Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: pszenica, proso, mąka, owies bezłuskowy, słonecznik czarny, proso czerwone, jajka 4%, kukurydza, gryka, konopie, kardi, słonecznik pasiak, płatki owsiane, siemię lniane
Dodatki: wit. B1 0,8 mg/kg, wit. B2 3,0 mg/kg, wit. B6 1,5 mg/kg, wit. K3 1,5 mg/kg, wit. C 20,0 mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Botki Model KBLL1279 KHAKI - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.5 cm |
| 38 | 24.7 cm |
| 39 | 25.3 cm |
| 40 | 25.8 cm |
| 41 | 26.3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
Kurtka zimowa krótka z misiem_Cabba Navy blue - Cabba
Skład: 100% tkanina poliestrowa
Podszewka: 100% poliester
Kurtkę można prać w pralce.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 38 | 68 cm | 110 cm | 98 cm | 88 cm |
| 40 | 68 cm | 114 cm | 102 cm | 92 cm |
| 42 | 70 cm | 118 cm | 106 cm | 96 cm |
| 44 | 70 cm | 122 cm | 110 cm | 100 cm |
| 46 | 70 cm | 126 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Niebieski |
MOKASYNY DAMSKIE Z ĆWIEKAMI CZERWONE 1388 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,2 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Piżama Komplet Model Amelie 7225 Ecru - Pierre Cardin
Elastan 7 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100 cm | 91 cm |
| M | 95 cm | 88 cm |
| S | 90 cm | 85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Beżowy |
Podsłuch Rozmów Tel. Stacjonarnego z Przekierowaniem na Komórkę (zasięg cały świat!) + Zapis...
-narnego, z Przekierowaniem na Komórkę (zasięg cały
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773415040 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773415040 |
Figi Model 757M Augustina Maxi Flamingo - Gaia
Eleganckie figi w różowym kolorze.
- przód wykonany jest z gładkiej dzianiny oraz haftu
- tył gładki
- model z wyższym stanem
Elastan 13 %
~Polamid 52 %
Polyester 30 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| 3XL | 112-116 cm |
| 4XL | 116-120 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Różowy |
Skład:
Świeże mięso kurczaka (20%), dehydratyzowane mięso kurczaka (15%), świeża wątróbka kurczaka (6%), świeże mięso śledzia (5%), świeże mięso indyka (4%), dehydratyzowane mięso indyka (4%), świeża wątróbka indyka (3%), świeże całe jaja (3%), świeże mięso sandacza (3%), świeże mięso łososia (3%), świeże serca kurczaka (3%), chrząstka z kurczaka (3%), dehydratyzowane mięso śledzia (3%), dehydratyzowane mięso łososia (3%), czerwona soczewica, zielony groszek, zielona soczewica, olej z wątróbki kurczaka (2%), lucerna, pochrzyn, włókno grochu, ciecierzyca, dynia, dynia piżmowa, szpinak, marchew, jabłka, gruszki, żurawina, czarne jagody, organiczne wodorosty, korzeń lukrecji, dzięgiel litwor, kozieradka, kwiat nagietka, koper słodki, liście mięty pieprzowej, rumianek, mniszek, cząber, rozmaryn.
Składniki analityczne:
Białko surowe 38 % Oleje i tłuszcze surowe 16% Włókno surowe 6 % Wapń 1.2 % Fosfor 1.0 % Omega-6 2.6 % Omega-3 1.0 % DHA 0.6 % EPA 0.3 % Glukozamina 1400 mg/kg Chondroityna 1200 mg/kg Rozkład kalorii:
Energia metaboliczna 3800 kcal/kg (456 kcal na kubek 250 ml). 40% energii pochodzi z białka, 38% z tłuszczów, 22% z owoców i warzyw.
Dawkowanie:
KAŻDY PIES JEST INNY Każdy pies jest inny dlatego ilość podawanej karmy powinna być uzależniona od wieku, rasy, aktywności psa, a także środowiska w jakim żyje. Jeżeli zmieniamy karmę naszego psa, pamiętajmy, aby robić to stopniowo, ponieważ potrzeba czasu, żeby układ trawienny pupila mógł przystosować się do nowej diety. Przez okres 5-7 dni należy mieszać karmę Orijen z poprzednio stosowaną karmą, stopniowo zwiększając ilość Orijen. Siódmego dnia możesz już podać psu 100% Orijen. Dlatego proponujemy rozpocząć dawkowanie karmy zgodnie ze schematem poniżej, kontrolując wagę psa, a następnie dostosować porcję do jego potrzeb. Podawaj karmę 2 razy dziennie i zapewnij psu stały dostęp do czystej, świeżej wody. Gwarantujemy, że Twój pies będzie zadowolony ze zmiany!
Dla zachowania świeżości zalecamy szczelnie zamykać opakowanie i przechowywać w suchym, chłodnym miejscu. Formuła karm Orijen odpowiada wymaganiom żywieniowym ustalonym przez AAFCO – profile żywieniowe dla psów we wszystkich stadiach życia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Orijen |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Orijen |
Nocnik Autko 3w1 z dźwiękami- nocnik, krzesełko, podstawka Przecena
Choć to tylko nocnik, pełni niezwykle ważną rolę w procesie nauki samodzielnego korzystania z toalety i dbania o czystość. Twoje dziecko z pewnością chętnie będzie korzystać z tego urządzenia, które wyglądem i funkcjonalnością daleko odbiega od tradycyjnych i, przyznajmy to szczerze – nudnych nocników. Super prezent!Zastanawiasz się, co sprezentować dziecku? Nocnik to wcale nie jest zły pomysł i na pewno ucieszy rodziców. W końcu nie dasz maluchowi zwykłego nocnika, ale nocnik Samochód – muzyczny nocniczek, idealny do nauki samodzielnego korzystania z toalety. Czystość pierwsza klasaEstetycznie wykonany nocnik posiada wygodne, wyprofilowane pod pupę malucha siedzisko oraz wyjmowaną wkładkę, ułatwiającą czyszczenie.
| Zawartość zestawu:muzyczny nocnik Samochódoryginalne, estetyczne pudełko |
| Wewnętrzna szerokość krzesełka: | ok. 26,5 cm |
| Wysokość całkowita krzesełka: | ok. 44 cm |
| Długość boków: | ok. 41cm |
| Wysokość boków: | ok. 28 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 58799 przecena |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 58799 przecena |
AQUA EL Grzałka Comfort Zone Gold 50W/25-50l
| Nazwa produktu | AQn 25 | AQn 50 | AQn 75 | AQn 100 |
| Kod produktu | 111135 | 111137 | 111138 | 111139 |
| Moc (W) | 25 | 50 | 75 | 100 |
| Długość (cm) | 23,5 | 27,3 | 27,3 | 27,3 |
| EAN | 5905546140898 | 5905546140904 | 5905546140911 | 5905546140928 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 111137 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 111137 |
Specific CRD-2 WEIGHT CONTROL 13kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
Bluzka Model MOE077 Grey - Moe
~Viscosa 50 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 72 cm | 118 cm |
| M | 70 cm | 110 cm |
| S | 69 cm | 96 cm |
| XL | 74 cm | 122 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
Komplet Model Prilance White - BeautyNight
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| S-L | 80-115 cm | 81-107 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model Valentina 8545 White - Click Fashion
~Polamid 23 %
~Rayon 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Biały |
Legginsy Klasyczne Model Sophie Black - Ewlon Trendy Legs
Rewelacyjne legginsy damskie.
- klasyczne, gładkie, kryjące
- długie nogawki
- w pasie wygodna, szeroka gumka
- z tyłu kieszenie
- legginsy wykonane są z rozciągliwego materiału
- szew z przodu optycznie wydłuża sylwetkę
- idealnie dopasowują się do ciała
- produkt polski
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon Trendy Legs |
| Kolor | Czarny |
Szlafrok Model SBZ.9428 - Dn-nightwear
- model z kapturem
- rękaw długi
- z przodu zapięcie na zamek
- z przodu kieszenie
- dół oraz rękawy wykończone ściągaczem
- prosty krój
- wygodny fason
- szlafrok wykonany jest z wysokiej jakości, dresowej dzianiny.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model M104 Flowers Orange - Infinite You
Skład surowcowy: 95% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Pomarańczowy |
Zestaw 4-Noży do Rzucania, Czarne+Pokrowiec do Nogi.
(kordura) Pokrowiec do Nogi.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415145 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415145 |
Sukienka Model 33-3 Navy - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 76-82 cm |
| M | 86-96 cm | 70-78 cm |
| S | 80-92 cm | 68-76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model Olinea Black - Eldar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| XXL | 116-120 cm |
| XXXL | 124-128 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
Oszczędzacz Energii Elektrycznej.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544102 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544102 |


_jajeczna_srednia_papuga.jpg)