| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 60055190213548 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 60055190213548 |
Ramie Serwa - Szybowiec 406 Skylark
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 406-ramię serwa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 406-ramię serwa |
Stringi Model VS-218/219 Black - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Klasyczny żakiet Z21 Fuksja - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62.5 cm | 91 cm |
| 38 | 63 cm | 95 cm |
| 40 | 65 cm | 99 cm |
| 42 | 66 cm | 103 cm |
| 44 | 68 cm | 107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Różowy |
Koszula Damska Model M463 Light Green - Figl
- elegancka propozycja rozpinanej koszuli
- model z kołnierzykiem
- krótki rękaw
- z przodu kieszenie
- w pasie szarfa
- zaokrąglony dół
Materiał: 80% poliester, 17% wiskoza, 3% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Versele Laga Nature Sticks Honey-Nut Crunch-Omnivores - kolby z orzechami i miodem 140g
gryzoni z dodatkiem orzechów i miodu. Stanowią doskonałe uzupełnienie codziennej diety
w niezbędne witaminy i składniki odżywcze.
- Wykonane zostały z naturalnych składników, nie zawierają sztucznych aromatów i barwników.
- Regulowana zawieszka Magifix pozwala na umieszczenie kolby w dowolnym miejscu klatki.
- Pakowanie w systemie FreshPack zapewnia zachowanie aromatu i chrupkości do momentu
otwarcia opakowania.
Skład: zboża, orzechy (orzechy laskowe 6%, orzeszki ziemne 6%, orzechy włoskie 6%), nasiona, cukry (miód 3,2%), oleje i tłuszcze.
Dawkowanie: należy podawać jako dodatek do codziennej porcji karmy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462090 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462090 |
Bluza model 1479 Sky Blue - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 69 cm | szer. na plasko:56 cm |
| M | 68 cm | szer. na plasko:54 cm |
| S | 68 cm | szer. na plasko:52 cm |
| XL | 69 cm | szer. na plasko:58 cm |
| XXL | 70 cm | szer. na plasko:60 cm |
| XXXL | 70 cm | szer. na plasko:62 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
TRAMPKI DAMSKIE SREBRNE MB102 WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,4 cm |
| 40 | 24,9 cm |
| 41 | 25,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
CERTECH Pochłaniacz zapachu Super Benek naturalny 0,45kg
Produkt ten doskonale wspomaga działanie żwirków higienicznych, poprawia ich chłonność zwiększa wydajność.
POCHŁANIACZ ZAPACHÓW Super BENEK można stosować zarówno w kuwecie jak i bezpośrednio na zabrudzone i nieświeże miejsca. Niewielka ilością Pochłaniacza wsypana na wierzch żwirku w kuwecie, przemieszczając się na dno całkowicie neutralizuje nieświeże, nieprzyjemne zapachy i jednocześnie usuwa wszelkiego rodzaju mikroorganizmy.
Zapach naturalny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10241 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 10241 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Piżama Damska Model Cornelia Grey - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 124 cm | 104 cm |
| M | 120 cm | 98 cm |
| S | 112 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
Komplet Model Maggie White/Pink - BeautyNight
Komplet w eleganckim opakowaniu ze zdjęciem przedstawiającym produkt, oznakowane hologramem z logo Beauty Night Fashion.
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 80-115 cm | 81-107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Biały |
Sukienka z kokardką S36 Navy - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 72 cm |
| 38 | 93 cm | 88 cm | 76 cm |
| 40 | 94 cm | 92 cm | 80 cm |
| 42 | 95 cm | 96 cm | 86 cm |
| 44 | 95 cm | 100 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
SZPILKI Z DŻETAMI 5090-19R - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Bluzka Model Christina d.r. White - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Alpha Spirit Only Fish 1,47 kg (7 x porcja 210g)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alpha Spirit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alpha Spirit |
Laboratoires HERY Lotion Tout Pelage 500ml.- Lotion uniwersalny do czyszczenia sierści na sucho
Sposób użycia:
Można go stosować w dwojaki sposób:
? Dokładnie spryskać sierść lotionem i wytrzeć ją rękawicą frottową. Brud zostaje na rękawicy. Ta metoda jest polecana dla psów o gładkiej sierści takich jak dogi, boksery, dobermany. Nie nadaje się dla psów długowłosych.
? Naciągnąć watę na szczotkę drucianą lub włosianą, spryskać ją lotionem i szczotkować sierść zmieniając zabrudzoną watę na czystą. W ten sposób można bardzo skutecznie wyczyścić sierść psów długowłosych (yorki, spaniele, maltańczyki) oraz krótkowłosych (owczarki, psy zaprzęgowe, szpice). Przy tym rodzaju owłosienia czyszczenie rękawicą nie jest wskazane.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HERY Laboratoires |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | HERY Laboratoires |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Andrea Azurrite M-447 Green - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Kuweta typu FLIP z filtrem - classic
Zamykana kuweta z filtrem to najlepsze rozwiązanie w małym mieszkaniu lub tam, gdzie nie chcemy, aby zapachy z toalety naszego pupila nie unosiły się w pomieszczeniu.
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YARRO |
| Kod producenta | Y3412 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YARRO |
| Kod producenta | Y3412 |
GF Majtki na cieczkę czarne M15/6
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |


_6789N.jpg)