wykonany z naturalnej skóry, lakierowany,
nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064CZ/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064CZ/18 |
Pasek Kuki 0500N/18 - jaszczurka, fioletowy
Płaski kształt, dedykowany do klasycznych delikatnych zegarków.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry jaszczurki.
Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć
(grubość faktury, regularność wzoru itp.).
To jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K0500NFIO/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K0500NFIO/18 |
Zapięcie bransoletowe, tradycyjne 22 mm
Taka sama szerokość po obu stronach zapięcia.
Wykonane ze stali 316 L.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q40 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | q40 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek 384/2/1/20 - brązowy, czarne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 384/2/1/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 384/2/1/20 |
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty nicią w kolorze paska.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JARO BPW |
| Kod producenta | VINTAGE.NN5/18 |
| Długość: część bez klamerki | 125+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa |
| Grubość paska | ok.+2%2C5+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Szerokość paska | 18+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JARO BPW |
| Kod producenta | VINTAGE.NN5/18 |
| Długość: część bez klamerki | 125 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Grubość paska | ok. 2,5 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Szerokość paska | 18 mm |
Pasek TK120BR/20XL - brązowy, gładki
Wersja przedłużana XL.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK120BR/20XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK120BR/20XL |
Pasek TK062/B/18 - czarny, jasne nici
wykonany z naturalnej skóry,
przeszywany jasną nicią, pogrubiany.
Miękka, przyjemna w dotyku skóra.
Piękny pasek, wart tej ceny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062/B/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK062/B/18 |
Pasek Alfa PA038JBR/18 - super long (XXL)
wykonany ze skóry naturalnej,
imitacja skóry krokodyla, matowe wykończenie,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Połowa paska (część przy kopercie zegarka) jest pogrubiona,
natomiast przy zapięciu ma niespełna 3 mm,
więc bez problemu można założyć do niego zapięcie motylkowe.
Wyróżnia sie wśród pozostałych pasków Alfa, wysoką jakością oraz estetyką wykonania.
Pasek w wersji XXL - bardzo długi !!!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA038JBR/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA038JBR/18 |
Pasek TK037BR/14 - faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK037BR/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK037BR/14 |
Pasek 204F1D - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
DBC60.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 204F1D |
| Szerokość paska | 24+mm |
| Rodzaj klamerki | czarna+plastikowa |
| Mocowanie paska | 22+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 204F1D |
| Szerokość paska | 24 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna plastikowa |
| Mocowanie paska | 22 mm |
Pasek TK117B/20 - biały, imitacja jaszczurki
Płaski, cienki, przeznaczony raczej do delikatnych, klasycznych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK117B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK117B/20 |
wykonany z gumy i silikonu,
bardzo solidne i estetyczne wykonanie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP051B/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP051B/22 |
Pasek 382/1/5/20 - karbon, granatowe nici
wykonany ze skóry byka,
obszyty materiałem przypominającym włókna węglowe (karbon).
Przeszywany granatową nicią, płaski, świetny do sportowych zegarków.
Ciekawa, efektowna klamerka.
Pasek nie jest zwężany, taka sama szerokość na całej długości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 382/1/5 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 382/1/5 /20 |
Pasek PA115/18 - czarny, czerwone przeszycia
wykonany ze skóry naturalnej.
Na swojej powierzchni posiada liczne dziurki, oraz czerwone przeszycia.
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA115 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA115 /18 |
Pasek typu NATO wykonany z materiału syntetycznego NYLON.
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN008/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN008/18 |
Pasek do zegarka PL1/20 - czarny, gładki
Nie posiada żadnych wypełnień, po prostu sama skóra.
W pasku klamerka montowana jest w chwili szycia, nie ma możliwości jej wymiany.
Jest to jeden element, który wykazuje sie wyjątkową trwałością.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PL1/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PL1/20 |
Pasek TK008/N/24 - czarny, niebieskie przeszycia
wykonany z prawdziwej skóry,
przeszywany niebieską nicią, imitacja skóry krokodyla.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008/N/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK008/N/24 |
Pasek SCUB3/03 - jasny brąz, matowy
jasny brąz, wykonany ze skóry byka,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla, wykończenie matowe.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SCUB3/03 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | SCUB3/03 |
wykonany z prawdziwej skóry,
obszyty materiałem przypominającym włókna węglowe (karbon).
Przeszywany białą nicią. Świetny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 374/1/22 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 374/1/22 /20 |
Przyrząd do zdejmowania wskazówek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a7 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a7 |

