| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK036BR/1B/18 |
| Szerokość paska | 18+mm |
| Szerokość klamerki | 16+mm |
| Długość: część bez klamerki | 115+mm |
| Grubość paska | od+3+do+5+mm |
| Klamerka | stalowa+polerowana |
| Długość: część z klamerką | 75+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK036BR/1B/18 |
| Szerokość paska | 18 mm |
| Szerokość klamerki | 16 mm |
| Długość: część bez klamerki | 115 mm |
| Grubość paska | od 3 do 5 mm |
| Klamerka | stalowa polerowana |
| Długość: część z klamerką | 75 mm |
Pasek Diloy 420/5/1/22 - skóra + silikon
Pasek bardzo mięciutki, doskonale ukłąda się na nadgarstku.
Mocno podwyższona odpornośc na wodę,
jednak mimo użytych materiałów producent nie klasyfikuje go jako pasek przeznaczony do pływania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 420/5/1/22 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 420/5/1/22 |
Pasek 7221/25/16 - jasny brąz, skóra jaszczurki, do zegarków bez teleskopów
Uszyty z prawdziwej skóry jaszczurki,
czarny, przeszycia w kolorze paska,
przeznaczony do zegarków bez teleskopów.
Po przełożeniu przez mocowanie wystarczy tylko zagiąć stalowe blaszki.
Specjalne zakończenie paska maskuje te blaszki
(praktycznie nie widać, że jest to pasek z takim mocowaniem).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7221/25/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 7221/25/16 |
wykonany ze skóry cielęcej,
przeszywany jasną nicią,
imitacja skóry krokodyla,
matowe wykończenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 361/11 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 361/11 /20 |
Pasek 392/8/20 - brązowy, jasne nici
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/8/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 392/8/20 |
Zapięcie motylkowe, zatrzaskowe 24mm
Przedłuża znacznie żywotność paska, gdyż zazwyczaj pęknięcie materiału (skóry) występuje przy sprzączce.
Zapięcie zostało wykonane z najwyższej jakości stali (316L).
Oczywiście takie rozwiązanie zapięcia jest o wiele wygodniejsze od tradycyjnej sprzączki.
Wykończenie - połysk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a34 |
| Szerokość klamerki | 24+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a34 |
| Szerokość klamerki | 24 mm |
| Klamerka | stalowa, polerowana |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska |
Pasek Diloy 400/12/1/20 - karbon + silikon
Pasek bardzo mięciutki, doskonale ukłąda się na nadgarstku.
Mocno podwyższona odpornośc na wodę,
jednak mimo użytych materiałów producent nie klasyfikuje go jako pasek przeznaczony do pływania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 400/12/1/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 400/12/1/20 |
Pasek TK064FIO/20 - fioletowy, lakierowany
wykonany z naturalnej skóry, lakierowany,
nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064FIO/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK064FIO/20 |
wykonany z prawdziwej skóry,
przeszywany nicią w kolorze paska, imitacja skóry krokodyla.
Pasek bardzo ładnie, estetycznie wykonany, miękki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK004CZ/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK004CZ/24 |
wykonany ze skóry naturalnej, gładki,
klejony, nie posiada przeszyć.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063GR/24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK063GR/24 |
Zapięcie do paska 14 mm z podwójnym zabezpieczeniem
Sposób mocowania paska przedstawiony jest na jednym ze zdjęć.
Zapięcie pasuje do pasków o max. grubości 3 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-661/14 |
| Szerokość klamerki | 14+mm |
| Klamerka | stalowa%2C+matowa |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max.+3+mm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T-661/14 |
| Szerokość klamerki | 14 mm |
| Klamerka | stalowa, matowa |
| Szerokość paska | |
| Długość: część bez klamerki | |
| Długość: część z klamerką | |
| Grubość paska | max. 3 mm |
Uszyty z prawdziwej skóry,
gładki, przeszywany jasną nicią.
Niezwykle miękka skóra, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6681 80 /24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6681 80 /24 |
Długość rękojeści 257 mm,
rozmiar włosia: 120 mm x 20 mm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | a16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/25/16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 8773/25/16 |
Pasek 206EL/01/18 - czarny, long
wykonany ze skóry bizona,
przeszywany jasną nicią.
Pasek nie jest zwężany,
taka sama szerokość na całej długości.
Wersja przedłużana - long.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206EL/01 /18 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | P206EL/01 /18 |
Pasek TK118/26 - czarny, gładki
czarny, wykonany z prawdziwej skóry, gładki,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118/26 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK118/26 |
Przeszywany jasną nicią, pogrubiany.
Idealny do masywnych zegarków.
Bardzo miękka skóra, świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6665 22 /20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bros |
| Kod producenta | 6665 22 /20 |
Pasek Diloy 400/22/1/20 - karbon + silikon
Pasek bardzo mięciutki, doskonale ukłąda się na nadgarstku.
Mocno podwyższona odpornośc na wodę,
jednak mimo użytych materiałów producent nie klasyfikuje go jako pasek przeznaczony do pływania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 400/22/1/20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Diloy |
| Kod producenta | 400/22/1/20 |
Pasek do zegarka Timex T49626 (P49626)
Wykonany ze skóry, gładki,
przeszycia w kolorze paska.
Na pasku znajduje się logo Expedition.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49626 |
| Szerokość paska | 22+mm |
| Szerokość klamerki | 22+mm |
| Klamerka | stalowa+matowa+ |
| Długość: część bez klamerki | 125+mm |
| Długość: część z klamerką | 73+mm |
| Grubość paska | od+3%2C5+do+5%2C5+mm |
| Szerokość bransolety |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Timex |
| Kod producenta | P49626 |
| Szerokość paska | 22 mm |
| Szerokość klamerki | 22 mm |
| Klamerka | stalowa matowa |
| Długość: część bez klamerki | 125 mm |
| Długość: część z klamerką | 73 mm |
| Grubość paska | od 3,5 do 5,5 mm |
| Szerokość bransolety |
Pasek TK010BR/B/20XL - brązowy, matowy
wykonany z naturalnej skóry, matowy, przeszywany jasną nicią.
Miękka, przyjemna w dotyku skóra. Pasek świetnie układa się na ręku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK010BR/B/20XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tekla |
| Kod producenta | TK010BR/B/20XL |
Pasek Hirsch Osiris 14 mm - czerwony
wykonany ze skóry cielęcej, gładki,
przeszywany nicią w kolorze paska.
Skóra paska Osiris jest walcowana ręcznie według włoskiej tradycji rzemieślniczej. W ten sposób otrzymuje ona wyjątkowy połysk, podkreślany płaskim wykonaniem i dyskretnym szwem ton w ton. Przyjemnie miękka i aksamitna w dotyku dzięki skórze podszewkowej HIRSCH Softglove.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 03475120/14 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Hirsch |
| Kod producenta | 03475120/14 |

