Kolba ziarnowa to niezwykły pokarm, którego wszystkie składniki zostały starannie dobrane zgodnie z potrzebami i upodobaniami Twojego ulubieńca. Jest doskonałym źródłem niezbędnych dla prawidłowego rozwoju organizmu witamin, mikro- i makroelementów. Kolba, dzięki stanowiącej jej trzon drewnianej listewce, pomaga ścierać przerosty dzioba. Ponadto ptaszki wyskubują ziarenka samodzielnie, podobnie jak ma to miejsce w naturalnym środowisku. ?Zdobywanie pożywienia? zmienia się we wspaniałą zabawę i przynosi radość.
Produkt oparty wyłącznie na naturalnych składnikach i tradycyjnej technologii wyrobów piekarniczych.
Skład: proso, mąka, owies bezłuskowy, owoce 4%, proso czerwone, kanar, jajka 4%, granulat kukurydziany, płatki owsiane, siemię lniane, konopie
Dodatki: wit. B1 0,8 mg/kg, wit. B2 3,0 mg/kg, wit. B6 1,5 mg/kg, wit. K3 1,5 mg/kg, wit. C 20,0 mg/kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Model Manuela Ecru/Gold - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Beżowy |
Sergeant\'s Vetscription- obroża uspokajająca dla psa feromonowa
obroża zawiera ekstrakt z feromonów jakie wytwarza suka w okresie macieżyństwa w celu uspokojenia potomstwa. Substancja ta jest rozpoznawalna przez psy przez całe życie. Dodatkowow wyciąg z rumianku i lawendy wspomaga działanie obroży. Obroża jest skuteczna zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz.
Zastosowanie: W celu eliminacji strachu separacyjnego. Zachowanie destrukcyjne. Niewłaściwe znakowanie. Strach przed burzą. Wizyta u weterynarza. Doskonałe rozwiązanie w podróży i podczas wakacji. Ułatwienie zaakceptowania przez zwierzę nowych sytuacji np: pojawienie się w domu innych zwierząt, zmiana miejsca zamieszkania, pojawienie się dziecka w domu. Działanie: co najmniej 30dni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sergeant's Pet Care Products |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sergeant's Pet Care Products |
Zaprojektowany dla kotów małych i średnich.
Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce. Można suszyć w suszarce. Wymiary przybliżone:
40 x 35 cm.
Waga ok 0,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-bili |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-bili |
Bluza Damska Model K169 Blue - Katrus
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
VITAPOL Pokarm pełnowartościowy dla szczura 3l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1561 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1561 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
POMPA HYDRAULICZNA DO DZWIGU KOBELCO ,SGP1A25L380
Numery do celów porównawczych:
SGP1A25L380
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1483AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1483AE |
Biustonosz Soft Biustonosz półusztywniany Laurette B3 miętowo-różowy - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 65 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 100D | 98-102 cm | 118-120 cm |
| 100E | 98-102 cm | 120-122 cm |
| 100F | 98-102 cm | 122-124 cm |
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90H | 88-92 cm | 116-118 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Zielony |
CHABA Obroża taśmowa regulowana 20mm / 46cm kolor: czarny łapki żółte
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
ŚWIECA PŁOMIENNA URSUS 4512 , 4514 , 2666108
Numer do celów porównawczych :
2666108
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6562666108 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 6562666108 |
Sukienka Model B033 Stracciatella - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Biały |
EUROWET Wita-tonyl - preparat witaminowy dla psów, kotów oraz gryzoni 30ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eurowet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eurowet |
Dwuczęściowa piżama -koszulka z krótkim rękawem, przód zdobiony koronkową aplikacją. Spodenki krótkie z kieszonkami ,luźny fason,spodenki na gumce.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Niebieski,Różowy,Żółty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Niebieski,Różowy,Żółty |
Halka LD 80 Miss Black black - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Wieczorowa Model 17778 Black - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 155 cm | 88 cm | 80 cm | 80 cm |
| M | 155 cm | 84 cm | 76 cm | 76 cm |
| S | 155 cm | 80 cm | 72 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
Trixie Zestaw trzech ceramicznych misek
Miski ceramiczne nadają się zarówno na wodę jak i pokarmy stałe. Trudno je przewrócić, co zapobiega wysypywaniu pokarmu i wylewaniu wody.
Wymiary miseczek:
-największa - średnica 11 cm, wysokość 5 cm, 330 ml
-średnia - średnica 9 cm, wysokość 4 cm, 140 ml
-najmniejsza - średnica 7,5 cm, wysokość 3 cm, 75 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6069 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6069 |
Figi Model BBL 054 Black - Babell
Komfortowe, wyższe figi damskie.
- pełny krój
- maskują niedoskonałości sylwetki
- koronkowe wstawki
- tył gładki
- z przodu kokardka
Elastan 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| XXL | 104-108 cm |
| XXXL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
ZOOLEK Antychlor 250ml-uzdatniacz wody
*wiąże i unieszkodliwia jony metali ciężkich
ZOOLEK ANTYCHLOR preparat niezbędny do natychmiastowego uzdatniania wody wodociągowej. Wolny chlor, szkodliwy dla żywych organizmów, przetwarza w nieszkodliwe chlorki, ponadto wiąże jony metali ciężkich (m.in. Ołów, kadm, cynk, nikiel) niepożądane w wodzie akwarium.
Działanie:
Neutralizuje chlor przetwarzając go w nieszkodliwe chlorki. Wiąże i unieszkodliwia jony metali ciężkich - m.in.: cynk (Zn), ołów (Pb), nikiel (Ni), kadm (Cd). Powoduje przerwanie działania CHLORAMINY.
Dawkowanie 10 ml preparatu:
- uzdatnia 100 l wody wodociągowej
- przerywa działanie odkażające 10 ml CHLORAMINY kąpiel o długotrwałym działaniu na 100 l wody, po tyg. można dodać 0,5-1 dawki
10 ml preparatu zawiera:
- tiosiarczanu sodowego - 300 mg
- wersenianu K2Mg - 300 mg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoolek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoolek |
Wewnętrzno/Zewnętrzna Lampka 6x LED z Czujnikiem Ruchu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154598 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734154598 |


_jajeczno-owocowa_mala_papuga.jpg)