Scyzoryk
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160044938 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160044938 |
AQUA EL Pojemnik filtracyjny BIOCERAMAX 600-MULTIKANI
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 110523 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 110523 |
| EAN | 5,90555E 12 |
Piżama Komplet Model Sensis Night Grey - Sensis
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 90-97 cm |
| S/M | 90-98 cm | 8-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
Bluza Damska Model M541 Wzór 58 Blue - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 122 ec |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 122 ec |
Kostium dwuczęściowy Kostium Dwuczęściowy Model L2186/8 Pink - Lorin
Elegancki dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- neonowa góra
- usztywniane miseczki o konstrukcji bardotki
- regulowane, odpinane
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- wzorzyste figi wiązane po bokach
- klasyczny krój
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości materiału
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 70E/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 90-92 cm | S | E |
| 70F/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 92-94 cm | S | F |
| 70G/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 94-96 cm | S | G |
| 75E/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 95-97 cm | M | E |
| 75F/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 97-99 cm | M | F |
| 75G/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 99-101 cm | ||
| 80E/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 100-102 cm | L | E |
| 80F/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 102-104 cm | L | F |
| 80G/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 104-106 cm | L | G |
| 85E/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 105-107 cm | XL | E |
| 85F/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 107-109 cm | XL | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model 16810 Grey - YourNewStyle
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model M356 Black - Makadamia
Stylowa, dopasowana sukienka damska.
- modne wstawki z eco-skóry
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- dekolt okrągły
- rękaw krótki
- po bokach kieszenie
- ołówkowy, dopasowany krój
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, wysokiej jakości materiału
- rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
Polyester 55 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 88 cm | 76 cm | 72 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 80 cm | 76 cm |
| 40 | 92 cm | 96 cm | 84 cm | 80 cm |
| 42 | 92 cm | 100 cm | 88 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M536 Wzór 62 - Figl
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
CERTECH Żwirek Super Benek Lawenda 25l (20kg)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10739 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10739 |
Biustonosz Soft Model 1858 Beige - Lupo Line
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| B.80 | 78-82 cm | 94-96 cm |
| E.65 | 63-67 cm | 85-87 cm |
| E.70 | 68-72 cm | 90-92 cm |
| F.65 | 63-67 cm | 87-89 cm |
| F.70 | 68-72 cm | 92-94 cm |
| G.65 | 63-67 cm | 89-91 cm |
| G.70 | 68-72 cm | 94-96 cm |
| H.65 | 63-67 cm | 91-93 cm |
| H.70 | 68-72 cm | 96-98 cm |
| I.65 | 63-67 cm | 93-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model MOE360 Black - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 113.5 cm | 104 cm | 120 cm | 86 cm |
| M | 113 cm | 99 cm | 115 cm | 81 cm |
| S | 112.5 cm | 94 cm | 110 cm | 76 cm |
| XL | 114 cm | 109 cm | 125 cm | 89 cm |
| XXL | 114.5 cm | 114 cm | 130 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Megan Pokarm dla dużych papug 35l. w wiaderku
Do papug dużych zaliczamy m. in. kakadu i arę. Kakadu żółłtoczuba (kakatoe galerita) zjada owoce i nasiona, oraz w warunkach naturalnych różne owady i ich larwy. Jest wyjatkowo łagodna, łatwo przyzwyczaja się do człowieka i naśladuje mowę ludzką. Powinna otrzymywać dodatkowo dużo karmy zielonej. Zawsze chętnie zjada owoce cytrusowe. Ararauna (ara ararauna),posiada silny dziób i piękne, kontrastowe ubarwienie. Lubi nasiona traw i zbóż, orzechy i owoce. Skład: Orzechy ziemne w różnych postaciach, papaja, nasiona słonecznika, cardi, sorgo, nasiona dyni, ryż Paddy, kukurydza, owies, gryka.
Analiza: białko 15.1%, tłuszcze 18.4%, włókna 10.5%, popiół 0.08%, wilgotność 11.4%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
Flexi Vario taśma 5 metrów rozmiar S - Antracyt
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Jest to produkt naturalny powstały z mikrowłókien drewna sosnowego i świerkowego bez dodatków chemicznych. Posiada bardzo wysoką wchłanialność oraz doskonale wiąże zapachy, jest przyjazny dla środowiska i zwierząt, można go z łatwością usunąć drogą sanitarną ponieważ jest w 100% biologicznie odbudowywalny. Granulat ten poprzez swoje właściwości stwarza naturalne i przyjazne środowisko dla naszego pupila, a nam pozwala w prosty i wygodny sposób utrzymać czystość i higienę w każdej kuwecie i klatce.
Zalety:
? duża chłonność,
? pochłanianie nieprzyjemnych zapachów,
? łatwość usuwania,
? naturalność,
? ulega biodegradacji.
Surowiec:
Naturalne drewno z drzew iglastych.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10166 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10166 |
Ami Play obroża N24-42/2cm - brązowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
> negatoskopy posiadają wszelkie wymagane certyfikaty
DANE TECHNICZNE
wymiary ekranu: 285 x 155 mm
wymiary: 358 x 172 x 65 mm
Natężenie luminancji: 3700 cd/m2
3700 nt
13070 lux
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ULTRAVIOL |
| Kod producenta | PANORAM-01 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ULTRAVIOL |
| Kod producenta | PANORAM-01 |
ESPADRYLE DAMSKIE CZARNE H8-102 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,6 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Skład surowcowy:
85% Poliamid,15% Elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1559 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1559 |
Figi VENA VF-251/291 granat - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Niebieski |
SZPILKI DAMSKIE SZARE GF-JX78 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |


_8416N.jpg)