Posiada zabezpieczenie przed wysychaniem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PetShine |
| Kod producenta | 04225 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PetShine |
| Kod producenta | 04225 |
Zolux Kołowrotek dla gryzoni metalowy 15cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 206705 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 206705 |
Figi Model Iga Intense Beige - Mitex
Iga Intense to mocno wyszczuplające figi typu wysoka talia. Góra wykończona taśmą z napylonym silikonem co zapobiega zsuwaniu się bielizny. Na dole wygodne zapięcie na haftki zapewniające komfort podczas codziennego użytkowania. Jedyne takie figi typu wysoka talia z bawełnianym dołem.
Skład:
Góra - 82% poliamid, 18% elastan,
Dół - 95% bawełna, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| XXL | 108-113 cm |
| 5XL | 123-128 cm |
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXXL | 113-118 cm |
| XXXXL | 118-123 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Beżowy |
Mówiący Tłumacz EP-800 Ang.-Pol.-Ang. + Gratis (słownik/kurs językowy na CD - 5 milionów haseł!).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 789981512060 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 789981512060 |
Szyba drzwi lewa Deutz DX (8 otworów) odpowiednik 04347340
Pasuje m.in. do modeli :
DX 85, DX 90, DX 110, DX 120, DX 140, DX 145, DX 160, DX 4.10, DX 4.30, DX 4.50, DX 4.70, DX 6.10, DX 6.30, DX 6.50, DX 7.10, DX 8.30
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGP |
| Kod producenta | 04347340 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGP |
| Kod producenta | 04347340 |
POMPA HYDRAULICZNA FARMEC 960 ,3518555M91 ,6490E ,17461 ,0153 ,3521172M92
Numery do celów porównawczych:
3518555M91 ,6490E ,17461 ,0153 ,3521172M92
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PARKER |
| Kod producenta | 3518555AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PARKER |
| Kod producenta | 3518555AE |
*starannie dobrane mieszanki składników odżywczych
*wzmacniacze koloru , piękne czerwone zabarwienie
*naturalne składniki
*lekkostrawna
*wolno tonące granulki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T758513 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T758513 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Beżowy |
VITAPOL Menu płatki buraczkowe dla gryzoni 40g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1013 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1013 |
Biustonosz do karmienia Model Uma Black/Beige - Unikat
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
GF Sukienka FORGET-ME NOT G16/4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
TRAMPKI DAMSKIE ŻÓŁTE FG-2767 BEIGE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Żółty |
Figi Model Inga White - Unikat
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 99-106 cm | 76-80 cm |
| M | 93-98 cm | 70-74 cm |
| S | 88-92 cm | 64-68 cm |
| XL | 108-114 cm | 82-86 cm |
| XXL | 115-120 cm | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Biały |
Body Klasyczne Model BD 001 White - Vestiva
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm | 78-85 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm | 70-77 cm |
| S | 92-96 cm | 83-90 cm | 62-69 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm | 86-96 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-127 cm | 97-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Biały |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium jednoczęściowy Model Shape I Chlorine Proof Black - GWINNER
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| 44 | 108 cm | 104 cm | 80 cm |
| 46 | 114 cm | 108 cm | 84 cm |
| 48 | 118 cm | 112 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
Sukienka z falbankami na ramionach S89 Black - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 100 cm | 100 cm | 88 cm | 79 cm |
| 38 | 101 cm | 104 cm | 92 cm | 83 cm |
| 40 | 103 cm | 108 cm | 96 cm | 87 cm |
| 42 | 104.5 cm | 112 cm | 100 cm | 91 cm |
| 44 | 106 cm | 116 cm | 104 cm | 95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz Soft Modell 587 Black - Jarpol
Klasyczny miękki biustonosz.
- model bez drutów i fiszbin
- miseczki pokryte koronką
- dolna część miseczki wzmocniona jest miękką dzianiną
- mostek oraz boczki wykonane są ze sprężystej siateczki
- regulowane, nieodpinane ramiączka
- między miseczkami kokardka
~Polamid 87 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jarpol |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jarpol |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M394 Brown - Figl
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Brązowy |
Sukienka Model SUK 103 Black - Lanti
Polyester 96 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 94 cm | 90 cm | 88 cm |
| 38 | 90 cm | 98 cm | 94 cm | 92 cm |
| 40 | 90 cm | 102 cm | 98 cm | 96 cm |
| 42 | 90 cm | 106 cm | 102 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
SZTYBLETY Z ĆWIEKAMI CZARNE LL-168 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Mobilny Multi-Zagłuszacz Lokalizatorów GPS+GPRS/GSM/UMTS + 2G/3G/4G/LTE + WiFi/Bluetooth...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590734152599 |


_salvietta_muschio_es0.jpg)