| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 395/1/12/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 395/1/12/22 |
Pasek 6738/80/20 - ciemny granat
Uszyty z prawdziwej skóry, bardzo ciemny granat,
imitacja skóry krokodyla,
przeszycia nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6738 80(ciemny) /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6738 80(ciemny) /20 |
Pasek TK033GR/20 - granatowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03GR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03GR/20 |
Pasek Tekla TK110R/12 - różowy, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110R/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK110R/12 |
Pasek Kuki 0307S/26 - jasny brąz
Przeszywany białą nicią.
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0307/1 /26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0307/1 /26 |
wykonany ze skóry naturalnej, gładki,
klejony, nie posiada przeszyć,
niespotykanie miekki, doskonale układa się na nadgarstku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063.1CZ/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063.1CZ/14 |
Pasek Alfa PA038CBR/20 - brązowy, super long (XXL)
wykonany ze skóry naturalnej,
imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Połowa paska (część przy kopercie zegarka) jest pogrubiona,
natomiast przy zapięciu ma niespełna 3 mm,
więc bez problemu można założyć do niego zapięcie motylkowe.
Wyróżnia sie wśród pozostałych pasków Alfa, wysoką jakością oraz estetyką wykonania.
Pasek w wersji XXL - bardzo długi !!!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA038CBR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA038CBR/20 |
Pasek Kuki 0500N/18 - jaszczurka, fioletowy
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K0500NFIO/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K0500NFIO/18 |
Uszyty z prawdziwej skóry,
gładki, przeszywany jasną nicią.
Niezwykle miękka skóra, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6681 91 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6681 91 /18 |
Pasek TK118GR/18 - granatowy, gładki
granatowy, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118GR/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118GR/18 |
klejony - nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | Pasek 327/11/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | Pasek 327/11/18 |
Pasek 372/22/10/18 - biały, żółte przeszycia
wykonany ze skóry cielęcej,
biały, gładki, przeszywany żółtą nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 372/22/10 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 372/22/10 /18 |
Pasek 8436/20/30 - brązowy, faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/20/30 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8436/20/30 |
Pasek do Timex T49973 (P49973)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49973 |
| Szerokość paska | mocowanie+21+mm |
| Szerokość klamerki | 22+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 130+mm |
| Długość: część z klamerką | 80+mm |
| Grubość paska | od+3+do+6+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49973 |
| Szerokość paska | mocowanie 21 mm |
| Szerokość klamerki | 22 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 130 mm |
| Długość: część z klamerką | 80 mm |
| Grubość paska | od 3 do 6 mm |
| Szerokość bransolety |
wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany jasną nicią.
Pasek w stylu Rally.
Bardzo ładnie wykończony, miękka skóra - świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P355/08 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P355/08 /20 |
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: beżowo-czerwono-brązowo-czarny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/BG/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/BG/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8772/31/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8772/31/16 |
wykonany z prawdziwej skóry, gładki
wykończenie matowe.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, bardzo miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK103BR/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK103BR/24 |
Pasek TK121CBR/B/24 - ciemny brąz, gładki z jasną nicią
Posiada delikatne przeszycia jasną nicią.
Dość masywny, mimo to miękki, łatwo dopasowuje sie do kształtu nadgarstka.
Masywna klamerka z wykończeniem matowym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121CBR/B/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121CBR/B/24 |
Pasek Kuki 0204L/20 - ciemny brąz
Przeszywany brązową nicią.
Bardzo miękka skóra - doskonale układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
Uszyty z prawdziwej skóry, gładki, przeszywany jaśniejszą nicią.
W części, która znajduje się blisko koperty zegarka, lekko pogrubiany.
Przy zapięciu płaski, co umożliwia zmianę klamerki na zapięcie typu motylkowego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6620/21/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6620/21/20 |

