| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194298 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194298 |
TRIXIE Drapak dla kota Victoria kolor beżowy
Wymiary: 36 x 36 cm wysokość 43 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43751 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43751 |
KONG Zabawka Kość AirDog Large ASB1E
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KONG |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KONG |
Versele Laga Nature Sticks Honey-Nut Crunch-Omnivores - kolby z orzechami i miodem 140g
gryzoni z dodatkiem orzechów i miodu. Stanowią doskonałe uzupełnienie codziennej diety
w niezbędne witaminy i składniki odżywcze.
- Wykonane zostały z naturalnych składników, nie zawierają sztucznych aromatów i barwników.
- Regulowana zawieszka Magifix pozwala na umieszczenie kolby w dowolnym miejscu klatki.
- Pakowanie w systemie FreshPack zapewnia zachowanie aromatu i chrupkości do momentu
otwarcia opakowania.
Skład: zboża, orzechy (orzechy laskowe 6%, orzeszki ziemne 6%, orzechy włoskie 6%), nasiona, cukry (miód 3,2%), oleje i tłuszcze.
Dawkowanie: należy podawać jako dodatek do codziennej porcji karmy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462090 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462090 |
Spódnica Model 183 Brown - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Brązowy |
Bluzka Model Crema 5150 Pink - Click Fashion
~Viscosa 93 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Bokserki Model Classic Black - Exzo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 86-91 cm |
| M | 81-86 cm |
| XL | 91-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Modna sukienka w stylu casual MM1096 Light Grey - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model Ines ED016-1 Ecru - Ella Dora
Bluzka wykonana z dzianiny z dodatkiem elastanu wygodnej w użytkowaniu. Linia dopasowana, ładnie podkreśla sylwetkę.
Świetnie pasuje pod żakiet, narzutkę czy samą do prostych spodni czy spódnicy. Uszyta z najwyższą starannością z wysokogatunkowego materiału.
Doskonała propozycja na wiele okazji oraz element ciekawych stylizacji.
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 60 cm | 84 cm |
| 38 | 61 cm | 90 cm |
| 40 | 62 cm | 96 cm |
| 42 | 63 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Beżowy |
Spódnica Model ASP0018 Camel - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Brązowy |
PLANET PET Kabanos z jagnięciny 12g
Skład: 70% mięso jagnięce 30% wątroba jagnięca Analiza składu:
Popiół: 3,5 %
Włókna: 0,1 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40137 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40137 |
Spódnica maxi z kokardą w talii 252 Red - Bien Fashion
Elastan 8 %
~Modal 46 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 108 cm | 80 cm |
| M | 102 cm | 76 cm |
| S | 96 cm | 72 cm |
| XL | 109 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czerwony |
Spódnica Komplet Model VT031 Oliwka - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model B033 Szmaragd - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
POMPA HYDRAULICZNA FERMEC 20F 3510010M91 ,17427
Numery do celów porównawczych:
3510010M91 ,17427
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17427AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17427AE |
Stringi Scarlet MS mini-stringi Czarny - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 17217 White - YourNewStyle
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 92 cm | 90 cm | 72 cm |
| M | 87 cm | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| S | 86 cm | 84 cm | 78 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Biały |
Wchodząca w skład filtra PAT MINI gąbka posiada stosunkowo drobne pory, wyjątkowo skutecznie realizuje filtrację mechaniczną w akwarium wychwytując z wody nawet najdrobniejsze widoczne zanieczyszczenia. Poza tym stanowi idealne podłoże do osiedlania się szczepów pożytecznych bakterii nitryfikacyjnych utleniających toksyczne dla ryb amoniak i azotany. Konserwacja gąbki jest bardzo prosta i trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund. Zapewnimy w ten sposób ciągłość działania filtra i zagwarantujemy, że mieszkańcy naszego akwarium będą pływać w krystalicznie czystej i wolnej od toksyn wodzie. Zainstalowanie urządzenia jest bardzo proste dzięki wyposażonemu w mocne przyssawki uchwytowi posiadającemu dodatkowo funkcjonalny wieszak powalający na zaczepianie filtra na krawędzi szyby akwariowej. Zalety: -bardzo małe rozmiary
-doskonała filtracja
-wysoka wydajność (do 400 l/h)
-wygodna regulacja wydajności -funkcja napowietrzania Parametry: moc 4W, max przepływowy 400l/h, pojemność akwarium 10-120,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 107715 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 107715 |
POMPA HYDRAULICZNA FARMEC 860 ,3522451M91 ,3522451M92 ,4106 ,40684
Numery do celów porównawczych:
3522451M91 ,3522451M92 ,4106 ,40684
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PARKER |
| Kod producenta | 4106AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PARKER |
| Kod producenta | 4106AE |
Z008-03 Absend And Descend - Płozy Sanki Podwozie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Z008-03 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Z008-03 |


_1425659711_20_MIX_WIEPRZOWY_BIALY2.jpg)