| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 024718100890 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 024718100890 |
Stringi Celine MS mini-stringi Czarny - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Natali Pink - Róża
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70A | 68-72 cm | 82-83 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-85 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-87 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-89 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-91 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-88 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-90 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-92 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-94 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-93 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-95 cm |
| 80C | 78-82 cm | 95-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 97-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-100 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-102 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Różowy |
Figi Model 0004 Ecru - Vestiva
~Polamid 86 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Beżowy |
Spodnie Damskie Model M552 Black - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
ELEGANCKIE CZÓŁENKA M263B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Koszulka Model Be Glamour K314 Mistique Black - Gorsenia Lingerie
Uwodzicielska koszulka na regulowanych ramiączkach wykonana z przyjemnego w dotyku, czarnego, gładkiego tiulu. Na dole oraz na miseczkach wykończona siateczką w ozdobne kropeczki. Między miseczkami kokardka z ozdobą biżuteryjną. Tył koszulki pięknie ozdobiony zmysłowym sznurowaniem tasiemką satynową. Koszulka wyjątkowo kobieca i romantyczna, idealna do spania oraz jako haleczka.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 94-96 cm |
| M | 94-98 cm | 89-91 cm |
| S | 90-94 cm | 84-86 cm |
| XL | 102-106 cm | 99-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Cazo Legowisko gąbkowe z kolekcji Puzzle Navy Blue 50 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1002/B |
| EAN | 5907996035007 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1002/B |
| EAN | 5907996035007 |
Eleganckie delikatne pończochy do pasa, z siateczki o drobnym oczku wykończone miękką koronką o szerokości 8 cm.
Tkanina: 90% nylon, 10% spandex
Rozmiar:
Produkt jest dostępny w rozmiarze uniwersalnym pasującym na kobiety noszące S lub M. (1/2)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | XL/XXL,S-L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | XL/XXL,S-L |
Trixie Miska ceramiczna 0,25l kremowo niebieska
Szczegóły:
- kolor: kremowa na zwenątrz, niebieska w wewnątrz
- miska ma niski brzeg, co jest bardzo wygodne dla kota
- można myć miskę w zmywarce
Wymiary: pojemność 0.25l., średnica 12 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2467 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2467 |
ROYAL CANIN Instinctive w sosie-dla kotów wybrednych 85g saszetka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Halka Model Panay wiskoza Red - Kalimo
Miękka wiskoza została uzupełniona koronkowym biustonoszem, który płynnie przechodzi w naramki, tym samym idealnie podtrzymując i stabilizując również większy biust. Jest to niepowtarzalna kreacja nocna dla wielbicielek dłuższych halek.
Doskonała do spania, jak i na romantyczne wieczory.
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czerwony |
Stringi Model Celeste Black - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
Kamera/Rejestrator Samochodowy HD!! z Wyświetlaczem LCD 2"+ 2x LED...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415601 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415601 |
Koszula Damska Model K383 Mint - Lenitif
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 93-100 cm |
| S/M | 85-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Zielony |
Applaws Pierś z kurczaka puszka 156g
Składniki: Kurczak 75%, Ryż 1%, Woda Przegotowana 24%. Żadnych dodatków.
Analiza składników: Wilgotność 82 %, Białko 14%, Tłuszcze 0,3%, Popiół 2%, Błonnik 1%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 109 cm | 98 cm | 98 cm | 82 cm |
| M | 108.5 cm | 94 cm | 94 cm | 78 cm |
| S | 108 cm | 90 cm | 90 cm | 74 cm |
| XL | 109.5 cm | 102 cm | 102 cm | 86 cm |
| XXL | 110 cm | 108 cm | 108 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Beżowy |
Koszulka nocna Halka Model Aleksandria Black - Kalimo
Jednolity dół koszulki miękko opina kobiece ciało, podczas gdy efektowna góra z podwójnej warstwy tiulu wyraźnie podkreśli biust, tworząc naturalny efekt push-up.
Dekolt, choć z pozoru prosty, jest dopracowany w każdym detalu, po czym każdy koneser dobrego stylu pozna markową bieliznę Kalimo. Podwójna siateczka na biuście nie odkryje od razu wszystkiego, a fale materiału ułożą się promieniście dla podkreślenia krągłości kobiecych piersi. Obcisła bluzeczka dochodząc do biustu wcina się klinem, tworząc idealną, krągłą linię odcięcia.
Regulowane naramki zdobione są małymi kokieteryjnymi kokardeczkami.
Styl:
komfortowy, dopasowany do odpowiednich partii ciała
zapewniający wysoką swobodę noszenia
zapewniający elastyczność materiału w odpowiednich kierunkach
całkowita długość halki mierzona po szwie bocznym: 63cm
Materiał:
miękka, elastyczna dzianina
odpowiednie dopasowanie
lekkość, przewiewność
Dodatkowe cechy produktu:
ozdobna, maleńkie kokardki na naramkach
regulowane naramki
bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
Chaba Legowisko Owalne z poduchą Standard 4C 55x47x16 cm.
Zalety: - wykonana z najwyższej jakości materiału
- wyjmowana poduszka
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras
Rozmiar: 55x47x16 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2383 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Kod producenta | 2383 |
Legowisko wykonane z bardzo miękkich materiałów w części do leżenia oraz odpornego na zabrudzenia i uszkodzenia materiału na spodzie. Zewnętrzna część obszyta jest imitacją futra.
Zastosowane do produkcji materiały to:
wewnątrz - mikrofibra - bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna, stosowana do produkcji przytulanek dla dzieci,
zewnętrzna - sztuczne futro - miękkie, miłe w dotyku i eleganckie.
Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Nie zbija się podczas prania.
Można prać w pralce w temperaturze 30°C.
Kolor:
fox - lis
Wymiary przybliżone: średnica ok 60 cm, wysokość ok 25 cm.
Waga ok 2kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PA-fox |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PA-fox |


_10521N.jpg)