wykonany z prawdziwej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, imitacja skóry krokodyla.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK007CGR/20 |
| Klamerka | %C5%BC%C3%B3%C5%82ta+lub+stalowa |
| Długość: część z klamerką | 74+mm |
| Długość: część bez klamerki | 114+mm |
| Szerokość klamerki | 18+mm |
| Szerokość paska | 20+mm |
| Grubość paska | od+3+do+4%2C5+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK007CGR/20 |
| Klamerka | żółta lub stalowa |
| Długość: część z klamerką | 74 mm |
| Długość: część bez klamerki | 114 mm |
| Szerokość klamerki | 18 mm |
| Szerokość paska | 20 mm |
| Grubość paska | od 3 do 4,5 mm |
Pasek TK123/CZ/28XL - czarny long, czerwone nici
Pasek w wersji przedłużanej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/CZ/28XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK123/CZ/28XL |
Przeszywany jasną nicią, pogrubiany.
Dobrze komponuje się ze sportowymi zegarkami.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 10 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 10 /18 |
Pasek Bros 8782/10/20 - carbon, czarny
wykonany z prawdziwej skóry.
Obszywany materiałem przypominającym włókna węglowe (karbon).
Przeznaczony dla sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8782/10/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8782/10/20 |
Pasek Kuki 0210L/18 - jasny brąz, płaski.
Tłoczony na wzór krokodyla, przeszycia w kolorze paska.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4418 |
Pasek TK105/CZ/24 - czarny, czerwone nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK105/CZ/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK105/CZ/24 |
Pasek do zegarka Timex T49900 (P49900)
Pasuje również do modelu T49902
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49900 |
| Szerokość paska | mocowanie+na+26+mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49900 |
| Szerokość paska | mocowanie na 26 mm |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | |
| Szerokość bransolety |
Uszyty z prawdziwej skóry, biały,
imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 90 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 90 /20 |
Pasek RP054B/20 - gładki, biały
Pasek gumowo-silikonowy,
bardzo elastyczny, miękki, świetnie układa się na ręku.
Dzięki domieszce silikonu nie pęka, nie parcieje.
Pasek został przeszyty białą nicią.
Nie jest zwężany, szerokość klamerki jest taka sama jak szerokość w miejscu mocowania teleskopu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP054B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP054B/20 |
Pasek TK118/10 - czarny, gładki
czarny, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118/10 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118/10 |
Pasek 6681/23/22 - ciemny brąz
Gładki, przeszywany jasną nicią.
Środkiem lekko pogrubiany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6681 23 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6681 23 /22 |
Pasek TK120/20 - czarny, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK120/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK120/20 |
Pasek do zegarka Kuki 0308B/20 - czerwony, gładki
Bardzo miękka skóra - doskonale układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4910 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 4910 |
Pasek 7542/10/8 - czarny, do zegarków bez teleskopów
Uszyty z prawdziwej skóry,
czarny, przeszycia w kolorze paska,
przeznaczony do zegarków bez teleskopów.
Po przełożeniu przez mocowanie wystarczy tylko zagiąć stalowe blaszki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7542 10 /8 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7542 10 /8 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/90/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/90/18 |
wykonany z prawdziwej skóry.
Obszyty materiałem.
Idealny do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3840 60 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3840 60 /22 |
Ściereczka do matowienia metali (5X7cm)
A tak wygląda zegarek po matowieniu - czy widzicie jakąś różnicę? :):):)
większych powierzchni płaskich.
Dostępne są również szmatki o wymiarach 3X5 cm.
Polecam produkt - naprawdę warto!!!!!!!!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a45 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a45 |
Przeszywany niebieską nicią, pogrubiany.
Idealny do masywnych zegarków.
Bardzo miękka skóra, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6665 80 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6665 80 /22 |
Pasek 382/1/5/22 - karbon, granatowe nici
wykonany ze skóry byka,
obszyty materiałem przypominającym włókna węglowe (karbon).
Przeszywany granatową nicią, płaski, świetny do sportowych zegarków.
Ciekawa, efektowna klamerka.
Pasek nie jest zwężany, taka sama szerokość na całej długości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 382/1/5 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 382/1/5 /22 |
Przyrząd do skracania bransolet
Wykonany z tworzywa sztucznego.
Maksymalna szerokość skracanej bransolety 24 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a4 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a4 |
wykonany z miękkiego silikonu,
bardzo ciekawy wzór
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP056/B/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP056/B/18 |

