format 16,5 x 23,5 cm
stron 48
Atlas współczesnych konfliktów zbrojnych. Operacje, uzbrojenie, technika.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Attyla Balint, Imre Szabo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Attyla Balint, Imre Szabo |
Matematyka Łatwa matematyka SP kl.5 podręcznik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katarzyna Makowska |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katarzyna Makowska |
| Tabela rozmiarów | Obwód bioder |
| XS (34) | do 82 cm |
| S (36) | 82-92 cm |
| M (38) | 92-104 cm |
| L (40) | 104-114 cm |
| XL (42) | 114-126 cm |
| XXL (44) | 126-136 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Penny Jordan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Penny Jordan |
Skarpety damskie wzorowane AG+
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Oprawa twarda.
Strony 86.
Format 13,0x20,0cm.
zósty tomik przygód legendarnej niani, która na zawsze zapisała się w pamięci kolejnych pokoleń czytelników, niezapomnianej Mary Poppins. \"Mary Poppins i sąsiedzi\" to pierwsze polskie wydanie opublikowanej w 1988 roku książeczki \"Mary Poppins and the House Next Door\". Wydanie w twardej oprawie opatrzone jest oryginalnymi ilustracjami Mary Shepard, a jego tłumaczenia podjął się Stanisław Kroszczyński. Pusty jak dotąd dom na Czereśniowej 18 nieoczekiwanie zyskuje nowego lokatora. Ku zgrozie Banksów, okazuje się, że do posesji obok wprowadza się nie kto inny, lecz koszmarna opiekunka pana Banksa, największa zmora jego dzieciństwa. Upiorna panna Andrew nie przybywa sama - towarzyszy jej młody podopieczny. Tłamszony i dyrygowany, chłopiec rozpaczliwie tęskni za rodzinnym domem... Ale Mary Poppins, choć zgryźliwa jak zawsze, nie dopuści do tego, by dzieciom działa się krzywda!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pamela L. Travers |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pamela L. Travers |
Bukiety matematyczne dla gimnazjum
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Piotr Jędrzejewicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Piotr Jędrzejewicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jadwiga Kozieł |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jadwiga Kozieł |
Marka odzieży: Dobranocka
Model odzieży: PM
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: bawełna 70%, poliester 30%,
Rodzaj dekoltu: okrągły
OpisProducenta:
Niezwykle komfortowa i przy tym urocza koszula. Z przodu oraz na rękawach wstawka z materiału w modne kwiaty. Model z długim rękawem. Dekolt okrągły. Dół oraz rękawy wykończone ściągaczem. Idealna propozycja na jesienne i zimowe noce.
Koszula wykonana jest z wysokiej jakości, przyjemnej w dotyku bawełnianej dzianiny.
Skład:
Całość piżamy: 90% bawełna, 10% poliester.
Wstawki z materiału w kwiaty: 97% poliester, 3% elastan.
Płeć: Kobieta Typ: piżama
| Rozmiar producenta | Obwód w biodrach |
| XS | 82 - 86 cm |
| S | 84 - 88 cm |
| M | 88 - 92 cm |
| L | 92 - 96 cm |
| XL | 96 - 100 cm |
| XXL | 100 - 104 cm |
| XXXL | 104 - 108 cm |
Wierzyć i niszczyć. Intelektualiści w machinie wojennej SS
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Christian Ingrao |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Christian Ingrao |
Aparat centralny 1 Zarządu Głównego KGB jako instrument realizacji globalnej strategii Kremla 1954-1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Leszek Pawlikowicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Leszek Pawlikowicz |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
W starym ogrodzie Waverleyów rośnie wiele tajemniczych roślin i jabłonka, której owoce mają niezwykłe właściwości. W domu pośrodku ogrodu mieszka Claire, która nauczyła się wszystkiego o ziołach i kwiatach od swojej babci.
Claire używa swojej wiedzy, by pomagać innym, sama jednak też potrzebuje pomocy. Tak samo jak jej siostra Sydney, która pewnego dnia niespodziewanie puka do jej drzwi.
Obydwie siostry nie zaznają spokoju, dopóki na ich losach kładzie się cieniem tragedia z przeszłości. Jednak czy uda się im o niej zapomnieć i zacząć życie na nowo? Odpowiedź kryje się w ogrodzie, wśród girland bluszczu, w gęstej trawie pod jabłonką…
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sarah Addison Allen |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sarah Addison Allen |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wojciech Albiński |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wojciech Albiński |

