| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160015310 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160015310 |
Dopasowana sukienka z koronkową falbanką ED07-2 Black - Ella Dora
~Spandex 5 %
~Viscosa 65 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 93 cm | 94 cm | 88 cm | 68 cm |
| 38 | 94 cm | 98 cm | 92 cm | 72 cm |
| 40 | 95 cm | 102 cm | 96 cm | 76 cm |
| 42 | 96 cm | 106 cm | 100 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czarny |
ROYAL CANIN Medium Dermacomfort 3kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
TRIXIE Piłka z silnikiem i myszką Turbinio 9 cm
Piłeczka posiada wewnątrz specjalny silniczek, zasilany baterią paluszkiem. Po jej uruchomieniu, silniczek wprawia piłkę w ruch, która toczy się we wszystkich kierunkach ciągnąć za sobą futrzastą myszkę z pierzastym ogonkiem, pobudzając koci instynkt łowny.
Fantastyczną zaletą piłeczki jest fakt, że toczy się ona w zupełnie losowym kierunku, sprawiając, że ciągnięta na gumce myszka zachowuje się jak żywa.
Dodatkową zaletą jest fakt, ze można do piłeczki przywiązać praktycznie dowolną zabawkę - myszkę futrzastą, piórka, grzechoczącą zabawkę cokolwiek - dzięki czemu zabaweczka nie znudzi się szybko kotu, i zapewni rozrywkę na wiele godzin.
Średnica piłeczki: 9 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4564 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4564 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Carmen Grey - Donna
~Polamid 5 %
~Viscosa 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Szary |
Bateria Alkaliczna Energizer 9V.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154180 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154180 |
Kombinezon Damski Model L176 Cappuccino - Lemoniade
Stylowy kombinezon damski.
- model bez rękawka
- kopertowy dekolt
- kieszenie po bokach
- w pasie gumka zapewniająca odpowiednie dopasowanie
- rozciągliwy, wiskozowy materiał
- model świetnie prezentuje się na sylwetce
- model bez paska
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 136 cm | 92 cm | 80 cm | 66/76 cm |
| M | 136 cm | 88 cm | 76 cm | 62/72 cm |
| S | 136 cm | 84 cm | 72 cm | 58/68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model VF-284 Brown - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Brązowy |
Selecta FAFI Szampon pielęgnacyjne dla szczeniąt 200ml.
Do regularnej pielęgnacji sierści szczeniąt od 6-tego tygodnia życia. Zastosowanie łagodnych detergentów oraz dodatku rumianku zmniejsza możliwość wystąpienia uczuleń. Stosowanie szamponu powoduje, że sierść staje się bardziej elastyczna, nabiera połysku oraz łatwo się rozczesuje. Sposób użycia: Szampon rozcieńczyć wodą, nanieść na wilgotną sierść zwierzęcia i delikatnie rozprowadzić w celu uzyskania piany. Dokładnie spłukać letnią wodą. Dla lepszego efektu powtórzyć mycie. Chronić oczy i uszy szczeniąt.Skład: Mieszanina substancji powierzchniowo czynnych, laurylosulfobursztynian sodowy, siarczan laurylu, betaina kokamidopropylowa, woski, rumianek, barwnik, konserwant, zagęszczacz, woda.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Selecta |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Selecta |
Akumulator Pakiet Bateria Li-Po 7,4V 650mAh Intruder X30-06
Numer katalogowy: X30-6
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x30-06 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x30-06 |
Komplet Vivienne Black - Anais
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model Aleksandra 8 Light Grey - Tessita
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 108 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 108 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 108 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 108 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XS | 108 cm | 86 cm | 78 cm | 64 cm |
| XXL | 108 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| XXXL | 108 cm | 122 cm | 114 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model S35 Beige - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 80 cm | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 81 cm | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 82 cm | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 82 cm | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 83 cm | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Ami Play obroża N24-42/2cm - czarna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Trixie Miska ceramiczna dla królika 0,25l
Wymiar: pojemność 0,25l., średnica 11cm Różne kolory
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-60733 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-60733 |
Osłona na fotel - Myszka Mickey - Disney
Aby wyczyścić osłonę z zabrudzeń wystarczy użyć ciepłej wody z dodatkiem delikatnego środka do mycia.
Osłona chroni tył fotela, a kolorowy wzór z ulubionymi postaciami z bajek Disney uprzyjemnia dziecku czas podróży.
Wymiary: 45x57 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ES 25757 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ES 25757 |
TOREBKA KOPERTÓWKA SZARA TB-W-166 SZARY - Inello
Wysokość 14 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Elastan 6 %
~Polamid 63 %
Polyester 28 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Skarpetki antypoślizgowe rozm. L-XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19504 |
| EAN | 4011905195049 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19504 |
| EAN | 4011905195049 |
BUTY SPORTOWE RÓŻOWE BK367 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |


_8830N.jpg)