| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 395/1/22/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 395/1/22/22 |
Pasek Diloy 400/5/1/20 - karbon + silikon
Pasek bardzo mięciutki, doskonale ukłąda się na nadgarstku.
Mocno podwyższona odpornośc na wodę,
jednak mimo użytych materiałów producent nie klasyfikuje go jako pasek przeznaczony do pływania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 400/5/1/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 400/5/1/20 |
Pasek 339/01/20 - czarny, imitacja rekina
Wykonany ze skóry cielęcej,
imitacja skóry rekina, bardzo ciekawy, efektowny wygląd.
Pasek został przeszyty jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 339/01 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 339/01 /20 |
Pasek Alfa PA045/12 - imitacja jaszczurki
wykonany ze skóry naturalnej imitującej skórę jaszczurki,
czerwony,przeszywany nicią w kolorze paska.
Bardzo ładnie, starannie wykończony.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA045/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA045/12 |
wykonany z prawdziwej skóry.
Przeszywany jasną nicią, pogrubiany.
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 80 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 80 /22 |
czarny, pogrubiany,
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 10 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8545 10 /18 |
Pasek 206EL/11/16 - zielony, long
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią,
delikatna faktura naturalnie pomarszczonej skóry.
Pasek nie jest zwężany, ma taką samą szerokość na całej długości.
Wersja przedłużana - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206EL/11/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206EL/11/16 |
Pasek do zegarka TK126JROZ/14 - gładki, jasny róż
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
Pasek bardzo miękki co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126JROZ/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126JROZ/14 |
Pasek do zegarka Bros 8130/42/22 - krokodyl, wiśniowy
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8130/42/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8130/42/22 |
Pasek TK120/12XL - czarny, gładki
Wersja przedłużana XL.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK120/12XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK120/12XL |
Pasek RP054B/22 - gładki, biały
Pasek gumowo-silikonowy,
bardzo elastyczny, miękki, świetnie układa się na ręku.
Dzięki domieszce silikonu nie pęka, nie parcieje.
Pasek został przeszyty białą nicią.
Nie jest zwężany, szerokość klamerki jest taka sama jak szerokość w miejscu mocowania teleskopu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP054B/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP054B/22 |
Pasek TK118KRE/22 - kremowy, gładki
kremowy, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118KRE/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118KRE/22 |
Pasek RP051/Z/24 - czarny, żółte przeszycia
wykonany z gumy i silikonu.
Przeszywany żółtą nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP051/Z/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP051/Z/24 |
Pasek Tekla TK113GR/20 - ciemny granat
Nubuk - efekt surowej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113GR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK113GR/20 |
Pasek 392/3/24 - jasny brązowy, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/3/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/3/24 |
Pasek 7541/21/14 - jasny brąz, do zegarków bez teleskopów
Uszyty z prawdziwej skóry,
jasny brąz, przeszycia w kolorze paska,
przeznaczony do zegarków bez teleskopów.
Po przełożeniu przez mocowanie wystarczy tylko zagiąć stalowe blaszki.
Specjalne zakończenie paska maskuje te blaszki
(praktycznie nie widać, że jest to pasek z takim mocowaniem).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7541 21 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7541 21 /14 |
Pasek TK123/NIE/24XL - czarny long, niebieskie nici
Pasek w wersji przedłużanej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/NIE/24XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/NIE/24XL |
Pasek do zegarka Timex T2N740 (P2N740)
Wykonany ze skóry, przeszywany jasną nicią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N740 |
| Szerokość paska | mocowanie+na+16+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Długość: część bez klamerki | 130+mm |
| Długość: część z klamerką | 76+mm |
| Grubość paska | od+4+do+6+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N740 |
| Szerokość paska | mocowanie na 16 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 130 mm |
| Długość: część z klamerką | 76 mm |
| Grubość paska | od 4 do 6 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek TK033SZ/14 - szary, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033SZ/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033SZ/14 |
Pasek 8917/20/10 - ciemny brąz, imitacja jaszczurki
Wykonany z prawdziwej skóry, ciemny brąz,
imitacja skóry jaszczurki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 20 /10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8917 20 /10 |
Pasek SCUB3/02 - brązowy, matowy
brązowy, wykonany ze skóry byka,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla, wykończenie matowe.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SCUB3/02 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SCUB3/02 |

