 cm |
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
JRS Chipsi Green Apple 15l.- Trociny o zapachu zielonych jabłek dla gryzoni
Miękkie i ekologiczne podłoże do klatek.
Zalety Trocin Chipsi Green Apple:
-w 100% naturalne
-silny, świeży zapach jabłek
-skutecznie wiążą nieprzyjemne zapachy
-doskonale wchłaniają wilgoć
-niepylące
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JRS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JRS |
Figi Model 669P Annie Black - Gaia
Eleganckie, wygodne figi o klasycznym kroju. Wykonane są z gładkiej dzianiny połączonej z subtelną koronką. Przód majtek zdobi mała kokardka umieszczona na środku.
Elastan 16 %
~Polamid 71 %
Polyester 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| 3XL | 112-116 cm |
| 4XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz Sportowy Model Hana Pink - GWINNER
Skład: 91% poliamid, 9% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 91-94 cm |
| M | 87-90 cm |
| S | 83-86 cm |
| XL | 95-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Różowy |
PURINA CAT CHOW Special Care Hairball Control 15kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
T-shirt Model Kiner 20844 Grey/Turkus - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|
| L | 103-106 cm |
| M | 99-102 cm |
| XL | 107-110 cm |
| XXL | 111-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |


_1404225330_TX-4010.jpg)