mięciutki, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S252/05 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | S252/05 /18 |
wykonany ze skóry cielęcej, gładki,
bardzo miękka skóra, pasek doskonale układa się na ręku,
klejony - nie posiada przeszyć.
Nie jest zwężany, na całej długości ma szerokość 24 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/04/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 327/04/24 |
Pasek Kuki 0702/20 - skóra aligatora, brązowy, klamerka 16 mm
Piękny, wyjątkowy i niepowtarzalny.
Bardzo wysoka jakość wykonania, skóra miękka, doskonale układa się na ręku.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.BR.A/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.BR.A/20 |
Pasek Kuki 0205L/20 - wiśniowy
Gładki, przeszywany nicią w kolorze paska..
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
Szczypce do wycinania dziurek w paskach - kwadrat
Wycinają kwadrat o boku 3 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | w40 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | w40 |
Pasek TK021/P/18 - czarny, pomarańczowe wstawki
wykonany ze skóry naturalnej.
Na swoich brzegach posiada wstawki z materiału
oraz przeszycia w kolorze pomarańczowym,
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK021/P/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK021/P/18 |
Pasek 362/01/06/18 - czarny, czerwone przeszycia
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty czerwoną nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/06/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/06/18 |
Pasek TK123/POM/20XL - czarny long, pomarańczowe nici
Pasek w wersji przedłużanej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/POM/20XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/POM/20XL |
Pasek do zegarka TK126SR/14 - gładki, srebrny
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126SR/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126SR/14 |
Uszyty z prawdziwej skóry, jasny brąz,
pasek jest lakierowany - błyszczący.
Bardzo elegancki, imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 25 /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9195 25 /12 |
Pasek Hirsch Rainbow 16 mm - czerwony
wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany nicią w kolorze paska,
świetna imitacja skóry jaszczurki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 12302620/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 12302620/16 |
PN014/22 NYLON STRONG, czerwony
Bardzo wytrzymały, można go używać podczas pływania.
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN014/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | PN014/22 |
wykonany z prawdziwej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, imitacja skóry krokodyla.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK004BR/10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK004BR/10 |
wykonany ze skóry bawoła.
Czarny, przeszycia w kolorze paska.
Bardzo ciekawa faktura, wysoka jakość wykonania,
co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_203L/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_203L/22 |
Pasek 289F2 - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
DW7000, AW302, DW2500,
LED100, DW400, PGW92.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 289F2 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Rodzaj klamerki | czarna+plastikowa |
| Mocowanie paska | 18+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 289F2 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna plastikowa |
| Mocowanie paska | 18 mm |
Pasek Morellato - struś, brązowy, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morellato |
| Kod producenta | U2239 343 037 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morellato |
| Kod producenta | U2239 343 037 |
Stalowa, polerowana, szerokość 20 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | KSP1/20 |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | KSP1/20 |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
Pasek Hirsch Modena 24 mm - pomarańczowy
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora.
Matowe wykończenie, przeszycia jasną nicią.
Paski z kolekcji Modena wykonane są z wysokogatunkowej skóry cielęcej, garbowanej przez włoskich mistrzów obróbki skóry w sposób nadający jej właściwości wodoodporne i wykańczanej z odwzorowaniem naturalnej struktury skóry aligatora. Odporna na działanie wody i potu skóra podszewkowa jest łączona ze skóra wierzchnia za pomocą technologii Rembordé firmy HIRSCH. Dzięki temu, ten dostępny w wielu kolorach pasek, zachowuje niesamowitą wytrzymałość przy jednoczesnym bardzo wysokim komforcie noszenia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302876/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302876/24 |
Pasek TK121/CZ/20 - czarny, gładki z czerwoną nicią
Posiada delikatne przeszycia czerwoną nicią.
Dość masywny, mimo to miękki, łatwo dopasowuje sie do kształtu nadgarstka.
Masywna klamerka z wykończeniem matowym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121/CZ/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK121/CZ/20 |
Uszyty z prawdziwej skóry, kolor czarny,
pasek jest lakierowany - błyszczący.
Bardzo elegancki, imitacja skóry krokodyla.
Płaski, idealny do delikatnych, klasycznych zegarków.
Miękka skóra, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8473 10 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8473 10 /20 |
Tłoczony na wzór skóry aligatora, lekko pogrubiany.
Świetnie pasuje do zegarków eleganckich, klasycznych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7446 20 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7446 20 /18 |

