Metal + Podświetlenie Tarczy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 024718145020 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 024718145020 |
AŻUROWE SLIPONY ESPADRYLE K1715006NE Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
GF Kombinezon zimowy czerwony serce Z22/6
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
CHABA Smycz skórzana 20mm / 130cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Sweter Ariana SWE 008 czarny - MKM
~Polamid 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna |
|---|---|---|
| L | 56 cm | 64 cm |
| M | 53 cm | 62 cm |
| S | 59 cm | 55 cm |
| XL | 60 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Eco-Qi White - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 104-114 cm | 74-84 cm |
| M | 92-104 cm | 64-74 cm |
| S | 82-92 cm | 56-64 cm |
| XL | 114-126 cm | 84-94 cm |
| XS | 74-82 cm | 48-56 cm |
| XXL | 126-138 cm | 94-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Zolux Zestaw Envy Hula Reflect Szelki + Smycz 15 mm Pomarańczowe
Szelki:
Szerokość: 15 mm
Obwód: 35 cm - 60 cm
Metalowe zapięcie
Smycz:
Szerokość: 15 mm
Długość 120 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
Sukienka Model 114-8 Light Pink - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 92 cm | 70 cm |
| M | 88 cm | 68 cm |
| S | 82 cm | 64 cm |
| XL | 98 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |
Top w aktualnych kolorach GR1090 Cytrynowy - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
Body z długim rękawem GR1080 Blue - GrandUA
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
BUTY SPORTOWE OBŁĘDNIE WYGODNE BL95P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,6 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Stringi Model Pamela Karmin - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czerwony |
Over Zoo Szampon dla psów rasy Yorkshire Terrier 250ml
Dzięki zawartości olejków eterycznych z drzewa herbacianego, cytrynowego, pomarańczowego oraz geranium, szampon działa odstraszająco na owady (meszki, komary, kleszcze, itp.)
Preparat nie zawiera sztucznych substancji zapachowych - zapach cytrusowy pochodzi z olejków eterycznych.
Nie zawiera barwników. Jest hipoalergiczny. Nie zawiera soli (nie podrażnia delikatnej skóry psa). Sposób użycia: Zmoczyć włos Yorka letnią wodą. Niewielką ilość szamponu dobrze rozprowadzić po ciele, unikając przy tym kontaktu z oczami. Następnie dokładnie spłukać. W razie konieczności czynność powtórzyć. Po kąpieli rozczesać włos oraz wytrzeć lub wysuszyć przy pomocy suszarki. Nie narażać zwierzęcia na przeciągi. Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Polyguatemium-7, PEG-7, Glyceryl Cocoate, Styrene/Acrylates Copolymer, Hydrolyzed Keratin, Calendula Officinalis Flower Extract, Malaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Citrus Aurantium (Orange) Fruit Oil, Geraniol, Citrus Junos, Fruit Oil, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
Bokserki Model Classic 001/37 Red - Cornette
Bokserki męskie Classic wykonane z wysokogatunkowej miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny. Luźne i wygodne, przeznaczone są dla osób ceniących komfort i wygodę użytkowania.
Cechy produktu:
- delikatna, lekko ściągająca guma
- rozporek na guziczek
- luźne nogawki
- ciekawy i oryginalny wzór
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czerwony |
Trixie Smycz nylonowa XS 10 mm regulowana Czarna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-14141 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-14141 |
Figi FIGI ALEXIS/FW FIGI WYSOKIE - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Biały |
Pluskwa Do Pomieszczeń, Aut... +Cyfr. Odbiornik Do 2000m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160061 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160061 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Mode Amber Corsica-Mare M-260 Blue/Naval - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| L | 90-93 cm | 70-78 cm | 87-90 cm | L | C |
| M | 88-90 cm | 65-73 cm | 83-86 cm | M | B |
| S | 86-88 cm | 60-68 cm | 80-82 cm | S | A |
| XL | 93-96 cm | 75-82 cm | 91-93 cm | XL | D |
| XL/M | 88-90 cm | 75-82 cm | 91-93 cm | M | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
ZAMSZOWE KOZAKI NA PLATFORMIE AX-1R - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1611 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1611 |


_10413N.jpg)