| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194045 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194045 |
Płaszcz flauszowy wiosenny Model 07 Dark Grey Melange - Cabba
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 98 cm | 96 cm | 86 cm |
| 38 | 92 cm | 102 cm | 100 cm | 90 cm |
| 40 | 92 cm | 106 cm | 104 cm | 94 cm |
| 42 | 92 cm | 110 cm | 108 cm | 98 cm |
| 44 | 92 cm | 114 cm | 112 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Szary |
AquaEl Mata kokosowa do filtra Maxi
INFORMACJE PODSTAWOWE: Wymiary: 36 x 25 x 2cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | 101175 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | 101175 |
BRIT Premium Adult S (Small) 8kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
TRIXIE Trawa dla kota woreczek 100g 4236
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
T634-049 Chopper Tail Unit - Ogon
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T634-049 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T634-049 |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Essme White - Róża
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70A | 68-72 cm | 82-83 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-85 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-87 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-89 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-91 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-93 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-88 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-90 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-92 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-94 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 98-99 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-93 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-95 cm |
| 80C | 78-82 cm | 95-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 97-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-103 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-100 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-102 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
TRIXIE Drapak dla kota Alicante 142 cm kolor beżowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43861 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43861 |
BOTKI NA SZEROKIM OBCASIE M275 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
ESPADRYLE Z LNIANYMI NOSKAMI JH23P GREEN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,2 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Trzpień Obudowy Bodyshell Strut Rod Do 710 - 710-027
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-027 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-027 |
SLIP ONY Z NASZYWKAMI K1720603RO Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Furminator do usuwania podszerstka dla małych psów długowłosych S
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR112150 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Furminator |
| Kod producenta | FUR112150 |
VET AGRO Dermatisan szampon dezynfekujący z chlorheksydyną 250ml
Skład: woda, łagodne środki powierzchniowo ? czynne, emolient, chlorheksydyna, regulator pH, sekwestrant.
Przeznaczenie: Szampon przeznaczony jest do pielęgnacji skóry i sierści ze skłonnością do bakteryjnych lub grzybiczych stanów zapalnych.
Działanie: Składniki zawarte w preparacie wykazują właściwości oczyszczające skórę i sierść, poprawiające kondycję włosa, dezynfekujące. Dodatek chlorheksydyny hamuje rozwój bakterii i grzybów.
Stosowanie: Zmoczyć sierść letnią wodą, nanieść niewielką ilość szamponu na sierść, wytworzyć pianę, masować przez ok. 5min. Chronić oczy i uszy przed przedostaniem się preparatu, dokładnie, spłukać. W razie konieczności czynność powtórzyć.
Uwagi: Stosować wyłącznie u zwierząt. Chronić przed dostępem dzieci. Przechowywać w temperaturze od +4oC do 25oC.
Opakowanie: 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vet Agro |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vet Agro |
ZAMSZOWE MOKASYNY Z FRĘDZELKIEM 7122 BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,2 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24, cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model S035 Black - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 61 cm | 60 cm | 110 cm |
| M | 60 cm | 60 cm | 108 cm |
| S | 59 cm | 59 cm | 104 cm |
| XL | 62 cm | 61 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Niebieski |
Spódnica Model SP116 Blue - Lanti
Polyester 72 %
~Viscosa 23 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 34 | 74 cm | 98 cm | 64 cm |
| 36 | 74 cm | 102 cm | 68 cm |
| 38 | 74 cm | 106 cm | 72 cm |
| 40 | 75 cm | 110 cm | 76 cm |
| 42 | 75 cm | 104 cm | 80 cm |
| 44 | 75 cm | 110 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
CHABA Obroża - chusta szer. 25mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Jednoczęściowy Model L4121/8 Black - Lorin
Stylowy jednoczęściowy kostium kąpielowy.
- oryginalny krój
- miseczki miękkie
- przód podszyty jest grubszą, beżową siateczką
- odkryte plecy
- ramiączka połączone są z wiązaniem na plecach
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny oraz siateczki
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem |
|---|---|---|
| 36 | 92-95 cm | 68-72 cm |
| 38 | 96-98 cm | 73-77 cm |
| 40 | 99-101 cm | 78-82 cm |
| 42 | 102-104 cm | 83-87 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Czarny |
Żakiet damski Cabba 03 Blue - Cabba
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|---|
| 38 | 74 cm | 66 cm | 100 cm |
| 40 | 74 cm | 67 cm | 104 cm |
| 42 | 74 cm | 67 cm | 108 cm |
| 44 | 77 cm | 67 cm | 112 cm |
| 46 | 77 cm | 67 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Niebieski |


_1425656030_03_UCHO_WIEPRZOWE_CIETE2.jpg)