Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Beżowy |
Kostium Model Rally Black/Red - Obsessive
Skład: 88% poliester, 12% elastan; czapka: 100% poliester.
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L/XL | 95-105 cm | 75-79 cm |
| S/M | 75-90 cm | 65-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz Specjalistyczny Model Amam Beige - Mitex
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80 F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85 F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90 C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90 D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Carmelita M-239 Yellow - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| L | 90-94 cm | L | C |
| XL | 96-102 cm | XL | D |
| M | 84-86 cm | M | B |
| S | 78-80 cm | S | A |
| XXL | 106-110 cm | XXL | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Figi Model 2407/5 Avril White/Mint - Mat
Kobiece figi w biało-miętowym kolorze.
- przód wykonany z wzorzystej dzianiny
- tył koronkowy
- na środku subtelna kokardka
Elastan 17 %
~Polamid 40 %
Polyester 34 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 92-96 cm |
| 38 | 96-100 cm |
| 40 | 100-104 cm |
| 42 | 104-108 cm |
| 44 | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mat |
| Kolor | Biały |
ROYAL CANIN Mini Sensible Sensitive Digestion 2kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Figi Model V-5133 Bell Black/Silver - Axami
Skład: 79% poliamid, 10% poliester, 7% elastan, 4% bawełna.
Elastan 7 %
~Polamid 79 %
Polyester 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model M540 Wzór 62 Black - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Piżama Model 264 Szmaragdowy - Lupo Line
~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Niebieski |
Megan Megi Pokarm dla królików 500g.
MEGI dla królika jest wzbogacony ziołami oraz lucerną, koperkiem i pietruszką. Naturalne włókna i białka wspomagają układ trawienny i uzębienie.
Dzienna dawka dla dorosłego królika: 50 - 60g.
Należy pamiętac o zapewnieniu świeżej wody do picia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Łososiowy |
| rozmiar | 3XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Łososiowy |
| rozmiar | 3XL |
Bluzka Model Irene Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model BLU121 Ecru - Lanti
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 88 cm |
| 38 | 63 cm | 92 cm |
| 40 | 64 cm | 96 cm |
| 42 | 65 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
TETRA HT Aquarium Heater HT 200 - grzałka 200W z regulacją 19-31 st. C do akw. 225-300L
- do zbiorników o poj. 225-300 l
- posiada termostat
- regulator ustawienia temperatury
- lampka kontrolna działania grzałki
- przyssawki wykonane ze specjalnego materiału
- pewne i precyzyjne ustawienie temperatury
- niklowo-chromowy element grzewczy
- łatwe odczytywanie temperatury dzięki szerokiemu polu skali temperatur
- całkowicie zanurzalna, hermetyczna
- długa trwałość użytkowa
- 2 lata gwarancji
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T606487 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T606487 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | 3XL,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | 3XL,2XL |
Żakiet Model ZA 114 Grey - Lanti
~Spandex 5 %
~Viscosa 28 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36/38 | 71 cm | 122 cm |
| 40/42 | 72 cm | 126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
Cyfrowy Termometr Szpilkowy z LCD.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308000 |
8in1 Delights ProDental Bone XS-mini kosteczki z mięsem kurczaka zapewniająca pielęgnację zębów 7szt
- unikalne i opatentowane* przekąski
- pielęgnują zęby zmniejszając osad i zapobiegając gromadzeniu się kamienia nazębnego
- zaspokajają naturalny instynkt żucia u psów
- gługotrwała radość żucia bez pozostawiania nieestetycznych resztek
*EP 1006789
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T102595 |
| EAN | 4048422102595 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T102595 |
| EAN | 4048422102595 |
Sukienka Plażow Tunika Model Lily Mais M-339 Yellow - Marko
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-96 cm | 89-91 cm |
| M | 88-92 cm | 86-88 cm |
| S | 84-88 cm | 83-85 cm |
| XL | 96-100 cm | 92-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |
Sukienka z podwójnym pasem MM1001 Blue - Mira Mod
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model M354 Ecru - Makadamia
Stylowa sukienka damska.
- kuszący kopertowy dekolt
- delikatny krótki rękaw
- długość midi
- w pasie wygodna gumka
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości, rozciągliwego materiału
- rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
Polyester 55 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 95 cm | 104 cm | 80 cm | 88 cm |
| 38 | 96 cm | 108 cm | 84 cm | 92 cm |
| 40 | 97 cm | 112 cm | 88 cm | 96 cm |
| 42 | 98 cm | 116 cm | 92 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Beżowy |


_183214.jpg)