Kolba dla małych papug - morska zawiera dodatek rozdrobnionych muszli morskich oraz nasączonych roztworem jodu ziaren. Papużki faliste są wrażliwe na brak jodu, dlatego należy uzupełniać ich dietę o ten pierwiastek. Jod jest niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania tarczycy, która wytwarza hormony regulujące ważne procesy metaboliczne. Kruszone muszle morskie dodane do kolby są bardzo korzystne dla prawidłowej pracy układu trawiennego papużek.
Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: proso, mąka, owies bezłuskowy, proso czerwone, kanar, muszelki 4%, płatki owsiane, siemię lniane, konopie, jod 0,02g/kg
Dodatki: wit. B1 0,8 mg/kg, wit. B2 3,0 mg/kg, wit. B6 1,5 mg/kg, wit. K3 1,5 mg/kg, wit. C 20,0 mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Anis Smile-Very Fuchsia M-427 Fuksja/Seledyn - Marko
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Fason bikini (jeden z najmodniejszych)
Miseczki usztywnione wkładką, którą można wyjąć, bez push up-a
Świetne kolory idealne na plażę
Biustonosz wiązany zarówno na plecach, jak i na szyi
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 100 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 96 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 92 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 104 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Sandał SANDAŁKI NA NISKIM KOTURNIE RÓŻOWE HX-1 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,2 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Bluzka Ciążowa Model 1626DC Dżungla - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 67 cm | 100 cm |
| S/M | 66 cm | 92 cm |
| XXL | 69 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Zielony |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Tina Mint - Donna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| XXXL | 108-112 cm | 106-110 cm |
| XXXXL | 112-116 cm | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Zielony |
Legginsy Model Angelica Black - Bas Bleu
Rewelacyjne legginsy wyszczuplające z efektem push-up!
- perfekcyjne dopasowanie
- podwyższony stan
- w pasie szeroki pas wyszczuplający talię
- pięknie podkreślają pośladki
- po bokach ala skórzane wstawki
- grubość 200 DEN
Polyester 28 %
~Viscosa 62 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE301 Navy - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 91 cm | 100 cm | 62/98 cm |
| M | 91 cm | 96 cm | 60/96 cm |
| S | 91 cm | 92 cm | 58/94 cm |
| XL | 92 cm | 102 cm | 64/100 cm |
| XXL | 92 cm | 104 cm | 66/102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Figi Model Sylwana Red - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czerwony |
Figi FIGI WYSOKIE ELISE/FW czarny - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Dwuczęściowy Model L2098/7 Chaber/Limonka - Lorin
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- miseczki lekko usztywniane
- wyjmowane wkładki powiększające
- góra wiązana na szyi oraz plecach
- odpinane ramiączka
- seksowne figi
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
- modne zestawienie kolorystyczne
- kontrastowe czarne lamówki
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 70B/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 84-86 cm | 36 | B |
| 70C/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 86-88 cm | 36 | C |
| 75B/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 89-91 cm | 38 | B |
| 75C/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 91-93 cm | 38 | C |
| 80B/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 94-96 cm | 40 | B |
| 80C/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 96-98 cm | 40 | C |
| 85B/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 99-101 cm | 42 | B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Niebieski |
Kusząco opinająca ciało haleczka wykonana z miękkiej koronki w kwiatowe wzory. Głęboki dekolt pięknie eksponuje piersi a figlarne sznurowanie nadaje wyjątkowego uroku. Dół haleczki ścięty pod ukosem wygląda bardzo ciekawie. Stringi do kompletu w zestawie.
Tkanina: 90% acrylic, 10% spandex
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | XXL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | XXL |
Figi Model Simply White - Mitex
~Polamid 75 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXL | 108-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Biały |
Żakiet Model K151 Black - Lenitif
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XS | 81-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Czarny |
Kamera (Foto-Pułapka) + Zapis + Powiadomienie GSM/MMS + Detekcja Ruchu + Ekran LCD...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59078734111 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59078734111 |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium jednoczęściowy Model Anika III Black/Green - GWINNER
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 86 cm | 64 cm |
| 38 | 92 cm | 92 cm | 68 cm |
| 40 | 96 cm | 96 cm | 72 cm |
| 42 | 102 cm | 100 cm | 76 cm |
| 44 | 108 cm | 104 cm | 80 cm |
| 46 | 114 cm | 108 cm | 84 cm |
| 48 | 118 cm | 112 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
Ami Play smycz NX 150/2 cm amarantowe kwiaty
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Piżama Damska Model 1193 Oda AW/17 K3 Pink/Popiel - Taro
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Różowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Eleni M-188 White/Navy - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| L | 94-100 cm | 72-78 cm | 90-94 cm | L | C |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 84-86 cm | M | B |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 78-80 cm | S | A |
| XL | 98-104 cm | 76-82 cm | 96-102 cm | XL | D |
| XXL | 102-108 cm | 80-86 cm | 106-110 cm | XXL | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Slip Tanga |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Slip Tanga |
CHABA Smycz taśmowa regulowana 25mm / 270cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |


_morska_mala_papuga.jpg)