Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: susz buraków, granulat kukurydziany, kardi kukurydza, leśne owoce, mąka, owies bezłuskowy, płatki owsiane, proso, proso czerwone, pszenica, siemię lniane, słonecznik, sorgo
Analiza: białko 12%, tłuszcze 6%, wilgotność 9%, błonnik pokarmowy 8%, popiół 4%, wapń 0,23g/kg, fosfor 3,56g/kg, miedź 4,10 mg/kg, witamina B1 0,8 mg/kg, witamina B2 3 mg/kg, witamina B6 1,5 mg/kg, witamina K3 1,5 mg/kg, witamina C 20 mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Body Klasyczne Model BD 001 White - Vestiva
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm | 78-85 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm | 70-77 cm |
| S | 92-96 cm | 83-90 cm | 62-69 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm | 86-96 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-127 cm | 97-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Biały |
Profesjonalna Elektryczna Nabijarka/Maszynka do Papierosów.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151701 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734151701 |
Komplet Model Carmela Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 99-109 cm | 93-100 cm |
| S/M | 88-98 cm | 84-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Kolce Ochronne Przeciw Ptakom.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5906199890 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5906199890 |
Super Modne Słuchawki Gwiazda - Czarne.
Wysokiej Jakości Super Modne Nauszne Słuchawki Gwiazda - Czarne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415744 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415744 |
Balerinki Model KBXT373 Green - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.7 cm |
| 38 | 24.2 cm |
| 39 | 24.7 cm |
| 40 | 25.2 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
PROZOO Jerki Fine Cat patyczki z jagnięciną 100szt.
Pyszne uzupełnienie codziennej diety
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
Serce, budka rozkładana OX - lila
Można także otworzyć jedną ze stron budki, aby zrobić bardziej przestronną budkę.
oxford - część zewnętrzna, bardzo odporny na uszkodzenia i zabrudzenia, elegancki i łatwy w czyszczeniu,
mikrofibra - część wewnętrzna, bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna. Wypełnienie:
mata watolinowa - bardzo elastyczna i pozwalająca na utrzymanie materiału w wymaganym kształcie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania.
Wymiary przybliżone:
40 L x 35 W cm x 32 H cm całkowita.
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | SEOX-lila |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | SEOX-lila |
Stylowa bluzka damska z baskinką.
- model bez rękawów
- dekolt w łódkę
- na dole baskinka z rozcięciem
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- fason rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Gaz Obronny Walther Pro-Secur 16ml, Ukryty w Breloku na Klucze.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000550403160 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000550403160 |
Przekażnik obwodu rozrusznika do John Deere odpowiednik RE170320
4050, 4055, 4250, 4255, 4450, 4455, 4555, 4560, 4755, 4760, 4955, 4960, 7210, 7410, 7510, 7600, 7610, 7630, 7700, 7710, 7730, 7800, 7810, 7830, 7930, 8100, 8110, 8120, 8130, 8200, 8210, 8220, 8225R, 8230, 8230T, 8245R, 8270R, 8295R, 8295RT, 8300, 8310, 8320, 8320R, 8320RT, 8330, 8330T, 8345R, 8345RT, 8400, 8410, 8420, 8430, 8430T, 8520, 8530, 9100, 9120, 9200, 9220, 9300, 9320, 9330, 9400, 9420, 9430, 9520, 9530, 9620, 9630, 7200, 7400
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RE170320 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | RE170320 |
Sweter Narzutka model 30049C Light Pink - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 75 cm | szer. tyl na plasko: 55 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model M147 Navy - Infinite You
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Granatowy |
Figi Model Anna Bordo - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,XL,M,S |
Sukienka z miękkiej dzianiny GR1304 Black - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
Trampki Model KBAN1219 Red - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22.7 cm |
| 37 | 23.2 cm |
| 38 | 23.8 cm |
| 39 | 24.3 cm |
| 40 | 24.8 cm |
| 41 | 25.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czerwony |
Sandał KLAPKI DAMSKIE CZARNE 1897 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
GF Derka czarna PAW(odblask) DW24/10
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Koszulka nocna VESTA White - PariPari Lingerie
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 90-94 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 86-90 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 82-86 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |


_owoce_lasu_gryzon.jpg)