OLIVE DRAB.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 024718111131 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 024718111131 |
Gotowy Kabel AV/DC do Kamer - 15m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160106 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160106 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Urszula kr.r. Melange/Pink - Italian Fashion
Klasyczna koszula nocna Urszula.
- rękaw krótki
- dekolt okrągły
- łatwy dostęp do piersi
- krój w kształcie litery A
- komfortowy fason
- model wykonany jest z z przyjemnej w dotyku bawełnianej, melanżowej dzianiny
- kontrastowe lamówki
- przód zdobi satynowa kokardka
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| XXL | 120-124 cm | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
Trampki Koturn Model R13 Black - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.8 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
POMPA HYDRAULICZNA FIAT 79031140 ,79031140/4674 8B
Numery do celów porównawczych:
79031140 ,79031140/4674 8B
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sauer Danfoss |
| Kod producenta | 79031140AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sauer Danfoss |
| Kod producenta | 79031140AE |
Odstraszacz Pająków - Ultradźwiękowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4006745669713 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4006745669713 |
Piżama Damska model More Love 659/104 Blue/Green - Cornette
Skład: bluzka 95% bawełna, 5% elastan. Spodnie 100% bawełna.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 90-94 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Niebieski |
Nature\'s Protection Adult z jagnięciną 4kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Natures Protection |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Becky Kaki M-482 Khaki - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-88 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 83-84 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 89-90 cm |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Rajstopy Klasyczne Model Klara 20 den Natural - Fiore
Eleganckie rajstopy z ozdobna częścią majteczkową.
- grubość 20 DEN
- bawełniany klin
- płaski szew
- niewidoczne wzmocnienie palców
Elastan 13 %
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Fiore |
| Kolor | Brązowy |
Kamizelka Damska Model M560 Blue - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 8588 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Minecraft Powered By Redstone T-Shirt
Sukienka Model 230131 Navy/Pink - Enny
Elegancka sukienka w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- dopasowany krój
- dekolt okrągły
- model z delikatnym rękawkiem
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- z przodu wstawki z pudrowej i kremowej dzianiny
- tył wykonnay jest z granatowej dzianiny
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości materiału
- produkt polski
Polyester 33 %
~Viscosa 63 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 100 cm | 88 cm | 84 cm | 70 cm |
| 38 | 101 cm | 92 cm | 88 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 92 cm | 78 cm |
| 42 | 103.5 cm | 100 cm | 96 cm | 82 cm |
| 44 | 104.5 cm | 104 cm | 100 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Granatowy |
Stringi Model Athina White - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 95-99 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-105 cm |
| XXL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor07 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor07 |
Bluzka model T193/1 White - Tessita
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 64,5 cm | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| M | 64 cm | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| S | 63,5 cm | 92 cm | 88 cm | 70 cm |
| XL | 65 cm | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| XXL | 66,5 cm | 110 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model L005 Szafir - Lapasi
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 92 cm | 92 cm | 76 cm |
| S | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 92 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Niebieski |
Halka Model Klara Red - DKaren
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| XL | 105-110 cm |
| M | 85-90 cm |
| S | 80-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor |
Figi Model Midi cotton Beige - Julimex Lingerie
Klasyczne, bezszwowe figi z delikatnie podwyższonym stanem. Wykonane w nowoczesnej technologii INVISIBLE-LINE. Dzięki temu bezszwowe figi są niewidoczne pod ubraniem, a ich brzegi są ultra cienkie i wykończone w specjalny sposób. Wyprodukowane są z niezwykle miękkiej w dotyku bawełny, co gwarantuje komfort oraz doskonałe dopasowanie do sylwetki.
Pakowane w eleganckie pudełko, doskonale nadaje się na prezent.
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Koszula Damska Model 357 White - Figl
Stylowa koszula damska z baskinką.
- model bez rękawów
- klasyczny kołnierzyk
- z przodu zapięcie na napy
- na dole baskinka
- koszula wykonana jest z nierozciągliwego, gładkiego materiału
- świetnie prezentuje się na sylwetce
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
TRIXIE Rozdzielacz / Dwójnik skórzany 30cm/10mm
- Bardzo wytrzymały - Umożliwia podpięcie 2 psów na jednej smyczy. KOLOR: CZARNY
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1981 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-1981 |


_10429N.jpg)