+ Pokrowiec Ochronny + Pasek na Szyję itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862209 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862209 |
LoloPets Miska metalowa na gumie wytłaczana 0,45L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-97211 |
| EAN | 5904479972118 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lolo Pet's Classic |
| Kod producenta | LO-97211 |
| EAN | 5904479972118 |
Sweter Damski Model LS160 Light Grey/Fuksja/Black - Lemoniade
Długość całkowita przód / total front lenght: 84cm
Długość całkowita tył / total back lenght: 78cm
Szerokość w biuście / width of the bust: 2x 50cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
Język niemiecki Lesen macht SpaB
stron 131
oprawa miękka
format 16 x 23,5 cm
` Lesen Macht SpaB` to testy odnoszące się do aktualnej codzienności młodego człowieka, do spraw zwiazanych z domem, szkołą, zainteresowaniami, a także do jego relacji z najbliższymi osobami, rodziną lub przyjaciółmi. Pozwala uczniowi doskonalić sprawność rozumienia tekstu czytanego i może stanowić lekturę uzupełniającą materiał przerabiany w czasie zajęć szkolnych. Różnego rodzaju ćwiczenia znajdujące się pod tekstami mobilizują do aktywnej pracy. Klucz do ćwiczeń pozwala pracować z tą pozycją również samodzielnie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Wagner |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Wagner |
Zakochane Przyprawy - solniczka, pieprzniczka
Gadżet w pigułce: - Zestaw zawiera:
* 1 solniczkę,
* 1 pieprzniczkę,
* 1 kolorowe opakowanie,
- Wymiary:
* wysokość - 6,5cm
* długość - 5cm
* szerokość - 4cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | zakoch.przyp |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | zakoch.przyp |
Sukienka Model B035 Beige - BE
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Beżowy |
BRIT Premium Junior L (Large) 15kg
Kurczak (42%), ryż, kukurydza, pszenica, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), olej z łososia, drożdże browarniane, naturalny aromat, suszone jabłka, minerały, wyciągi z ziół i owoców (300 mg/kg), chlorowodorek glukozaminy (260 mg/kg), siarczan chondroityny (160 mg/kg), mannooligosacharydy (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg), wyciąg z juki Schidigera (80 mg/kg), miedź organiczna, cynk organiczny, selen organiczny. Analiza:
| Białko surowe | 27 % |
| Tłuszcz surowy | 16 % |
| Wilgotność | 10 % |
| Popiół surowy | 6,4 % |
| Włókno surowe | 2,3 % |
| Wapń | 1,6 % |
| Fosfor | 1,1 % |
| Witamina A | 20000 j.m. |
| Witamina D3 | 1900 j.m. |
| Witamina E | 600 mg |
| Wiek (miesiące) |
Waga | 25 | 30 | 35 | 40 |
45 |
| 2 - 4 | Dawka (g) | BRIT PUPPIES | ||||
| 4 - 6 | 233 | 263 | 293 | 322 | 339 | |
| 6 - 12 | 228 | 268 | 297 | 332 | 362 | |
| 12 - 18 | 219 | 264 | 294 | 325 | 356 | |
| 18 - 24 | 219 | 251 | 281 | 312 | 341 | |
| 24 + | BRIT ADULT LARGE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Szlafrok Damski Model Venus Navy - Donna
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Granatowy |
ZAMSZOWE ESPADRYLE SLIP ON BAF17-11610P CNBBAF17-11610P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
ABAKUS SUSZONY OGON WIEPRZOWY 1SZT.
Duży ogon to dłuższa przyjemność z gryzienia.
Zapobiega odkładaniu się płytki nazębnej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
STURDI KLATKA WYSTAWOWA - SHOW SHELTER - SOFT PINK
wymiary: 107 L x 61 W x 61 H
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Kod producenta | 2272 |
| EAN | 811321013941 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Kod producenta | 2272 |
| EAN | 811321013941 |
TRAMPKI NA WYSOKIEJ PODESZWIE SZARE K1831401 GRIS - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23,3 cm |
| 38 | 23,8 cm |
| 39 | 24,3 cm |
| 40 | 24,8 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
SZNUROWANE SNEAKERSY Z BLASZKĄ B-2 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,7 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model M483 Green - Figl
- elegancka sukienka
- wykonana ze zwiewnej dzianiny
- pięknie układa się na sylwetce
- dekolt pięknie eksponuje biust
- plecy ozdobione przepięknym złotym sznurowaniem
- doskonała na wiele okazji
Skład: wiskoza 95%, elastan 5%
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 356014 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 356014 |
Półautomat spawalniczy SUPERMIG 350S REDUKTOR 4X4
Po wpłacie na konto wysyłka gratis !
Wyposażenie spawarki:- 4 rolkowy podajnik drutu,- cyfrowe wyswietlacze.
| Producent | Magnum |
| Model | SUPERMIG 350S |
| Prąd spawania | 350 A 40 % |
| Masa | 100 kg |
| Zasilanie | 400 V |
| Typ | TRANSFORMATOR |
Wyposażenie standardowe:
Reduktor
Znamionowe napięcie zasilania (V/Hz): 400/50 Prąd spawania (A): 350 Sprawność (%): 60 Zabezpieczenie zasilania (A): 25 Maksymalna wielkość szpuli (kg): 15 Maksymalna średnica drutu (mm): 1,2 Waga (kg): 100
GWARANCJA 2 LATA -gwarancja door to door
Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Flexi NEW Classic S linka 5m - czarna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Piękne stringi w kolorze beżowo-żółtym wykonane z elastycznej dzianiny i kwiecistej koronki .Przód zdobi haftowana siateczka a uroku dodaje malutka kokardka. Brzegi wykończone ozdobną gumką , tył ozdobiony koronką
Do kompletu polecamy biustonosz 1142
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Beżowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Zestaw do Karaoke (BLUE) + 2 Mikrofony + Bluetooth + Radio + USB/SD + MP3 + Podświetlenie itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862123 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030862123 |
Spodnie Dresowe Model K348 Grey - Katrus
-dresowe spodnie
- model z kieszeniami
- na szerokiej gumie w pasie
- delikatnie zwężane ku dołowi
- bez ściągaczy przy nogawkach
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
Tor Prost Długi - Część Zamienna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor17 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor17 |


_9977N.jpg)