Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: granulat kukurydziany, kardi, kukurydza, mąka, owies bezłuskowy, płatki owsiane, proso, proso czerwone, pszenica, siemię lniane, słonecznik, sorgo, pomarańcze
Analiza: białko 12%, tłuszcze 6%, wilgotność 9%, błonnik pokarmowy 8%, popiół 4%, wapń 0,23g/kg, fosfor 3,56g/kg, miedź 4,10 mg/kg, witamina B1 0,8 mg/kg, witamina B2 3 mg/kg, witamina B6 1,5 mg/kg, witamina K3 1,5 mg/kg, witamina C 20 mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Selecta MAX Obroża przeciwko pchłom i kleszczom dla psów 75cm.
Zwalczanie pasożytów zewnętrznych u psów. Stosować u psów dorosłych. Sposób użycia: Obroża do stosowania zewnętrznego w postaci paska 75 cm z polichlorku winylu, z którego uwalniany jest powoli geraniol (13g/100g). Po wyjęciu z opakowania dostosować długość obroży do szyi zwierzęcia. Obroża powinna być dłuższa o 1-2 cm. Pasek ma zapięcia pozwalające na regulację długości obroży w zależności od obwodu szyi zwierzęcia. Zbędny pask należy odciąć. Produkt należy stosować według zaleceń zawartych na opakowaniu.
Obroża MAX działa skutecznie przez 4 miesiące po otwarciu opakowania. Skład: W postaci paska z polichlorku winylu, substancja czynna 6%-10%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Selecta |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Selecta |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415430 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415430 |
Figi Model Viola 044 White - Ewana
Polyester 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Stacja Pogody + Zegar + Projektor.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415024 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59073415024 |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
LAKIEROWANE TRAMPKI Z DIAMENTEM KA15-20P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
- ramiączka: z zapięciem Clic-Clac
skład surowcowy: 70% Wiskoza,10% Elastan,10%poliamid, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1383 short |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1383 short |
ANIMONDA Brocconis Dog smak: wołowina 1250g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Sukienka Model L015 Black - Lapasi
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 143 cm | 104 cm | 100 cm | 80 cm |
| M | 143 cm | 100 cm | 96 cm | 76 cm |
| S | 143 cm | 96 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 143 cm | 108 cm | 104 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Czarny |
Oryginalne dopasowane spodnie GR1332 Black - GrandUA
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
SKARPETKOWE BOTKI W STYLU GWIAZD QQ-08 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
TRIXIE Hamak nylonowy dla szczura i fretki 30 x 30 cm
Hamak możemy prać w temp. do 30 °C.
Wielkość hamaka: 30 x 30 cm
Różne kolory
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-62692 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-62692 |
Francuski Pistolet Skałkowy (dekoracyjny) z 1872r. - Srebrny.
Skałkowego z 1872 roku.- Srebrny.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620117 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620117 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Ecru |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Ecru |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Spódnica Model 308 Black - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model ASU0038 Grey - ABG
Polyester 60 %
~Viscosa 37 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 86 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 90 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 98 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Szary |
Figi Model Eco-Ma Beige - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Anita Big Bordo - Nipplex
Elegancki biustonosz typu minimizer wzorowany na bestsellerowym modelu Anna. Wykonany z delikatnej pianki, idealnie dopasowuje się do biustu zapewniając komfort użytkowania oraz perfekcyjne ułożenie piersi, a także sprawiając, że optycznie biust staje się mniejszy. Gładkie, bezszwowe, usztywniane miseczki doskonale prezentują się pod każdą kreacją, a uroku dodają wstawki z szykownej gipiury tuż przy ramiączkach oraz na mostku. Model posiada dwurzędowe, trzystopniowe zapięcie i regulowane, nieodpinane ramiączka.
Elastan 7 %
~Inne 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 16 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65F | 68-72 cm | 87-89 cm |
| 65G | 68-72 cm | 89-91 cm |
| 65H | 68-72 cm | 91-93 cm |
| 70D | 73-77 cm | 88-90 cm |
| 70E | 73-77 cm | 90-92 cm |
| 70G | 73-77 cm | 94-96 cm |
| 70H | 73-77 cm | 96-98 cm |
| 70I | 73-77 cm | 98-100 cm |
| 75C | 78-82 cm | 91-93 cm |
| 75D | 78-82 cm | 93-95 cm |
| 75E | 78-82 cm | 95-97 cm |
| 75F | 78-82 cm | 97-99 cm |
| 75G | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 75H | 78-82 cm | 101-103 cm |
| 75I | 78-82 cm | 103-105 cm |
| 75J | 78-82 cm | 105-107 cm |
| 80B | 83-87 cm | 94-96 cm |
| 80C | 83-87 cm | 96-98 cm |
| 80D | 83-87 cm | 98-100 cm |
| 80E | 83-87 cm | 100-102 cm |
| 80F | 83-87 cm | 12-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 83-87 cm | 106-108 cm |
| 80I | 83-87 cm | 108-110 cm |
| 85B | 88-92 cm | 99-101 cm |
| 85C | 88-92 cm | 101-103 cm |
| 85D | 88-92 cm | 103-105 cm |
| 85E | 88-92 cm | 105-107 cm |
| 85F | 88-92 cm | 107-109 cm |
| 85G | 88-92 cm | 109-111 cm |
| 85H | 88-92 cm | 111-113 cm |
| 90C | 93-97 cm | 106-108 cm |
| 90D | 93-97 cm | 108-110 cm |
| 90E | 93-97 cm | 110-112 cm |
| 90F | 93-97 cm | 112-114 cm |
| 90G | 93-97 cm | 114-116 cm |
| 95C | 98-102 cm | 111-113 cm |
| 95D | 98-102 cm | 113-115 cm |
| 95E | 98-102 cm | 115-117 cm |
| 95F | 98-102 cm | 117-119 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czerwony |
Bodystocking Model Roxette Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/L | 82-114 cm | 84-96 cm | 64-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
OBUWIE SPORTOWE DAMSKIE CZARNE NB155P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |


_pomarancz_gryzon.jpg)