Męski (elektroniczno-analogowy) SMAEL (w 6 kolorach...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077942609 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077942609 |
Herbal Pets Chipsy naturalne - banan 75 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
Tatrapet Kamień napowietrzający sztaba 20cm.luz 181.57
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Sisi Grey - Sensis
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
CHABA Smycz taśmowa regulowana 30mm / 270cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Sukienka Model VT081 Black - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
PatentoPet Smycz miejska Basic czarna reg. 70-120 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PatentoPet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PatentoPet |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Amber 2151 K2 Coral - Taro
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model 235 Beige - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Ciążowa Model 1642C Cloe - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 92 cm | 100 cm | 148 cm |
| S/M | 90 cm | 92 cm | 134 cm |
| XXL | 94 cm | 108 cm | 162 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Wielokolorowy |
Sum-Plast Karmidło dla gryzoni prostokątne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sum-Plast |
Sukienka Model 157-3 Marta Bordo - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 94 cm | 86 cm |
| M | 86 cm | 74 cm |
| S | 80 cm | 70 cm |
| XL | 104 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
CZARNE CZÓŁENKA SPARKLE 9110B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Żakiet z wycięciami Z18 czarny - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 90 cm | 82 cm |
| 38 | 63 cm | 94 cm | 86 cm |
| 40 | 64 cm | 98 cm | 90 cm |
| 42 | 65 cm | 102 cm | 94 cm |
| 44 | 66 cm | 106 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Torba transportowa z nylonu dla psa i kota rozmiar M-L
- z poliestru
- idealne miejsce do odpoczynku podczas podróży, wystaw czy na turniejach
- stabilna dzięki metalowej konstrukcji
- otwierana z produ i z góry
- drzwi zamykane na suwak
- wkladki z siateczki dla optymalnej cyrkulacji powietrza
- 2 boczne kieszenie i paski do przenoszenia
- może być przymocowana do podloża dzięki klapom przy podstawie
- łatwa do czyszczenia
- wymiar 63 x 64 x 90 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-39713 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-39713 |
Bluzka Model B65 1160 Yellow - Nife
elegancka bluzka
- długi rękaw
- dekolt zapinany na guziczek
- bluzka wykonana z delikatnej i zwiewnej tkaniny
- rękawy z mankietami
- perfekcyjny model do biura
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 64 cm | 92 cm |
| 38 | 64 cm | 96 cm |
| 40 | 66 cm | 100 cm |
| 42 | 68 cm | 104 cm |
| 44 | 68 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Żółty |
Komplet Model 839-BAB-1 Black - Obsessive
Marzy Ci się koszulka idealna? To świetnie, bo mamy ją dla Ciebie właśnie tutaj! Koronkowe zdobienia, delikatnie prześwitująca siateczka i zwiewny krój. A to tylko początek. Już wiesz, co będzie dalej, prawda? Teraz zrelaksuj się i pozwól delikatnym materiałom przyozdobić Twoje ciało. A później? Niech się dzieje!
Oto detale, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę:
- zmysłowa koszulka o kroju babydoll
- miękkie miseczki ozdobione koronką idealny wygląd biustu i wygoda noszenia
- regulowane ramiączka perfekcyjne dopasowanie jest prostsze niż myślisz!
- urocze dodatki: satynowa kokardka i połyskująca zawieszka NickelFree nie zawiera ani grama niklu nie uczula!
- rozkloszowany krój subtelnie zakrywa brzuszek, plecy i pośladki
- zestaw zawiera koszulkę i stringi
- elastyczny i przyjemny w dotyku materiał
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Bokserki Model Mleczko 005/01 Grey - Cornette
Bokserki Mleczko to świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby, podkreślają charakter i styl, wykonane z wysokogatunkowej bawełnianej dzianiny z dodatkiem elastanu.
Cechy produktu:
- delikatna płasko łączona guma w tunelu
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
- zabawny nadruk
Skład: 87% bawełna, 8% poliester, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
Sandał ESPADRYLE DAMSKIE SZARE JH65P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,2 cm |
| 41 | 25,7 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | 3XL,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | 3XL,2XL |
Legginsy Model Bella Black - Bas Bleu
Rewelacyjne legginsy, który idealnie dla kobiet po ciąży, które szybko pragną wrócić do formy. Dzięki wbudowanemu pasowi wyszczuplającemu, ukryjesz niedoskonałości w okolicy talii, unoszą pośladki dzięki zaawansowanemu systemowi push-up.
Materiał SQUEEZE jest w pełni kryjący, elastyczny, mocno modelujący sylwetkę, co daje efekt wyszczuplenia nóg i podnoszenia pośladków.
Grubość: 200 DEN.
Polyester 28 %
~Viscosa 62 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |


_10137N.jpg)