| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077321659 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077321659 |
Budzik Myszka Mickey Disney Okrągły Czerwony
Specyfikacja:
| budzik jest zasilany na baterie (1xAA brak w zestawie) |
| średnica 9 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 8564/1 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 8564/1 |
DAKO-ART Biszkopty orzechowe dla gryzoni 50g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
Sukienka Model L244 Beige - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 85 cm | 102 cm | 100 cm |
| M | 85 cm | 98 cm | 96 cm |
| S | 85 cm | 94 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Beżowy |
Super Benek Adult Cielęcina w sosie 100g saszetka
Pełnowartościowa karma dla kotów. Saszetka z cielęciną to mokry, kompletny pokarm, zawierających wysoko jakościowe, świeże produkty wzbogacane o wszelkie niezbędne witaminy i minerały.
Skład: mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego ( w tym z cielęcina nie mniej niż 4%), mąka z ziarna, białko pszenne, trójpolifosforan sodu.
Analiza: Białko 8%, zawartość Tłuszczu 4,5%, Włókno surowe 0,3%, Popiół surowy 2,5%, Wilgotność 82%.
Dodatki: Wit. D3, Wit E, Wit. B1, kwas foliowy, cholina, tauryna
| Atrybuty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|---|
| 36 | 59 cm | 50 cm | 100 cm |
| 38 | 60 cm | 51 cm | 104 cm |
| 40 | 61 cm | 51 cm | 108 cm |
| 42 | 62 cm | 52 cm | 112 cm |
| 44 | 63 cm | 52 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Body Klasyczne Model BDV 073 Black - Vestiva
~Polamid 40 %
~Viscosa 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm | 78-85 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm | 70-77 cm |
| S | 92-96 cm | 83-90 cm | 62-69 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm | 86-96 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-127 cm | 97-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Biały |
Sweter SWE098 Pastel Pink - MKM
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 74 cm | 140 cm |
| S/M | 64 cm | 128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Różowy |
Piżama Damska Model Venice 670/96 Green - Cornette
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 92-96 cm | 88-92 cm |
| XL | 104-108 cm | 100-104 cm |
| XXL | 108-112 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Zielony |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model K189 Giuliette Red - Gorsenia Lingerie
Biustonosz typu push-up, w kolorze ognistej czerwieni. Uszyty w całości z doskonałej jakości, lekko połyskującej dzianiny. Dolna miska ozdobiona pięknym haftem z motywami kwiatowymi. Górna krawędź biustonosza wykończona gładką dzianiną. Biustonosz bardzo dobrze zbiera biust z boków i eksponuje z przodu. Pomiędzy miseczkami malutka kokardka ozdobiona lśniącą przywieszką. Model posiada kieszonki i wkładki powiększające. Ramiączka regulowane, gładkie, odpinane, różnej szerokości w zależności od rozmiaru. Zapięcie: haftka 3-stopniowa, dwurzędowa.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czerwony |
Figi Wysokie Celeste White - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 108-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Biały |
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Różowy |
Bodystocing Abra Black LC17086 - Livia Corsetti Fashion
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
Tunika Model Tina Black - Bas Bleu
Seksowna tunika idealna do legginsów.
- okrągły dekolt
- krótkie rękawy
- przód zdobi wstawka z siateczki
- elastyczny materiał
- wydłużony tył
- grubość 200 DEN
Polyester 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model SP 112 Black - Lanti
Polyester 72 %
~Viscosa 23 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 53 cm | 90 cm | 68 cm |
| 38 | 54 cm | 94 cm | 72 cm |
| 40 | 55 cm | 98 cm | 76 cm |
| 42 | 56 cm | 102 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE231 Powder_Pink - Moe
Skład: 65% poliester, 30% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97/99 cm | 100 cm | 96 cm | 84 cm |
| M | 86/98 cm | 98 cm | 92 cm | 80 cm |
| S | 85/97 cm | 96 cm | 88 cm | 76 cm |
| XL | 87/99 cm | 102 cm | 100 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model L229 Dark Grey - Lemoniade
Stylowa sukienka damska.
- dekolt okrągły
- rękaw o długości 3/4
- rękawy wykończone modną falbanką
- prosty krój
- długość mini
- sukienka rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- wykonana jest z rozciągliwego, bawełnianego materiału
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 90 cm | 106 cm | 108 cm | 104 cm |
| M | 90 cm | 102 cm | 104 cm | 100 cm |
| S | 90 cm | 98 cm | 100 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Szary |
Karta pamięci Sandisk Memory Stick Micro 4GB
Zalety SanDisk Memory Stick Micro (M2):
• obsługa dwóch poziomów napięć:
• 1.8 V - dla telefonów komórkowych
• 3.3 V - dla pozostałych kompatybilnych urządzeń elektronicznych
• zaawansowana ochrona danych dzięki technologii
MagicGate™,
• dostępne pojemności: 2, 4, 8 i 16 GB.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | pol60 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | pol60 |
Sukienka z elastycznej, miękkiej tkaniny MM1002 Blue - Mira Mod
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
Kubotan Black Thorn Full Metal + Brelok.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902752366902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902752366902 |


_10137N0.jpg)