| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 395/1/5/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 395/1/5/22 |
Pasek TK064FIO/16 - fioletowy, lakierowany
wykonany z naturalnej skóry, lakierowany,
nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064FIO/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064FIO/16 |
Pasek TK033/14 - czarny, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033/14 |
wykonany z prawdziwej skóry,
obszyty materiałem przypominającym włókna węglowe (karbon).
Przeszywany nicią w kolorze paska. Świetny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 374/1/1 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 374/1/1 /18 |
Pasek TK118BR/10 - brązowy, gładki
brązowy, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118BR/10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118BR/10 |
Pasek 205EL/11/20 - zielony, long
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany zieloną nicią,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
Wersja przedłużana - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205EL/11/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205EL/11/20 |
Pasek do zegarka Bros 8231/70/18 - jaszczurka, ciemna zieleń
potocznie kolor określany również jako zieleń butelkowa
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8231/70/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8231/70/18 |
Zapięcie motylkowe, zatrzaskowe 18mm
Przedłuża znacznie żywotność paska, gdyż zazwyczaj pęknięcie materiału (skóry) występuje przy sprzączce.
Zapięcie zostało wykonane z najwyższej jakości stali (316L).
Oczywiście takie rozwiązanie zapięcia jest o wiele wygodniejsze od tradycyjnej sprzączki.
Wykończenie - połysk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZM/S/01/18 |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ZM/S/01/18 |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | stalowa, polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Środkiem lekko pogrubiany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6681 10 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6681 10 /18 |
Pasek PA005/22XL - czarny, long
Wykonany ze skóry naturalnej,
gładkie wykończenie, przeszycia w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA005 /22XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA005 /22XL |
Pasek RP051P/22 - pomarańczowy, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
Gładki, przeszyty nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP051P/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP051P/22 |
Pasek 311A2 - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
AW44, ABX20, DB150.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 311A2 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Rodzaj klamerki | czarna+plastikowa |
| Mocowanie paska | 15+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 311A2 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna plastikowa |
| Mocowanie paska | 15 mm |
Pasek Alfa PA039/22 - czarny, super long (XXL)
wykonany ze skóry naturalnej,
imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Połowa paska (część przy kopercie zegarka) jest pogrubiona,
natomiast przy zapięciu ma niespełna 3 mm,
więc bez problemu można założyć do niego zapięcie motylkowe.
Wyróżnia sie wśród pozostałych pasków Alfa, wysoką jakością oraz estetyką wykonania.
Pasek w wersji XXL - bardzo długi !!!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA039/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA039/22 |
Pasek do zegarka Timex T2M428 (P2M428)
Wykonany z gumy w kolorze pomarańczowym i obszyty dookoła czarną skórą, przeszyty pomarańczową nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2M428 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 127+mm |
| Długość: część z klamerką | 78+mm |
| Grubość paska | od+3+do+4+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2M428 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 127 mm |
| Długość: część z klamerką | 78 mm |
| Grubość paska | od 3 do 4 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek TK062/CZ/20 - czarny, czerwone nici
wykonany z naturalnej skóry,
przeszywany czerwoną nicią, pogrubiany.
Miękka, przyjemna w dotyku skóra.
Piękny pasek, wart tej ceny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062/CZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062/CZ/20 |
Uszyty z prawdziwej skóry, granat,
imitacja skóry krokodyla,
przeszycia nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6738 80 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6738 80 /18 |
Pasek Hirsch Grand Duke 24 mm - jasny brąz
wykonany ze skóry cielęcej, na powierzchni odwzorowany wzór skóry aligatora.
Pasek został przeszyty grubą nicią w kolorze skóry, efektowna klamerka Hirsch.
Kolekcja pasków Grand Duke to Wodoodporne do 100 m sportowe paski z najlepszej włoskiej skóry cielęcej o idealnie wzorowanych zmarszczkach aligatora na strukturze skóry. Elastyczna, miękka, a jednocześnie zachowująca swój kształt zaawansowana technologicznie skóra podszewkowa i zapięcie typu Active o wspaniałym kształcie, z owalnym otworem funkcyjnym podkreślają wyrazisty design tej funkcjonalnej sportowej bransoletki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02528070/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 02528070/24 |
Pasek TK021/N/22 - czarny, niebieskie wstawki
wykonany ze skóry naturalnej.
Na swoich brzegach posiada wstawki z materiału
oraz przeszycia w kolorze niebieskim,
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK021/N/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK021/N/22 |
Pasek do zegarka Timex T2P492 (P2P492)
Jasny brąz, wykonany ze skóry, nie posiada przeszyć.
Pasek bardzo uniwersalny, pasuje również do modeli:
T2P493,T2P494,T2P495,
oraz do innych zegarków ze standardowym mocowaniem 20 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2P492 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2P492 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/25/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/25/18 |
Gładki, przeszywany nicią w kolorze paska.
Niesłychanie miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K205ZOL/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K205ZOL/20 |

