| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415125 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415125 |
Sukienka Plażow Spódnica Model Kayla Gerbera-Bianco M-363 Orange/White - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 91-95 cm |
| S | 86-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
- ciekawa bluzka damska dostępna w czterech kolorach
- długi rękaw
- wykonana z materiału pianki neoprenu
- dekolt wykończony półgolfem
- wkładana przez głowę
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Miniaturowy Dyktafon (4GB) w Pasku na Nadgarstek.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907779999 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907779999 |
TRIXIE Karmnik dla rybek 7 cm x 7 cm
Sposób mocowania: przyssawka
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | TX-8057 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 261012 |
| EAN | TX-8057 |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi Soft Model 547 Adeline Black - Gaia
Elegancki biustonosz półusztywniany. Górna miseczka oraz mostek pokryte zostały pięknym haftem o kwiatowym motywie. Na szczególną uwagę zasługuje konstrukcja z podwyższonym środeczkiem, który idealnie przylega do mostka oraz z pogłębionymi miseczkami. Dla zapewnienia stabilności obwodu plecy składają się z dwóch elementów, z których jeden jest stabilny, a drugi wykonano ze sprężystej dzianiny. Dolna miseczka wykonana jest z cieniutkiej pianki, którą od strony ciała wyścielono 100% bawełną. Dzięki zastosowanym surowcom oraz perfekcyjnie dopracowanej konstrukcji, biustonosz idealnie układa się na sylwetce, zaokrągla i podtrzymuje biust. Podwójne haftki z trzystopniową regulacją (w największych rozmiarach występuje haftka trzyrzędowa) oraz boczne fiszbiny we wszystkich rozmiarach są dodatkowym atutem tego biustonosza. W modelu zastosowano ramiączka w trzech szerokościach ozdobione na krawędziach delikatnymi pętelkami. Całość uzupełniają subtelne kokardki umieszczone na styku ramiączek i misek oraz na środeczku biustonosza.
Do kompletu polecamy figi Adeline.
Elastan 1 %
~Polamid 20 %
~Poliuretan 2 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
Zegarek na Rękę (8GB) Nagrywający Dźwięk i Obraz +...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017511009 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017511009 |
TRAMPKI Z ĆWIEKAMI RÓŻOWE BM1955 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,6 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 23,9 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,2 cm |
| 41 | 25,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Model S028 Model 2 - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 55 cm | 96 cm |
| M | 55 cm | 92 cm |
| S | 54 cm | 88 cm |
| XL | 55 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Ciążowa Model 1359C Musztard - PeeKaBoo
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 90 cm | 126 cm | 98 cm | 106 cm |
| S/M | 88 cm | 118 cm | 90 cm | 98 cm |
| XXL | 92 cm | 134 cm | 106 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Żółty |
WSPORNIK KLAMKI do BMW X5 E53 PRAWY LEWY PRZÓD
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TS0010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TS0010 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Bella M-195 Blue - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| L | 90-94 cm | L | C |
| XL | 96-102 cm | XL | D |
| M | 84-86 cm | M | B |
| S | 78-80 cm | S | A |
| XL/M | 96-102 cm | M | D |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
ZOLUX Drapka dla kota sizal duża ROKO kol.szary 185X780mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 404102GRI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 404102GRI |
BALERINY Z ODKRYTĄ PIĘTĄ NIEBIESKIE 100-879SA-1 BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Kamera Bezprzew. Zewnętrzna Dz.-nocna+ 4-kanał. Odbiornik LCD do 250m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308619999 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308619999 |
CHABA Obroża taśmowa regulowana ozdobna 16mm / 30cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Sukienka Model S001/8558 Bordo - Lemoniade
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium jednoczęściowy Model AQUA SPORT I Grafit/Pink - GWINNER
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| 44 | 108 cm | 104 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Szary |
Stringi Model 837-THC-1 Black - Obsessive
Twoje seksowne pośladki i wyjątkowo frywolne majteczki od Obsessive? Brzmi cudownie! Co Ty na to, by wypróbować je razem z nim? Gdy zobaczy Cię w tych niepokornych stringach? będzie w siódmym niebie! A Ty? Kochana, to będzie Twoja wyjątkowa noc!
Idealne w każdym detalu. Zobacz:
- kuszące stringi eksponujące pośladki
- połączenie koronki i prześwitującej siateczki
- pikantny, otwarty krok zachęca do niegrzecznych igraszek we dwoje!
- z przodu delikatne plisy
- z tyłu kokardka i biżuteryjna zawieszka (NickelFree zero uczulającego niklu)
- miły w dotyku, elastyczny materiał
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Arietta Black - Eldar
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |


_7437N.jpg)