Odżywka dla gryzoni i królików powinna na stałe wejść do jadłospisu Twojego ulubieńca. Wewnątrz opakowania znajduje się bowiem mieszanka specjalnie dobranych ziarenek, oblekanych koncentratem mineralno-witaminowym. Zestaw składników mineralnych i witamin, który zawiera koncentrat, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania organizmu zwierzątka, wzmacnia jego kondycję, zapobiega chorobom i poprawia samopoczucie.
Zawartość opakowania należy wymieszać z niewielką ilością podstawowego pożywienia.
Skład: kukurydza, owies bezłuskowy, proso, pszenica, siemię lniane, słonecznik czarny
Analiza: białko ogólne 17%, tłuszcz surowy 8%, wilgotność 9%, włókno surowe 11%, popiół surowy 2%, wapń 0,097 g, fosfor 0,026 g, magnez 0,002 g, wit.A, wit.D, wit.E, wit.K, wit.B1, wit.B2, wit.B6, wit.B12
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium E8/15 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium E8/15 |
Profesjonalny Wykrywacz Metali Garrett AT-PRO (USA) z Ekranem LCD + Wiele Funkcji + Słuchawki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415185 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415185 |
Bezprzewodowa Mikro-Słuchawka + Pętla Indukcyjna Pod Tel. GSM.
Profesjonalna Bezprzewodowa Mikro-Słuchawka +...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620131 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620131 |
Komplet Model Push up Mangala Black/Red - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-109 cm | 93-100 cm |
| S/M | 88-98 cm | 84-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Plażow Spódnica Model Mila Ribes-Bianco M-334 Bordo - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 91-95 cm |
| S | 86-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Spodnie Damskie Model M474 Ecru - Figl
Skład: 30% wiskoza, 66% poliester, 4% elastan
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
SZARE SZPILKI P-6344G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
CHABA Smycz skórzana regulowana 25mm / 270cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Sandał KLAPKI JAPONKI SZARE NK15P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model 71-1 Black/White - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 114 cm | 96-110 cm | 100 cm |
| M | 110 cm | 90-100 cm | 94 cm |
| S | 96 cm | 88-96 cm | 86 cm |
| XL | 120 cm | 104-114 cm | 104 cm |
| XXL | 126 cm | 108-118 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Biały |
Botki Model A995 Black - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24.5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
CZÓŁENKA NA SZPILCE LL-88NU CNBLL-88NU Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
GF Kombinezon zimowym Z02 rozm.0
Rozmiar: 0, długość od szyi do ogona 24cm., obwód w klatce piersiowej 33cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Piżama Damska Model Magda 009 SS/17 K2 Pink - Taro
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model ED002-8 Red - Ella Dora
Spódnica posiada efektowne kontrafałdy. Dół wykończony został pasem nadającym lekkości całej sukience. Sukienka posiada boczne kieszenie.
Góra posiada z przodu eleganckie zakładki. Sukienka zapinana z tyłu na zamek. Bardzo wysoka jakość wykonania.Idealna na ważne uroczystości.
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91 cm | 88 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 72 cm |
| 40 | 93 cm | 96 cm | 76 cm |
| 42 | 94 cm | 100 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
Żakiet Model Shoreline 019 Grey - Violana
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Szary |
TETRA TetraPro Energy - Pokarm premium dla wszystkich gatunków ryb ozdobnych 100ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T141711 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T141711 |
Bokserki Model Perfect Authentic Mini Black - Cornette
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE284 Grey - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 108 cm | 110 cm | 102 cm |
| L/XL | 108 cm | 104 cm | 96 cm |
| S/M | 108 cm | 98 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
Derka osłania korpus psa, przez który ten traci najwięcej ciepła, oraz klatkę piersiową chroniąc przed przeziębieniem. Przy szyi regulacja sznurkami. Na plecach zawiązywana na sznurki, pod tylnimi łapami mięciutkie gumeczki. Przeznaczone dla psów marznących, szczególnie dla tych, które nie lubią się ubierać. Romizr: 7, długość od szyi do ogona 39cm., obwód w klatce piersiowej: regulowany.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |


_multivit_gryzon.jpg)