wykonany z prawdziwej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, imitacja skóry krokodyla.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK007CGR/22 |
| Długość: część z klamerką | 74+mm |
| Długość: część bez klamerki | 114+mm |
| Klamerka | %C5%BC%C3%B3%C5%82ta+lub+stalowa |
| Szerokość klamerki | 20+mm |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Grubość paska | od+3+do+4%2C5+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK007CGR/22 |
| Długość: część z klamerką | 74 mm |
| Długość: część bez klamerki | 114 mm |
| Klamerka | żółta lub stalowa |
| Szerokość klamerki | 20 mm |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Grubość paska | od 3 do 4,5 mm |
Uszyty z prawdziwej skóry, kolor czarny,
pasek jest lakierowany - błyszczący.
Bardzo elegancki, imitacja skóry krokodyla.
Płaski, idealny do delikatnych, klasycznych zegarków.
Miękka skóra, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8473 10 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8473 10 /20 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek na całej długości ma szerokość 20 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/03/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/03/20 |
Pasek Kuki 0205L/18L - czarny, gładki, long
Gładki, przeszywany nicią w kolorze paska.
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
Pasek w wersji przedłużanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0205L/18L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0205L/18L |
Pasek Kuki 0702/20 - skóra aligatora, brązowy, klamerka 16 mm
Piękny, wyjątkowy i niepowtarzalny.
Bardzo wysoka jakość wykonania, skóra miękka, doskonale układa się na ręku.
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry krokodyla. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.BR.A/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.BR.A/20 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek na całej długości ma szerokość 18 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/13/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/13/18 |
Pasek Tekla TK122/CZ/22 - karbon
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK122/CZ/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK122/CZ/22 |
Pasek Kuki 0702 - skóra aligatora, czarny, klamerka 18 mm
Piękny, wyjątkowy i niepowtarzalny.
Bardzo wysoka jakość wykonania, skóra miękka, doskonale układa się na ręku.
Zwężany przy klamerce do 18 mm
Proszę zwrócić uwagę, że paski wykonane są z prawdziwej skóry aligatora. Dlatego też faktura na poszczególnych paskach może delikatnie odbiegać od załączonych zdjęć ( grubość faktury, regularność wzoru itp.) - to jest zaleta prawdziwych skór - niepowtarzalność!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.A/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K702L.A/20 |
Pasek 204F1 - czarny, silikonowy
Pasuje do modeli zegarków Casio:
DBC60.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 204F1 |
| Szerokość paska | 24+mm |
| Rodzaj klamerki | czarna+plastikowa |
| Mocowanie paska | 22+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 204F1 |
| Szerokość paska | 24 mm |
| Rodzaj klamerki | czarna plastikowa |
| Mocowanie paska | 22 mm |
Szczypce do wycinania dziurek w paskach - prostokąt
Wycinają prostokąt 4X2 mm.
Obecnie sprzedawane szczypce mają rączki w kolorze żółtym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | w41 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | w41 |
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: zielono-pomarańczowo-brązowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/84/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/84/22 |
uszyty z prawdziwej skóry.
Tłoczony na wzór aligatora.
Matowy, świetnie się prezentuje ze sportowymi i klasycznymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 80 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7802 80 /20 |
wykonany z prawdziwej skóry.
Płaski, przeszywany grubą nicią.
Pasuje zarówno do klasycznych jak i sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6733 21 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6733 21 /20 |
Pasek TK105/B/24 - czarny, białe nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK105/B/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK105/B/24 |
Pasek TK102BR/B/20 - brązowy, jasne nici
wykonany z prawdziwej skóry, gładki
wykończenie matowe.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
Efektowna, masywna klamerka.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102BR/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK102BR/B/20 |
Pasek do zegarka Timex T2N720 (P2N720)
Pasuje do T45581,T49706,T49707,T45601,T2N721,T2N738,
T2N739,T2N740,T2P139,T2P140,T2P141
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N720 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P2N720 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
Uszyty z prawdziwej skóry, czarny,
imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 10 /16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 10 /16 |
Pasek TK033BEZ/18 - beżowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03BEZ/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03BEZ/18 |
Pasek do zegarka BZ001BR/20, dla alergików - brązowy, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BZ |
| Kod producenta | BZ001BR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BZ |
| Kod producenta | BZ001BR/20 |
Pasek TK123/B/28XL - czarny long, białe nici
Pasek w wersji przedłużanej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/B/28XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/B/28XL |
Pasek TK116/B/18 - czarny, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/B/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/B/18 |

