| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194496 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194496 |
Łamigłówki reksia. Wielki odkrywca
ZAMSZOWE TRAMPKI JUNIORKI BK6180-1 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,4 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Dropsy witaminowe Karot 75g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6023 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6023 |
ZOLUX Drapak z liściem Cat Leaf 1 kol.szary 14x2,5x94cm
Harmonijne i innowacyjne kształty Produkt pokryty syntetycznym futerkiem Wisząca zabawka wzbudzi kocią ciekawość
Kolor: szary Wymiary: 140 × 25 × 940 mm
Produkt ten zachęca kota do częstego korzystania i ostrzenia pazurów o włóknistą powierzchnię.
Ostrzenie pazurów jest dla kota bardzo ważną czynnością. Pozbywa się dzięki temu złuszczających się i rosnących części pazura. Drapak niweluje też niszczenie przez kota mebli i dywanów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 504040 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 504040 |
Okrąglak z daszkiem i futrem EX - dark brown
Poduszka, w kształcie oponki, dla kotów i małych psów, dająca Twojemu pupilowi komfort i wygodę, otulając go swoimi poduszkami. Dzięki dodatkowemu, lekko usztywnionemu daszkowi, legowisko może posłużyć także jako norka do schowania się przy stresującej sytuacji lub jako ucieczka przed oczami wścibskich. Kot może także bez problemu położyć się na daszku, wykorzystując tylko górną część poduszki.
Twój pupil polubi kształty oponki i jej wygodną poduszkę od pierwszego razu.
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie, przeznaczonych na ubranka i zabawki dla małych dzieci,
futerko (sztuczne) - zewnętrzne zdobienia od przodu; bardzo miękkie, gęste, imitacja.
Wypełnienie:
gąbka (daszek) - miękka i elastyczna, dające lekkość i sprężystość, ułatwiająca układanie,
kulka silikonowa (okragła poduszka) - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość.
średnica ok 55-60 cm, grubość ok 15 cm
Waga ok 1,5kg
Zdjęcie poglądowe - rodzaj i kolorystyka użytego futra może rożnić się od tego na zdjęciu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | ODEX-brci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | ODEX-brci |
Tropical Shrimp Sticks 250ml.- Pałeczki dla słodkowodnych i morskich skorupiaków
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Bluzka Model K405 Wzór 16 White - Katrus
- modna bluza damska
- z długim rękawem
- klasyczny fason
- wykonana z lekkiego materiału
- z przodu kolorowa grafika
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Biały |
MUSZKIETERKI NA OBCASIE SZARE 9125 D.GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sum-Plast Miska dla psa Łapka 4 2,5l.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
Miękki sweter z dekoltem MM2028 Brown - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Brązowy |
Sukienka Model L188 Bordo - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 114 cm | 94 cm | 104 cm |
| M | 88 cm | 110 cm | 90 cm | 100 cm |
| S | 88 cm | 106 cm | 86 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
Koszulka Model D605 Black - Obsessive
Kobiece detale D605 dress:
- dzianinowa sukienka z kwiatowym motywem
- wyeksponowany biust i kryjący dół idealna mieszanka
- optycznie wyszczuplające design pionowe pasy oraz podkreślenie talii
- delikatna, wyjątkowo trwała dzianina
~Nylon 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| S/M/L | 75-95 cm | 65-75 cm |
| XL/XXL | 105-115 cm | 75-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Tropical Antychlor 30ml.- Uzdatniacz wody akwariowej
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Luźna tunika z dłuższym tyłem 192 Blue - Bien Fashion
~Spandex 2 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 81/85 cm | 128 cm | 144 cm |
| M | 81/85 cm | 124 cm | 140 cm |
| S | 81/85 cm | 120 cm | 136 cm |
| XL | 82/86 cm | 130 cm | 146 cm |
| XXL | 83/89 cm | 132 cm | 148 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415246 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415246 |
Bluzka Model K073 Black - Katrus
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
Sukienka o prostym kroju GR1538 Powder Pink - GrandUA
Skład: 55% poliester 40% bawełna 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Różowy |
Sukienka dresowa D-041 Black - Viall
~Lycra 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 94 cm | 92 cm | 88 cm |
| 38/40 | 96 cm | 100 cm | 100 cm | 94 cm |
| 40/42 | 96 cm | 104 cm | 102 cm | 100 cm |
| 42/44 | 96 cm | 112 cm | 108 cm | 106 cm |
| 44/46 | 97 cm | 118 cm | 114 cm | 112 cm |
| 46/48 | 98 cm | 122 cm | 117 cm | 115 cm |
| 48/50 | 98 cm | 126 cm | 120 cm | 118 cm |
| 50/52 | 98 cm | 132 cm | 126 cm | 123 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Czarny |
Kamera Cofania w Ramce Pod Tablicę Rejestracyjną.
Ramce/Podkładce pod Tablicę Rejestracyjną.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156850 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156850 |
TRIXIE Grzebień z drewnianą rączką
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2390 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2390 |


_1425910044_31_PENIS_WOLOWY_CIETY2.jpg)