Kolba ziarnowa to niezwykły pokarm, którego wszystkie składniki zostały starannie dobrane zgodnie z potrzebami i upodobaniami Twojego ulubieńca. Jest doskonałym źródłem niezbędnych dla prawidłowego rozwoju organizmu witamin, mikro- i makroelementów. Kolba, dzięki stanowiącej jej trzon drewnianej listewce, pomaga ścierać przerosty siekaczy. Ponadto zwierzęta wyskubują ziarenka samodzielnie, podobnie jak ma to miejsce w naturalnym środowisku. ?Zdobywanie pożywienia? zmienia się we wspaniałą zabawę i przynosi radość.
Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: granulat kukurydziany, jęczmień, kardi, kukurydza, mąka, miód, owies, owies bezłuskowy, płatki owsiane, proso, pszenica, siemię lniane, słonecznik czarny i słonecznik pasiak, sorgo, warzywa
Analiza: białko 12%, tłuszcze 6%, wilgotność 9%, błonnik pokarmowy 8%, popiół 4%, wapń 0,23g/kg, fosfor 3,56g/kg, miedź 4,10mg/kg, witaminy B1 0,8mg/kg, B2 3,00mg/kg, B6 1,50mg/kg, K3 1,50mg/kg, C 20mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Kombinezon Damski Model KB 102 Ecru - Lanti
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 140 cm | 100 cm | 100 cm | 88 cm |
| 38 | 141 cm | 104 cm | 104 cm | 92 cm |
| 40 | 142 cm | 108 cm | 108 cm | 96 cm |
| 42 | 143 cm | 112 cm | 112 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
ŚNIEGOWCE Z KOKARDKĄ FC228P CNBFC228P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
PLANET PET 2w1, kurczak/ryż 80g
Skład: Mięso z kurczaka, ryż, glicerol, białko roślinne, sól. Analiza składu: Białko 39,0 % Wilgotność 14,0 % Popiół 2,8 % Tłuszcz 2,5 % Włókna 1,0 %.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40166 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PlanetPet |
| Kod producenta | 40166 |
| Białko surowe (min.) | 32% |
| Oleje i tłuszcze surowe (min.) | 19% |
| Włókno surowe (max.) | 4% |
| Wapń (min.) | 1.7 % |
| Fosfor (min.) | 1.1% |
| Stosunek wapnia do fosforu | 1.5:1 |
| Omega-6 (min.) LA (min.) |
2.5% 2.3% |
| Omega 3 (min.) EPA (min.) DHA (min.) |
0.9% 0.4% 0.4% |
| Stosunek Omega-6 do Omega-3 | 2.8:1 |
| Glukozamina (min.) | 1400 mg/kg |
| Siarczan chondroityny (min.) | 900 mg/kg |
| Witamina A | 21 KIU/kg |
| Witamina D3 | 500 IU/kg |
| Witamina E | 410 IU/kg |
| Witamina B1 (tiamina) | 99 mg/kg |
| Witamina B2 (ryboflawina) | 45 mg/kg |
| Witamina B3 (niacyna) | 340 mg/kg |
| Witamina B5 (kwas pantotenowy) | 53 mg/kg |
| Witamina B6 (pirydoksyna) | 45 mg/kg |
| Witamina B12 | 0.3 mg/kg |
| Biotyna | 0.1 mg/kg |
| Kwas foliowy | 6.0 mg/kg |
| Cholina | 2,000 mg/kg |
| Sód | 0.39% |
| Chlorek | 0.45% |
| Potas | 0.75% |
| Magnez | 0.10% |
| Żelazo | 240 mg/kg |
| Cynk | 250 mg/kg |
| Miedź | 30 mg/kg |
| Mangan | 37 mg/kg |
| Jod | 1.8 mg/kg |
| Selen | 0.8 mg/kg |
| Lizyna | 2.3% |
| Treonina | 1.3% |
| Metionina | 0.6% |
| Izoleucyna | 1.3% |
| Leucyna | 2.4% |
| Walina | 1.6% |
| Arginina | 2.2% |
| Fenyloalanina | 1.2% |
| Histydyna | 0.75% |
| Tryptofan | 0.3% |
| Cystyna | 0.4% |
| Tyrozyna | 0.8% |
| Tauryna | 0.2% |
| Korzeń cykorii | 700 mg/kg |
| Korzeń lukrecji | 500 mg/kg |
| Dzięgiel litwor | 350 mg/kg |
| Kozieradka | 350 mg/kg |
| Kwiat nagietka | 350 mg/kg |
| Słodki koper | 350 mg/kg |
| Liście mięty pieprzowej | 300 mg/kg |
| Kwiat rumianku | 300 mg/kg |
| Korzeń mniszka | 150 mg/kg |
| Cząber | 150 mg/kg |
| WAGA PSA | PRZEWIDYWANA WAGA PSA DOROSŁEGO | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KG | LBS | TOY & SMALL BREEDS 5 KG AS ADULT | SMALL-MEDIUM BREED 10 KG AS ADULT | MEDIUM BREEDS 20 KG AS ADULT | MEDIUM-LARGE BREEDS 30 KG AS ADULT | ||||
| 2 kg | 4½ lb | ¾ c | 90g | ¾ c | 90 g | ¾ c | 90 g | ¾ c | 90 g |
| 5 kg | 11 lb | ¾ c | 90g* | 1 c | 120 g | 1¼ c | 150 g | 1¼ c | 150 g |
| 10 kg | 22 lb | 1¼ c | 150 g* | 1¾ c | 210 g | 2¼ c | 270 g | ||
| 15 kg | 33 lb | 2½ c | 300 g | 2½ c | 300 g | ||||
| 20 kg | 44 lb | 1¾ c | 210 g* | 3 c | 360 g | ||||
| 25 kg | 55 lb | 2¾ c | 330 g | ||||||
| 30 kg | 66 lb | - | - | - | - | 2½ c | 300 g* |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Acana |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Acana |
Spódnica Rozkloszowana spódnica z perforowanej eko-skóry GR1104 Black - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 13-3A Grey Grafit - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XL | 96-114 cm | 114 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
Spodnie z mankietami SD27 Navy - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 96.5 cm | 98.5 cm | 78 cm |
| 38 | 97 cm | 102.5 cm | 82 cm |
| 40 | 97.5 cm | 106.5 cm | 86 cm |
| 42 | 98 cm | 110.5 cm | 90 cm |
| 44 | 98.5 cm | 114.5 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka Model A189 Ecru - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Beżowy |
Piżama Damska Model Military Pink - Sensis
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 94-98 cm | 90-93 cm |
| M | 90-94 cm | 86-89 cm |
| S | 86-90 cm | 82-85 cm |
| XL | 99-103 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Różowy |
FILTR kabinowy Donaldson - P784574, Oryginał - 87385322
5196842, 82034661, 87385322
Donaldson Filters
P784574
Fleetguard
AF25574
Ford New Holland
1868102, 47128151, 81868102, 82014824, 82017790, 82034660, 82034661, 87385322
Hifi-Jurafil Filters
SC70005 pasuje do następujących modeli ciągników :
JX100 U, JX1070, JX1080, JX1080 U, JX1090, JX1090 U, JX1100, JX1100 U, JX55, JX65, JX70 U, JX75, JX80 U, JX85, JX90 U, JX95
MXM120, MXM130, MXM140, MXM155, MXM175, MXM190
Fiat :
L60, L65, L75, L85, L95, M100, M115, M135, M160
L60, L65, L65 Hydro, L75, L85, L85 Hydro, L95, L95 Hydro
M100, M115, M135, M135 DT, M160, M160 DT
Ford New Holland
4635, 4835, 5635, 6635, 7635
5640, 5640 SL, 5640 SLE, 6640, 6640 SL, 6640 SLE, 7740, 7740 SL, 7740 SLE, 7840, 7840 SL, 8240, 8340, 8340 SL
8160, 8260, 8360, 8560
L60, L65, L75, L85, L95
M100, M115, M135, M160
T5030, T5040, T5050, T5060, T5070
TD75 D, TD95 D
TL100, TL100 A, TL70, TL70 A, TL80, TL80 A, TL90, TL90 A
TM110, TM115, TM120, TM125, TM130, TM135, TM140, TM150, TM155, TM165, TM175, TM180, TM190
TS100, TS110, TS115, TS90
740 SLE, 8240 SL, 8240 SLE, 8340 SLE, TV140, TV145
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 87385322 |
| EAN | 87385322 |
| Zastosowanie | Filtr+powietrza+kabiny |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 87385322 |
| EAN | 87385322 |
| Zastosowanie | Filtr powietrza kabiny |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Sweter model 70007 Neon Coral - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 75 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |
Koncentrator tlenu Philips EVERFLO
Koncentrator EverFlo może być używany z przewodem z kaniulą nosową lub maską. Posiada alarm poziomu stężenia tlenu. W przypadku spadku stężenia tlenu poniżej 82% zapala się żółta lampka. Jego największą zaletą jest waga, która wynosi 14kg.
Atrybuty:
-waga 14kg,
-cicha praca,
-niski pobór mocy,
-prosta obsługa,
-wysokie stężenie tlenu ( 93% ± 3%),
-możliwość ustawienia przepływu tlenu w zakresie od 0,5l/min. do 5l/min.,
-wizualny i dźwiękowy alarm niskiego stężenia tlenu,
-dźwiękowy alarm braku zasilania, niskiego i wysokiego ciśnienia,
-możliwość łatwego przemieszczania.
Dane techniczne:
Wymiary: 58cm x 38cm x 24cm
Ciężar: 14kg
Zasilanie: 220-240V prąd zmienny; 50 Hz; 2,0A
Pobór mocy: 295W
Klasa ochronności: Klasa II, Typ A
Alarmy: brak zasilania
wysokie i niskie ciśnienie
temperatura
niskie stężenie tlenu
Wydajność: przy stężeniu tlenu 3 l/min. 93% ± 3
3 lta gwarancji
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PHILIPS |
| Kod producenta | Koncentrator tlenu Philips EVERFLO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PHILIPS |
| Kod producenta | Koncentrator tlenu Philips EVERFLO |
Flexi Collection M taśma 5 metrów do 25kg - czarno-biała
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Bluzka Model BLU140 Navy Paski - Lanti
Polyester 96 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 58/68 cm | 106 cm |
| 36 | 58/68 cm | 110 cm |
| 38 | 58/68 cm | 114 cm |
| 40 | 60/70 cm | 118 cm |
| 42 | 60/70 cm | 122 cm |
| 44 | 60/70 cm | 126 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
Body Model Grapes BlackRed - Anais
~Polamid 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
Bokserki Model Terra 35703-09X Grey - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Szary |
Duży Odkurzacz Samochodowy 12V.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734150480 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734150480 |
Sukienka Model S025 Powder Pink - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 100 cm | 104 cm |
| M | 95 cm | 96 cm | 100 cm |
| S | 94 cm | 92 cm | 96 cm |
| XL | 97 cm | 104 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Różowy |
DAKO-ART Wapno z muszlami dla ptaków duża kostka 120g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |


_miodowo-warzywna_gryzon.jpg)