wykonany z naturalnej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, pogrubiany.
Miękka, przyjemna w dotyku skóra.
Piękny pasek, wart tej ceny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK060/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK060/18 |
Pasek 8435/20/14 - ciemny brąz
Wzór krokodyla, bardzo miękka skóra,
świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 20 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 20 /14 |
Pasek Kuki 0204L/26 - czarny, przeszywany.
Przeszywany białą nicią.
Bardzo miękka skóra - doskonale układa się na ręku.
Pasek posiada bardzo delikatną fakturę naturalnie pomarszczonej skóry.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0204L/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0204L/26 |
Pasek Hirsch Mariner 18 mm - ciemny brąz
wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany jasną nicią.
Przy zapięciu ma tylko 2,5 mm grubości co ułatwia zapinanie,
przy kopercie zegarka został pogrubiony do 5 mm.
Pasek jest bardzo miękki, świetnie układa się na ręku.
Użycie odpowiednich garbników w procesie przygotowywania skóry sprawia, że jest ona wodoodporna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 14502110/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 14502110/18 |
Pasek do zegarka TK126WIS/18 - gładki, wiśniowy
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
Pasek bardzo miękki co zapewnia wysoki komfort użytkowania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126WIS/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126WIS/18 |
wykonany ze skóry naturalnej, gładki,
klejony, nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063/24 |
Pasek Timex TW2P77400 (PW2P77400)
wykonany z prawdziwej skóry, granatowy.
Pasuje również do T2P380,TW2P62100,TW2P64500,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2P77400 |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 120+mm |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Grubość paska | od+2%2C5+do+4+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | PW2P77400 |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 120 mm |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
| Grubość paska | od 2,5 do 4 mm |
| Szerokość bransolety |
Uszyty z prawdziwej skóry, czarny,
pasek jest lakierowany - błyszczący.
Bardzo elegancki, imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 10 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 10 /20 |
Pasek 8552/20/22- imitacja jaszczurki
wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek w stylu Rally.
Jak we wszystkich paskach Bros, pasek jest bardzo ładnie wykończony,
miękka skóra - świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/20/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8552/20/22 |
Pasek TK118CSZ/12 - ciemny szary, gładki
ciemny szary, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118CSZ/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118CSZ/12 |
Pasek TK033FIO/20 - fioletowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03FIO/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03FIO/20 |
Pasek 250/05/20 - granatowy, silikonowy
mięciutki, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S250/05 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S250/05 /20 |
Pasek do zegarka Bros 8781/31/18 - oryginalny krokodyl, jasny brąz
przeszywany nicią w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8781/31/18.NZ |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8781/31/18.NZ |
Pasek Tekla TK112NB/B/22 - brąz, gładki, nubuk
Nie jest zwężany, na całej swojej długości ma szerokość 22 mm.
Nubuk - efekt surowej skóry.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112NB/B/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK112NB/B/22 |
Zapięcie bransoletowe - mechanizm 12mm/7mm
wykonany ze stali 316L.
Wymiary:
A: 12 mm
B: 7 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x12 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x12 |
| Klamerka | |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek do zegarka Kuki 0308B/22 - czarny, gładki, jasne nici.
Bardzo miękka skóra - doskonale układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_308B_B/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_308B_B/22 |
Pasek Kuki 0219N/22 - czarny, imitacja krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_0219N/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_0219N/22 |
Pasek RP054GR/20 - gładki, granatowy
Pasek gumowo-silikonowy,
bardzo elastyczny, miękki,
świetnie układa się na ręku.
Dzięki domieszce silikonu nie pęka, nie parcieje.
Pasek przeszywany granatową nicią.
Nie jest zwężany, szerokość klamerki jest taka sama jak szerokość w miejscu mocowania teleskopu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP054GR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP054GR/20 |
Pasek TK033FIO/14 - fioletowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03FIO/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03FIO/14 |
wykonany z prawdziwej skóry.
Gładka faktura, płaski kształt.
Pasuje zarówno do delikatnych klasycznych jak i sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9237 25 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9237 25 /20 |
Uszyty z prawdziwej skóry, czarny,
imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 10 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 10 /20 |

