| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/8/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/8/20 |
Pasek 362/01/05/20 - czarny, niebieskie przeszycia
Został wykonany ze skóry byka, przeszyty niebieską nicią.
Bardzo fajna, delikatna faktura, płaski kształt.
Pasek przeznaczony raczej do sportowych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/05/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 362/01/05/20 |
Pasek 8534/10/28 - czarny, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/10/28 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/10/28 |
Uszyty z prawdziwej skóry, czarny,
imitacja skóry krokodyla.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 10 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8435 10 /18 |
Pasuje zarówno do zegarków tradycyjnych,
jak i tych ze stałymi teleskopami.
Pasek charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością wykonania z dbałością o każdy element wykończenia.
Kolorystyka paska: beżowo-pomarańczowo-granatowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/BA/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 3110/BA/18 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasna nicią.
Gładki, płaski, bardzo uniwersalny,
pasuje zarówno do sportowych jak i klasycznych zegarków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/03 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 373/03 /22 |
Pasek Hirsch Modena 18 mm - żółty
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry aligatora.
Matowe wykończenie, przeszycia jasną nicią.
Paski z kolekcji Modena wykonane są z wysokogatunkowej skóry cielęcej, garbowanej przez włoskich mistrzów obróbki skóry w sposób nadający jej właściwości wodoodporne i wykańczanej z odwzorowaniem naturalnej struktury skóry aligatora. Odporna na działanie wody i potu skóra podszewkowa jest łączona ze skóra wierzchnia za pomocą technologii Rembordé firmy HIRSCH. Dzięki temu, ten dostępny w wielu kolorach pasek, zachowuje niesamowitą wytrzymałość przy jednoczesnym bardzo wysokim komforcie noszenia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302872/18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 10302872/18 |
Pasek Kuki 0204L/24 - bardzo ciemny brąz
Przeszywany brązową nicią.
Bardzo miękka skóra - doskonale układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0204/3 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kuki |
| Kod producenta | 0204/3 /24 |
Pasek 8534/80/20 - granatowy, gładki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/80/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8534/80/20 |
Pasek do zegarka Diloy 403/1/20 - czarny
wykonany ze skóry cielęcej, imitacja skóry krokodyla,
pasek klejony, jednak ma ozdobne przeszycia jasną nicią - bardzo ciekawy efekt.
Skóra jest bardzo miekka, doskonale układa sie na nadgarstku, wykończenie z delikatnym połyskiem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 403/1/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 403/1/20 |
Pasek 266/19/24 - jasny błękit
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P266/19/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P266/19/24 |
Pasek TK063BR/14XL - brązowy, long
wykonany ze skóry naturalnej, gładki,
klejony, nie posiada przeszyć.
Pasek w wersji przedłuźanej - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/14XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063BR/14XL |
Pasek PA119/26 - ciemny beżowy
wykonany ze skóry naturalnej, przeszywany jasną nicią,
bardzo estetyczna matowa klamra.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA119 /26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA119 /26 |
Uszyty z prawdziwej skóry, kolor brązowy,
pasek jest lakierowany - błyszczący.
Bardzo elegancki, imitacja skóry krokodyla.
Płaski, idealny do delikatnych, klasycznych zegarków.
Miękka skóra, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8473 21 /14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8473 21 /14 |
wykonany ze skóry bizona,
gładki, przeszywany jasną nicią,
pogrubiany, lekko błyszczący.
Pasek posiada poprzeczne przeszycie przy teleskopie.
Bardzo fajnie to wygląda, poza tym wzmacnia pasek w tym miejscu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 363/03 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 363/03 /18 |
Przyrząd do skracania bransolet
Wykonany z tworzywa sztucznego.
Maksymalna szerokość skracanej bransolety 24 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a4 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a4 |
Pasek PA121/24 - brązowy, przeszywany
wykonany ze skóry naturalnej, przeszywany jasną nicią,
bardzo estetyczna matowa klamra.
Pasek bardzo miękki, dobrze układa sie na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA121 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alfa |
| Kod producenta | PA121 /24 |
wykonany z prawdziwej skóry.
Przeszywany szarą nicią, pogrubiany.
Idealny do zegarków typu fashion.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 90 /22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6666 90 /22 |
Pasek 302/16/12 - ciemny niebieski
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany nicią w kolorze paska, gładki.
nie jest zwężany, szerokość paska = szerokość klamerki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 302/16/12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 302/16/12 |
Pasek 9002/80/20 - ciemny granat
Wykonany z prawdziwej skóry, ciemny granat,
pasek jest klejony, nie posiada żadnych przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 80 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 9002 80 /20 |
Pasek TK033BR/6 - brązowy, imitacja skóry jaszczurki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033BR/6 |
| Szerokość paska | 6+mm |
| Szerokość klamerki | 6+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 104+mm |
| Długość: część z klamerką | 62+mm |
| Grubość paska | od+2%2C5+mm+do+3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK033BR/6 |
| Szerokość paska | 6 mm |
| Szerokość klamerki | 6 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Długość: część bez klamerki | 104 mm |
| Długość: część z klamerką | 62 mm |
| Grubość paska | od 2,5 mm do 3 mm |

