Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Tamara Blu Scuro-Marbella-Turchesse M-399 Morski - Mark
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Tworzą zmysłowy dekolt i optycznie powiększają piersi
Wypełnienie push up dostępne w rozmiarach S, M, L, XL
Świetne kolory, idealne na plażę
Regulowane ramiączka
Obwód zapinany na klamerkę
Figi z pęknięciami po bokach.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Nature\'s Protection Adult jagnięcina 200g
Mokra karma z jagnięciną dla psów dorosłych klasy super premium, szczególnie odpowiednia dla psów o wrażliwym układzie pokarmowym. Mokra karma dla psów Nature’s Protection jest dostosowana tak, aby zaspokajać różne potrzeby żywieniowe młodych i dorosłych psów. Wysoka jakość mięsa, które może być spożywane przez ludzi, jest głównym źródłem białka. Delikatnie gotowana w celu zachowania naturalnego smaku i aromatu oraz zachowania wartości odżywczych każdej receptury. Jest idealnym uzupełnieniem do suchej karmy Nature’s Protection. Gotowa do spożycia mokra karma w optymalnej ilości na jedno karmienie jest bardzo wygodna w użyciu zarówno w domu, jak i w czasie podróży lub na wystawach. Mokra karma dla dorosłych psów z jagnięciną składa się z rozdrobnionej naturalnie jagnięciny wzbogaconej minerałami w delikatnym rosole.
| • | . | . | Główne źródło białka - wysokiej jakości jagnięcina |
| • | Wysoka zawartość mięsa - 67 % |
||
| • | Mokra karma dostosowana jest dla psów o wrażliwym układzie pokarmowym |
||
| • | Odpowiednie dla psów uczulonych na kurczaka |
||
| • | Zawiera rozdrobnione kawałki mięsa |
||
| • | Minerały | ||
| • | Wzbogacona ryżem | ||
| • | Nie zawiera konserwantów, mączki kostnej, soi i ziaren, aromatów i wzmacniaczy smaku, ani formowanego mechanicznie mięsa |
||
| • | Wyróżniająca się dużą smakowitością | ||
| • | Hermetyczne, wygodne, łatwe do otwarcia opakowanie | ||
Serwowane w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w chłodnym miejscu i zużyć w ciągu 3 dni.
|
| Waga psa | Dzienna porcja |
| 1 kg / 5 kg / 10 kg | 90 g / 200 g / 350g |
| 10 kg / 20 kg / 30 kg | 350 g / 500 g / 600 g |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
Sukienka Model MOE273 Navy - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 102 cm | 94 cm | 82 cm |
| M | 102 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 100 cm | 94 cm | 86 cm | 74 cm |
| XL | 106 cm | 106 cm | 98 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Profesjonalna Metalowa Wojskowa Busola/Kompas - MILITARY.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414952 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414952 |
Ami Play smycz NX 150/2 cm żółte kwiaty
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 118 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 118 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | L |
Kostium Pielęgniarka Model 834-CST-6 Blue - Obsessive
Niegrzeczna pielęgniarka? Z tym kostiumem to będziesz właśnie Ty! Zaproś swojego pacjenta do sypialni i poproś o przygotowanie się do wyjątkowo przyjemnej wizyty. Pora na dokładne badania kontrolne i niepowtarzalne doznania. Działaj! Cały dzisiejszy dyżur możesz poświęcić tylko jemu!
Kostium uwodzicielskiej pielęgniarki? Sprawdź jego szczegóły:
- kuszący kostium niegrzecznej pielęgniarki
- staniczek z miseczkami usztywnionymi fiszbinami idealne uniesienie biustu
- regulowane ramiączka i trzystopniowe zapięcie jeszcze lepsze dopasowanie
- zalotne sznurowania pomiędzy miseczkami i na majteczkach podkręcają atmosferę
- odpinane paseczki do pończoch o regulowanej długości możliwość dostosowania
- całość dodatkowo zdobiona subtelnymi, satynowymi kokardkami bo liczy się każdy detal!
- zestaw zawiera staniczek, opaska, figi z odpinanymi paskami do pończoch
- przyjemny w dotyku, elastyczny materiał
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Niebieski |
~Viscosa 72 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 38 | 96 cm |
| 40 | 100 cm |
| 42 | 104 cm |
| 44 | 108 cm |
| 46 | 112 cm |
| 48 | 116 cm |
| 50 | 120 cm |
| 52 | 124 cm |
| 54 | 132 cm |
| 56 | 140 cm |
| 58 | 148 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mewa |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mewa |
| Kolor | Beżowy |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model Elena 20573 Black - Click Fashion
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92-96 cm | 84-88 cm | 64-68 cm |
| 38 | 96-100 cm | 88-92 cm | 68-72 cm |
| 40 | 100-104 cm | 92-96 cm | 76-80 cm |
| 42 | 104-108 cm | 96-100 cm | 80-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Sabrina Big Milk - Nipplex
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
Piżama Komplet Model Love Beige - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm |
| S/M | 90-98 cm | 82-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Beżowy |
Sandał SANDAŁKI NA PRZEZROCZYSTYM OBCASIE TH203 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,4 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1580 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1580 |
Miernik Sygnału Satelitarnego+Kabel.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160010 |
Szlafrok Damski Model Yasmeen Night in Paris Navy - Livia Corsetti Fashion
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 92-97 cm | 86.5-90 cm |
| S/M | 86-91 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model MOE312 Chaber - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 107 cm | 94 cm | 76 cm |
| M | 107 cm | 90 cm | 72 cm |
| S | 107 cm | 86 cm | 68 cm |
| XL | 107 cm | 98 cm | 80 cm |
| XXL | 107 cm | 102 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Kombinezon Damski Model M488 Dark Green - Figl
Skład: 65% poliester, 35% wiskoza
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Figi Model Eco-Bu Black - Wolbar
Elastan 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |

