| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PetShine |
| Kod producenta | 04105P |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PetShine |
| Kod producenta | 04105P |
Bluza Damska Model T141 Dark Grey - Tessita
Skład materiału: 70% bawełna, 30% poliester
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 68 cm | 98 cm |
| M | 68 cm | 92 cm |
| S | 68 cm | 86 cm |
| XL | 68 cm | 104 cm |
| XXL | 68 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
ZAMSZOWE TRAMPKI NA KOTURNIE NC158B CNBNC158B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model ABK0045 Beige - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 66 cm | 82 cm |
| 36 | 66 cm | 86 cm |
| 38 | 66 cm | 90 cm |
| 40 | 66 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Figi Kąpielowe Model SF-71/3 Paisley - Ava
Figi kąpielowe, które świetnie podkreślają opaleniznę.
Klasyczne figi wykonane z gładkiej dzianiny w modny turecki wzór paisleyi. W pasie wygodna gumka. W komplecie ozdobne, neonowe troczki, które można zawiązać.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Granatowy |
Inter-Zoo Klatka dla kanarków Kanarek Ocynk 39 x 25 x 33,5 cm
Wymiary: 39x25x33.5cm Wyposażenie:2x drążek, 2x karmidło/poidło, wysuwana podstawa
Kolorystyka towaru jest losowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P056 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P056 |
T-Shirt z kieszonką Black - Sensis
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 90-93 cm |
| M | 86-89 cm |
| S | 82-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Czarny |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Jessie Royal M-362 Błękit Królewski - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 86-88 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-85 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-82 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 89-92 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
Bluzka Model Cabio 8537 White - Click Fashion
Polyester 20 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 112 cm |
| 48 | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Amber Uniform-Bianco M-260 Navy/White - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| L | 90-93 cm | 70-78 cm | 87-90 cm | L | C |
| M | 80-90 cm | 65-73 cm | 83-86 cm | M | B |
| S | 86-88 cm | 60-68 cm | 80-82 cm | S | A |
| XL | 93-96 cm | 75-82 cm | 91-93 cm | XL | D |
| XL/M | 80-90 cm | 75-82 cm | 91-93 cm | M | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Enigma U Cobalt - Alles
Elastan 20 %
~Polamid 50 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 9193 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 70D | 68-73 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alles |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alles |
| Kolor | Niebieski |
Gorsety, body, pasy Body VENA VBD-03 czarny - Vena
Polyester 3 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 101-106 cm | 76-80 cm |
| M | 95-100 cm | 70-74 cm |
| S | 90-94 cm | 64-68 cm |
| XL | 107-113 cm | 82-86 cm |
| XXL | 114-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Tropical Ovo-Vit 12g.- Uzupełniający, wysokoenergetyczny pokarm z dodatkiem żółtek jaj
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Biustonosz Soft Model Greyla Bra Grey - Obsessive
Dowiedz się więcej:
- elegancki biustonosz z koronkowymi zdobieniami
- miseczki usztywniane fiszbinami ? idealne uniesienie biustu i świetny wygląd!
- regulowane ramiączka perfekcyjne dopasowanie
- trzystopniowe zapięcie regulacja obwodu pod biustem!
- koronkowe wykończenia miseczek i błyszcząca kokardka liczy się każdy szczegół!
- przyjemne tkaniny i najwyższej jakości zdobienia
Skład: 95% poliamid, 5% elastan.
| Rozmiar | obwód pod biustem |
|---|---|
| L/XL | 70-82 cm |
| S/M | 64-76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model K386 Pink - Lenitif
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model ED008-2 Black - Ella Dora
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 80/89 cm | 110 cm | 90 cm | 94 cm |
| 40/42 | 83/92 cm | 118 cm | 98 cm | 102 cm |
| 44/46 | 86/95 cm | 126 cm | 106 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model ED019-2 Navy - Ella Dora
Bardzo kobiecy fason sprawi, że każda z Was poczuje się w niej wyjątkowo.
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 108 cm | 92 cm | 78 cm |
| 38 | 89 cm | 112 cm | 96 cm | 82 cm |
| 40 | 90 cm | 116 cm | 100 cm | 86 cm |
| 42 | 91 cm | 120 cm | 104 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Granatowy |
TRIXIE Kaganiec z poliestru z siatką rozmiar L (obw. kufy 22-32 cm)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19264 |
| EAN | 4011905192642 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19264 |
| EAN | 4011905192642 |
8in1 Beef Delights Sticks - patyczki 3szt.
wyjątkowe, smakowite patyczki z mięsem wołowym owiniętym doskonałej jakości skórą,
trwałe, zaspokajają potrzebę żucia u psa.
Odpowiednie do codziennego podawania.
Opakowanie: 3szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T108856 |
| EAN | 4,05E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T108856 |
| EAN | 4,05E 12 |
BRIT Premium Junior XL (Extra large) 15kg
Kurczak (42%), ryż, kukurydza, pszenica, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), olej z łososia, drożdże browarniane, naturalny aromat, suszone jabłka, minerały, wyciągi z ziół i owoców (300 mg/kg), chlorowodorek glukozaminy (260 mg/kg), siarczan chondroityny (160 mg/kg), mannooligosacharydy (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg), wyciąg z juki Schidigera (80 mg/kg), miedź organiczna, cynk organiczny, selen organiczny. Analiza:
| Białko | 30 % |
| Tłuszcz | 16 % |
| Wilgotność | 10 % |
| Popiół surowy | 6,6 % |
| Włókno surowe | 2,6 % |
| Wapń | 1,6 % |
| Fosfor | 1,1 % |
| Witamina A | 20000 j.m. |
| Witamina D3 | 1900 j.m. |
| Witamina E | 600 mg |
| Wiek (miesiące) |
Waga | 45 | 50 | 60 | 70 | 80 | 90 |
| 2 - 4 | Dawka (g) | BRIT PUPPIES | |||||
| 4 - 6 | 336 | 357 | 442 | 482 | 533 | 582 | |
| 6 - 12 | 360 | 389 | 443 | 503 | 556 | 607 | |
| 12 - 18 | 354 | 386 | 438 | 501 | 556 | 607 | |
| 18 - 24 | 337 | 367 | 434 | 494 | 544 | 592 | |
| 24 - 30 | 335 | 365 | 425 | 480 | 535 | 580 | |
| 30+ | BRIT ADULT EXTRA LARGE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |


_guanto_talco_es0.jpg)