| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194076 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194076 |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Fabienne Kaki M-324 Military Green - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 80-85 cm | 89-91 cm |
| M | 84-92 cm | 86-88 cm | 75-80 cm |
| S | 84-88 cm | 70-75 cm | 83-85 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 92-94 cm |
| XXL | 98-104 cm | 85-90 cm | 95-97 cm |
| XXXL | 102-108 cm | 90-95 cm | 98-100 cm |
| XXXXL | 104-112 cm | 90-95 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Spódnica Model S056 Black - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 50 cm | 100 cm | 82 cm |
| M | 49 cm | 96 cm | 78 cm |
| S | 48 cm | 92 cm | 74 cm |
| XL | 51 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4521 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4521 |
Figi Model Laguna bokser Limonka - Italian Fashion
Rewelacyjne figi damskie w modnych kolorach.
- klasyczny krój
- góra oraz nogawki wykończone szeroką koronką
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Zielony |
NIKE KAISHI 705489-009 Czarny - Nike
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nike |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nike |
| Kolor | Czarny |
Piżama Damska Model Penguin Red/White - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414902 |
Frontline Combo S dla psów od 2 do 10 kg - 3 pipety
| Szybkie działanie Zabija pchły w ciągu 24 godzin a kleszcze w ciągu 48 godzin. |
|
| Długie działanie Zabija pchły przez okres do 4 tygodni u kotów oraz przez okres do 8 tygodni u psów. Zapobiega rozmnażaniu się pcheł poprzez hamowanie rozwoju ich jaj oraz larw i poczwarek przez okres do 6 tygodni u kotów oraz do 8 tygodni u psów. Zabija kleszcze przez okres do 2 tygodni u kotów oraz przez okres do 4 tygodni u psów. |
|
| Wodoodporność Twój ulubieniec może pływać lub być kąpany po 48 godzinach od aplikacji. |
|
| Podwójne działanie Eliminuje kleszcze i pchły oraz zabezpiecza zwierzęta przed ich ponownym zakażeniem. Chroni środowisko domowe zwierzęcia przed powtórną inwazją pcheł niszcząc ich jaja i larwy. |
|
| Łatwość użycia Jednokrotne podanie za pomocą pipety zapewnia wielotygodniową ochronę. |
Wywołuje hiperekscytację u tych pasożytów. Zdezorientowane, umierające pchły wydostają się na powierzchnię sierści zwierzęcia – z tego powodu możesz zauważyć więcej pcheł po zastosowaniu produktu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frontline |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frontline |
ANIMONDA Rafine Cross Adult Cat smak: wołowina, jagnięcina, królik 1,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Pinokio Domek dla gryzoni typu E z tarasem 18x11x9,5 cm
Domek wykonany jest z drewna sosnowego, dzięki czemu jest trwały i estetyczny.
Farby oraz kleje których użyto do produkcji są nietoksyczne.
Domej posiada taras na dachu połączony z karmidełkiem.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P36 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P36 |
Spodnie Damskie Model SD112 Red - Lanti
Polyester 85 %
~Viscosa 10 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 95 cm | 94 cm | 72 cm |
| 38 | 96 cm | 98 cm | 76 cm |
| 40 | 97 cm | 102 cm | 80 cm |
| 42 | 98 cm | 106 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czerwony |
Herb Rycerski. Zbroja + Dwa Miecze.
Zbroja + Dwa Miecze na...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160099 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160099 |
Spodnie Damskie Model M523 Navy - Figl
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-76 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Granatowy |
Diodowy Wykrywacz Podsłuchów, Kamer Bezprzewodowych itp.
Bezprzewodowych itd....
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4024028031286 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4024028031286 |
SKŁAD MATERIAŁOWY
poliester 65%
wiskoza 30%
lycra 5%
WYMIARY:
S - talia 29cm, biodra 43cm, szerokość u dołu 44cm, długość 53cm
M - talia 31cm, biodra 45cm, szerokość u dołu 45cm, długość 54cm
L - talia 33cm, biodra 47cm, szerokość u dołu 46cm, długość 55cm
XL - talia 35cm, biodra 49cm, szerokość u dołu 47cm, długość 56cm
XXL - talia 37cm, biodra 51cm, szerokość u dołu 49cm, długość 57cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
MOKASYNY LORDSY CZARNE T309P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,4 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Figi Model VF-280 Ecru/Seledyn - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Zielony |
Odstraszacz na Myszy, Szczury, Owady, Insekty, Prusaki...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4016138294873 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4016138294873 |
GF Kołnierz typu klosz z tkaniny WET/KT/1
| Lp | Symbol | Nazwa | Rozmiar | Max Obwód głowy |
| 1 | WET/KT/1 | Kołnierz zabezpieczający r.1 | 1 | 26 cm |
| 2 | WET/KT/2 | Kołnierz zabezpieczający r.2 | 2 | 32 cm |
| 3 | WET/KT/3 | Kołnierz zabezpieczający r.3 | 3 | 38 cm |
| 4 | WET/KT/4 | Kołnierz zabezpieczający r.4 | 4 | 48 cm |
| 5 | WET/KT/5 | Kołnierz zabezpieczający r.5 | 5 | 52 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
BIOWET Caniviton forte 30 0,4kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biowet/Vetoquinol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biowet/Vetoquinol |


_1425656450_04_UCHO_WIEPRZOWE_BIALE2.jpg)