mięciutki, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP060P/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RP060P/26 |
Pasek TK033GR/20 - granatowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03GR/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK03GR/20 |
Pasek TK064FIO/18 - fioletowy, lakierowany
wykonany z naturalnej skóry, lakierowany,
nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064FIO/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064FIO/18 |
Pasek Kuki 0203L/19 - jasny brąz
wykonany ze skóry bawoła.
Jasny brąz, przeszycia w kolorze paska.
Bardzo ciekawa faktura, wysoka jakość wykonania,
co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_203L.BR/19 |
| Szerokość paska | 19+mm |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Klamerka | %C5%BC%C3%B3%C5%82ta+lub+stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 114+mm |
| Długość: część z klamerką | 80+mm |
| Grubość paska | od+3+do+3%2C5+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K_203L.BR/19 |
| Szerokość paska | 19 mm |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Klamerka | żółta lub stalowa |
| Długość: część bez klamerki | 114 mm |
| Długość: część z klamerką | 80 mm |
| Grubość paska | od 3 do 3,5 mm |
Pasek PA119/18 - ciemny beżowy
wykonany ze skóry naturalnej, przeszywany jasną nicią,
bardzo estetyczna matowa klamra.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA119 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA119 /18 |
Pasek TK103/B/24 - czarny, jasne przeszycia
wykonany z prawdziwej skóry, gładki
wykończenie matowe.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, bardzo miękki,
w tym przedziale cenowym jeden z lepszych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK103/B/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK103/B/24 |
Pasek 380/1/12/20 - czarny, pomarańczowe nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 380/1/12/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 380/1/12/20 |
Pasek Hirsch Rainbow 12 mm - czerwony
wykonany ze skóry cielęcej, przeszywany nicią w kolorze paska,
świetna imitacja skóry jaszczurki.
Pasek dostępny jest wyłącznie z żółtą klamerką Hirsch. Nie posiadamy klamerki stalowej na podmianę. Jeśli jednak życzą sobie Państwo klamerkę w srebrnym kolorze, możemy założyć z innej firmy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 12302620/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 12302620/12 |
wykonany ze skóry naturalnej, gładki,
klejony, nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063/6 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063/6 |
| Szerokość paska | |
| Szerokość klamerki | |
| Klamerka | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Niezbędne narzędzie każdego zegarmistrza.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kluba_01 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kluba_01 |
Pasek TK116/B/20 - czarny, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/B/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK116/B/20 |
Pasek TK037B/22 - faktura krokodyla
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK037B/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK037B/22 |
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Pasek na całej długości ma szerokość 12 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/06/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P205/06/12 |
Pasek do zegarka TK126ZL/12 - gładki, złoty
wykonany z prawdziwej skóry, gładki, klejony, nie posiada przeszyć.
Piękne pastelowe kolory, idealny do damskich zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126ZL/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK126ZL/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 370/11/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 370/11/24 |
Pasek Kuki 0205L/24 - granatowy
Gładki, przeszywany nicią w kolorze paska..
Bardzo miękka skóra - pasek świetnie układa się na ręku.
Wysoka jakość wykonania, co jest cechą charakterystyczną produktów Kuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K205GR/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | K205GR/24 |
Wzór krokodyla, bardzo miękka skóra,
świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 25 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 25 /14 |
Pasek PA005/12XL - czarny, long
Wykonany ze skóry naturalnej,
gładkie wykończenie, przeszycia w kolorze paska.
Wersja przedłużana - XL!!!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA005XL /12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA005XL /12 |
Pasek PA019/20XL - czarny, przeszywany, long
wykonany ze skóry naturalnej,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA019 /20XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA019 /20XL |
Pasek 382/1/22/20 - karbon, jasne nici
wykonany ze skóry byka,
obszyty materiałem przypominającym włókna węglowe (karbon).
Przeszywany jasną nicią, płaski, świetny do sportowych zegarków.
Ciekawa, efektowna klamerka.
Pasek nie jest zwężany, taka sama szerokość na całej długości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 382/1/22/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 382/1/22/20 |
Pasek 362/01/12/18 - czarny, pomarańczowe przeszycia
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty jasną, pomarańczową nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/12/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/12/18 |

