| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194090 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194090 |
Bozita Nordic by Nature Gotlandian Lamb roast karma ze świeżej jagnięciny dla psów dorosłych 850g
Skład: Ryż, jagnięcina (świeża 12%, suszona 11%), kukurydza, zarodki kukurydzy, gluten kukurydziany, ziemniaki (5%), melasowana suszona pulpa z buraków cukrowych, tłuszcz kostny, hydrolizowana jagnięcina, substancje mineralne, siemię lniane, drożdże, rozmaryn (0,2%) i mięta (0,2%).
Substancje dodatkowe w 1kg karmy: Witamina A 11000 IU, witamina D3 1100 IU, witamina E (octan tokoferylu) 70 mg; tauryna 1000 mg, miedź [pentahydrat siarczanu miedzi (II)] 20 mg; mangan [tlenek manganu (II)/tlenek manganu (III)] 9 mg; cynk (siarczan cynku jednowodny) 89 mg; jodyna (jodan wapnia, jednowodny) 3 mg. Surowce o wysokiej wartości energetycznej chronione są przez przeciwutleniacze dopuszczone do obrotu w UE. Zawiera wszystkie witaminy i minerały, których potrzebuje Twój pies.
Skład analityczny: Białko 22%, tłuszcz 11%, włókno surowe 2%, popiół surowy (składniki mineralne) 6,0% (w tym wapń 1,0% i fosfor 0,9%), kwas omega-6 3%, kwas omega-3 1,1%, wilgotność 10%.
Wskazówki dotyczące karmienia
| Ciężar ciała psa (kg) | Dzienna porcja (g) | Dzienna porcja (dl) |
| 1-4 | 50 | 1,5 |
| 5-10 | 110 | 3 |
| 11-15 | 160 | 4 |
| 16-25 | 230 | 6 |
Podane ilości są jedynie orientacyjne, ponieważ rzeczywiste zapotrzebowanie może zależeć od konkretnego zwierzęcia i powinno zostać dostosowane do wielkości, wieku oraz poziomu aktywności psa. Pies powinien mieć przez cały czas dostęp do świeżej wody pitnej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
Filtr hydrauliki 84226263, 86018758, 47131182, 84226272, P179343
New Holland :
8670
8670 A
8770
8770 A
8870
8870 A
8970
8970 A
G 170
G 190
G 210
G 240
T 6010 Plus
T 6020 Elite
T 6020 Plus
T 6030 Plus
T 6040 Elite
T 6050 Plus
T 6060 Elite
T 6070 Plus
T 6070 Power / Range Command
T 6080 Power / Range Command
T 7030
T 7040
T 7050
T 7060
TM 175
TM 190
TS 100A
TS 100A Plus
TS 110A
TS 110A Plus
TS 115A
TS 115A Plus
TS 125A
TS 125A Plus
TS 135A
TS 135A Plus
T 9010
T 9020
T 9030
T 9040
T 9050
T 9060
Caterpillar 6E6408, Donaldson P179343, Fleetguard HF35305, Ford 84226263, 86018758, In-line Filtry FBWBT8432, FBW-BT8432, MANN-FILTER: WH 1263
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 84226263, P179343 |
| EAN | 84226263, P179343 |
| Zastosowanie | Filtr+hydrauliki |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 84226263, P179343 |
| EAN | 84226263, P179343 |
| Zastosowanie | Filtr hydrauliki |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Najnowszy model Barbara 580 to propozycja dla aktywnych kobiet ceniących sobie wygodę i komfort. Znakomita konstrukcja bez fiszbin zapewnia idealne zebranie i podtrzymanie piersi, zaś miseczki wyściełane miękką bawełnianą siateczką nie podrażniają wrażliwej skóry. Ramiączka są regulowane tradycyjnie z regulacja długośći, umożliwiające maksymalne dopasowanie do sylwwetki ale innowacją jest połączenie ramiączek z miską z przodu, dzięki czemu nie odznaczają się pod ubraniem. Wspomagają unoszenie biustu nie obciążając jednocześnie ramion, ponieważ są wykonane z koronki i posiadają dodatkowe poprzeczne wzmocnienia. Ten model docenisz szczególnie przez wzgląd na klasyczną gamę kolorystyczną czyli biel i czerń, wzbogacone o nowoczesny kolor szampan.
Skład: 84% poliamid, 12% elastan i 4% bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Ecru |
| rozmiar | 75C,75D,80C,85C,75E,85D,75F,80D,90C,80F,90D,85E,85G,90E,95C,80H,95E,75G,85F,95D,80G,75H,90F,90G,100E,95F,75I,100C,100D,90H,95G,95H,85H,80I,85I,90I,95I,100H,100G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Ecru |
| rozmiar | 75C,75D,80C,85C,75E,85D,75F,80D,90C,80F,90D,85E,85G,90E,95C,80H,95E,75G,85F,95D,80G,75H,90F,90G,100E,95F,75I,100C,100D,90H,95G,95H,85H,80I,85I,90I,95I,100H,100G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-31611 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-31611 |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model Olivia Mint - Nipplex
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65B | 63-67 cm | 79-81 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Zielony |
Sweter Męski Model 16867 Camel - YourNewStyle
Skład: 70% Polyacryl 30% Wełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor |
Sukienka Model S096 Navy - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 100 cm | 100 cm | 78 cm |
| M | 100.5 cm | 96 cm | 96 cm | 74 cm |
| S | 100 cm | 92 cm | 92 cm | 70 cm |
| XL | 101.5 cm | 104 cm | 104 cm | 82 cm |
| XXL | 102 cm | 108 cm | 108 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka z okrągłym dekoltem o lekko trapezowym fasonie MM1037 Dymny - Mira Mod
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Brązowy |
Stylowa torebka z kwiatami 825L Black - Manzana
Szerokość dna 15 cm
Wysokość 34 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3531 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3531 |
Sukienka Model L261 Powder Pink - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 134 cm | 94 cm | 117 cm |
| M | 97 cm | 130 cm | 90 cm | 110 cm |
| S | 97 cm | 126 cm | 86 cm | 106 cm |
| XL | 97 cm | 138 cm | 98 cm | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Różowy |
Biustonosz Soft Biustonosz soft MIRIAM Black - PariPari Lingerie
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Abrienda Cream - Livia Corsetti Fashion
Polyester 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 99-100 cm |
| S/M | 88-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Beżowy |
Minecraft Creeper Inside Black T-Shirt
Pinokio karmnik dla ptaków Bar Sikorka 23x27x24
Posiada skośny dach z wyszlifowanych desek oraz sznurek do zawieszenia. Bezpieczny w dotyku (wolny od drzazek).
Karmniki dodatkowo wzbogacone a śmieszne napisy :)
Wymiary:
Wysokość: 23cm
Długość: 27cm
Szerokość: 24cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P48 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P48 |
Ami Play obroża NX 53-85/2,5 cm czaszki na czarnym tle
Rodzaj taśmy: NX - nylonowa+naszycie ozd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Kulki Gumowo-Kauczukowe 0,20g./500szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4716500111717 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4716500111717 |
ESPADRYLE Z ĆWIEKAMI GRANATOWE 5481 BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,2 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
Figi Model Glamour panty Black - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 97-112 cm |
| S/M | 86-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Sweter Stylowy kardigan GR1436 Red - GrandUA
Skład: 70% poliester 25% wiskoza 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |


_1425656671_05_UCHO_WIEPRZOWE_SRODKOWE2.jpg)