| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194236 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194236 |
Cena obejmuje wybraną adresówkę wraz z grawerem.
Grawer
Dla rozmiaru S (mały) maks. 3 linijki , 10 znaków każda (łącznie ze spacjami). Doradzamy wybór 2 linijek, co zapewni większą czytelność
Dla rozmiaru M (średni) maks. 5 linijek, 16 znaków każda (łacznie ze spacjami). Doradzamy wybór 4 linijek,co zapewni większą czytelność
Dla rozmiaru L (duży) maks. 5 linijek, 19 znaków każda (łacznie ze spacjami). Doradzamy wybór 4 linijek,co zapewni większą czytelność
Grawerowanie tylko drukowanymi literami
W przypadku stwierdzenia wadliwości zawieszki (uszkodzenia powłoki lub błąd graweru) wymieniana jest ona na nową.
Wymiary
| Mała | Średnia | Duża | |
| Średnica | 20mm 0.8″ |
30mm 1.2″ |
38mm 1.5″ |
| Wysokość całkowita | 24mm 0.9″ |
35mm 1.4″ |
44mm 1.7″ |
| Waga | 7g 0.2oz |
16.1g 0.6oz |
24.7g 0.9oz |
PRODUKT NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE KLIENTA NIE PODLEGA ZWROTOWI LUB WYMIANIE (jeśli nie jest wadliwy)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RedDingo |
| Kod producenta | XCC |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RedDingo |
| Kod producenta | XCC |
Bluza Damska Model B021 Navy - BE
Elastan 10 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
Należy pamiętać, że wigwam trzeba umieścić w niewielkiej odległości od podłoża, nad którym jest zawieszony, aby kot mógł w łatwy sposób do niego wchodzić.
Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie.
Wypełnienie:
mata watolinowa - bardzo elastyczna i pozwalająca na utrzymanie materiału w wymaganym kształcie. Można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce. Wymiary przybliżone:
40 x 40 cm - podstawa;
55 H cm całkowita.
Waga ok 0,5kg
Zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolory na ekranie mogę wyglądać nieco inaczej niż w rzeczywistości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BBW-0116 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BBW-0116 |
Płaszcz Damski Model Margaret 10530 Navy - Click Fashion
Polyester 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 106 cm | 88 cm |
| 46 | 118 cm | 112 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model 18002 Powder Pink - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 64 cm | 102 cm |
| M | 63 cm | 98 cm |
| S | 62 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Różowy |
TETRA Tetratec APS/APK 400 Spare part kit - zestaw naprawczy do pompki APS/APK 400
Zestaw zawiera:
- 2 x Filtr powietrza
- 2 x gumowe tuleje
- 2 x Armatura
- 2 x membrany
- 2 x bloki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T181229 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T181229 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | XL,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | XL,S |
KALOSZE GLANY SZNUROWANE RÓŻOWE D56P ROSE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Versele Laga Lara Fitness Salmon 100g-kawałki łososia w galaretce
Versele Laga Bento Kronen Lara saszetka z łososiem i pstrągiem to mokry, kompletny pokarm, zawierających wysoko jakościowe, świeże produkty wzbogacane o wszelkie niezbędne witaminy i minerały.
Koty uwielbiają odmianę. Dlatego też saszetki Bento Kronen Lara produkowane są aż w 6-ciu różnych smakach, które polubią nawet najbardziej wybredne koty.
Skład: mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego (łosoś 4%, pstrąg 4%), minerały
Analiza: Białko 8%, Tłuszcz 4,5%, Wilgotność 82%, popiół 2,5%, włókno surowe 0,7%
Dawkowanie: Podawać w temperaturze pokojowej, dziennie 200-400g podzielone na dwa równe posiłki. W przypadku nie wykorzystania całej porcji pozostałość należy przechować w lodówce i zużyć w ciągu dwóch dni.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 411384 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 411384 |
Bestseller Sztywna Torebka Kuferek Trapez 0738F Navy - Manzana
Szerokość dna 12 cm
Wysokość 27 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Granatowy |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Natali Pink - Róża
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model Nancy Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Pamela Navy/Silver - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model M292 Grey Melange - Makadamia
Stylowa sukienka damska o prostym kroju.
- dekolt łódka
- krótki rękaw
- długość midi
- po bokach kieszenie
- przód zdobi wstawka z innego materiału
- sportowy styl
- sukienka wykonana jest z materiału dresowego
Elastan 8 %
Polyester 20 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 98 cm | 92 cm | 84 cm | 80 cm |
| 38 | 99 cm | 97 cm | 89 cm | 84 cm |
| 40 | 100 cm | 102 cm | 94 cm | 90 cm |
| 42 | 101 cm | 107 cm | 99 cm | 95 cm |
| 44 | 102 cm | 112 cm | 104 cm | 100 cm |
| 46 | 103 cm | 117 cm | 109 cm | 105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Tamara Blu Scuro-Marbella-Turchesse M-399 Morski - Mark
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Tworzą zmysłowy dekolt i optycznie powiększają piersi
Wypełnienie push up dostępne w rozmiarach S, M, L, XL
Świetne kolory, idealne na plażę
Regulowane ramiączka
Obwód zapinany na klamerkę
Figi z pęknięciami po bokach.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Mikita Geriadog 50 tabletek PIES senior żeń -szeń
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
Roleta Przeciwsłoneczna Myszka Minnie Disney 1szt.
Roleta jest mocowana za pomocą haczyków lub gumowych przyssawek. Przyssawki należy zanurzyć na chwilę w ciepłej wodzie, aby stały się bardziej elastyczne przed przyczepieniem do szyby.
Wymiary: 36 x 45 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9309 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9309 |
Biustonosz - 85% poliamid, 15% Elastan
Figi - 70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 109 bi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 109 bi |
Sukienka Model ED001-2 Beige - Ella Dora
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 78 cm | 64-96 cm | 56-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Beżowy |


_1425659288_16_GRYZAK_ZE_SKORY_ROLOWANY_48cm2.jpg)